Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy termék nevére lenne szükségem! Ismer valaki aminosav alapú tápszert? fórum

Egy termék nevére lenne szükségem! Ismer valaki aminosav alapú tápszert? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 21. 16:12
Nem írta fel!Azt mondta,csak ha beigazolódik az allergia,de nálad elvileg ki kéne írja...
2012. aug. 21. 16:12

Elég ijesztő dolgokat írnak a cikkben:(

És mit fogsz adni tej helyett ha már tápszert nem lehet?

Én egyébként most nézegettem a nem állati eredető tejeket, rizstej mandula tej és elég jónak bizonyulnak, csak nem tudom, hogy mennyire adható ez babáknak?

2012. aug. 21. 16:01
és ezt a neocat nevű tápszert honnan szerzed be? orvos felírja?
9. Noncsi22 (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2012. aug. 21. 15:22

Bár a lányomnál nem igazolódott be vérvétellel,de mivel az ekcéma megszűnt,én nem adok neki többet semmit amiben tehéntej van...

Íme a cikk amire alapozom...

[link]

8. Noncsi22 (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2012. aug. 21. 15:19
A pepti,most néztem ugyan olyan mint a többi HA-s tápszerek,ugyanúgy tehéntej alapú,csak hidrolizált formában tartalmazza a tejfehérjét.Tehát akkor is tehéntej!Ezért keresem én is a megoldást!
2012. aug. 21. 13:45

szia

Bár mi javarészt anyatejesek vagyunk de sajna 4 hetente 1 hétig tápira szorulunk. Kiderült, hogy tejfehérje allergiásak vagyunk és a Milumil peptit kaptuk. Nem tudod esetleg, hogy van e valamilyen különbség a neocat és a pepti között?

esetleg melyik a jobb?

Előre is köszi a segítségedet.

6. Noncsi22 (válaszként erre: 3. - Wencus)
2012. aug. 21. 10:43
Nagyon köszönöm,azt hiszem ezt kerestem.A gyerek orvos nem volt hajlandó segíteni!!!!
2012. aug. 21. 10:37
Ja,és mióta 3 napja nem adtam tápszert,eltűntek a foltjai!:)
4. Noncsi22 (válaszként erre: 2. - B235ac96d5)
2012. aug. 21. 10:36
Mindet nem ismerem,de mit igen az zehéntej alapú,csak a fehérje félig bontott formában van benne.Ezt ettük eddig.De olvastam,hogy a tehéntejes tápszertől is lehet ekcémás-sajna pici korától előjönnek foltok-,ezért keresem az aminosav alapú tápszert.Amelyiket nem ismerem megnézem azért,hátha!És köszi!
2012. aug. 20. 17:31
Neocate nekünk ez vált be, a fiam összetett fehérje allergiás csak ettől tudott hízni/ 30 dkg, havonta/. Ezt 3 éves korában tudtuk beszerezni neki 6 hónapra.
2012. aug. 20. 15:15

[link]


Itt sok mindent találsz!:)

Ezeket találtam még: vénykötelesek

Neocat, Nutricia

Sinlac

HA start, HA1, HA2 kortól függ melyiket

Remélem sikerült segíteni!:)))

2012. aug. 20. 14:51
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni!Ismer valaki aminosav alapú tápszert?Konkrét termék névre lenne szükségem!Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook