Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kettő Avonos termék közül melyiket rendeljem az orromon kialakuló fekete mitesszerek ellen? fórum

A kettő Avonos termék közül melyiket rendeljem az orromon kialakuló fekete mitesszerek ellen? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 18. 20:36
Szaliciles alkoholt tudsz venni patikában is.(bár legutóbb annyira akciós volt,hogy rendeltem avonból én is)A 2% os szárítja a bőrt,összehúzza a pórusokat.Én esti zuhany után(kitágulnak a pórusok)áttörlöm 2% ossal,majd kenek rá hidratáló krémet.Így nem szárad ki,és kevesebb a fekete pötty az orromon:)
2012. okt. 18. 18:18
Kérdezze Avon tanácsadónőjét!:)
2012. okt. 18. 18:03
...ilyen termékeket de nekik sem használt.
2012. okt. 18. 18:02
Én nem ajánlom az avonos termékeket. Amilyen olcsó olyan is. Nem azt mondom hogy ami olcsó nem jó de azért általában meglátszik a termékek minőségén. Én próbáltam az avonos arctisztítókat habállagút, tonikot, ecsetelőt, tisztítót. Semmmit nem értek. Olcsó, de pénzkidobás. Nem csak nekem a szomszédban is sokan használtak
2012. aug. 22. 11:09
Inkább a kozmetikussal távolíttatnám el a mitesszereket. Egy idő után pedig elmúlik.
2012. aug. 22. 11:08

Nekem ilyen dinka sárga színű mitesszereim vannak az orromon, azok ellen is mondhatnátok valamit :(

Mikor elmentem kozmetikushoz, egy max. két napra eltűntek, de utána visszajöttek, mintha nem is lett volna kozmikus ... és gonosz rücskös felületük van... :(

2012. aug. 22. 10:52

Azert akarom mivel eleg olcso most.

Pattanasaim mar nincsenek miota kezeltek gyogyszerrel(Roacutan)


Az orromon alakulnak ki zsír,fekete miteszerek. (kiszoktam tisztitani othon. Tisztan es eleg ugyesen kitudom nyomni )


A ketto kozul melyiket vegyem:


1.)

[link]



2.)

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook