Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Pályázatíráshoz hol találok gyakorlati helyet?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Tündérbogár772012-08-20 16:58
Van ebben tapasztalatod esetleg? Szerinted érdemes komolyabban belevágni?Tanácstalan vagyok nagyon, nincs senki aki a környezetemben ezzel foglalkozna, engem viszont nagyon érdekel.
(válasz Ananké 3. hozzászólására)

3. Ananké2012-08-20 16:31
Szia! Válassz ki legalább 10 céget, küld el az önéletrajzod a HR osztálynak, ahová teheted személyesen vidd be. Ők majd hívnak.
Olyan szakmát választottál, ahol a több éves tapasztalat, főiskolai végzettség, nyelvtudás elengedhetetlen. Általában más pályákról térnek le ide, olyanok akik már jártasak pl. közigazgatásban, területfejlesztésben, oktatásban, stb. Nem lesz könnyű.
(válasz Tündérbogár77 1. hozzászólására)

2. vuvuzelácska2012-08-20 16:21
Jelentkezz pályázatíró cégeknél még akkor is, ha a honlapon nem tüntetik fel, h keresnének gyakornokot. Pár évvel ezelőtt a goodwill consulting tudtommal foglalkozott gyakornokokkal is.

1. Tündérbogár772012-08-20 16:09
Sziasztok!
jelentkeztem egy pályázatíró képzésre, viszont azt nem tudták megmondani, hogy a jövőre nézve hol tudok majd gyakorlati hely után nézni. Van már egy alapfokú képzés amin részt vettem, de nem elég, így megyek tovább. Viszont mindenhol feltétel a gyakorlat (és a felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség). Érdeklődnék, aki ilyen területen dolgozik, hogy tudott, merre keresgélt hogy gyakorlatot, referenciát szerezzen.
Köszönöm előre is a válaszokat!