Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Humán erőforrás vagy szállodai recepciós állást, hogy tudok találni? fórum

Humán erőforrás vagy szállodai recepciós állást, hogy tudok találni? (beszélgetős fórum)

6. 9c2178a073 (válaszként erre: 5. - Kisj)
2012. aug. 20. 09:06
Kösz,már írtam rengeteg cégnek,igaz azoknak akik állást is hirdettek.Rengeteg álláskereső oldalon rengeteg állásra jelentkeztem folyamatosan.Tehát az lesz,amit irtál,ezek után már azok jönnek,akik nem hirdettek.
5. kisj
2012. aug. 19. 14:48

Keress meg cégeket, szállodákat "élesben".

Küldj egy bemutatkozó levelet önéletrajzzal együtt, függetlenül attól, hogy hirdettek-e vagy sem.

Nem veszíthetsz semmit.

4. 9c2178a073 (válaszként erre: 2. - Mmacus)
2012. aug. 19. 12:51
Kösz, ezt is próbáltam már, például valaki kórházban dolgozik, ő nem tud ott lehetőséget, másik kettő ismerősnek meg egyiknek nemrég szünt meg állása, a másiknak meg szept 1-től fog megszűnni, leépítenek.
2012. aug. 19. 12:50
Kösz, ezt is próbáltam már,például valaki kórházban dolgozik,ő nem tud ott lehetőséget,másik kettő ismerősnek meg egyiknek nemrég szünt meg állása,a másiknak meg szept 1-től fog megszűnni,leépítenek.
2012. aug. 19. 12:44

Szia.

Álláskereső oldalaknál többet ér, ha ismerősöket keresel meg, akik ilyen helyeken dolgoznak, sok nyitott pozíciót nem hirdetnek meg nyilvánosan, csak belső vonalon, így az ott dolgozók tudnak róla inkább.

2012. aug. 19. 12:35
Humán erőforrás menedzser végzettségem+ilyen tapasztalatom illetve szállodai recepciós tapasztalatom van,de nem találok hosszú ideje munkát.Milyen tippeket tudnátok adni,mit csináljak? Melyek szerintetek a legjobb álláskereső oldalak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook