Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van aki szenved hasonló fájdalomtól? fórum

Van aki szenved hasonló fájdalomtól? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 2. 15:23

Emeld magassabra a vasalódeszkát és ülve vasalj -

vagy propbálj, térdepeni egy székre - de tegyél rá egy párnát.

2012. aug. 19. 18:07
Koszonom a valaszokat...most jelenleg is fekszem mert elviselhetetlen...vasalnom kene de ragondolni is rossz hogy milyen fajdalmas lesz alllni kozben...az az elvem h a terhesseg nem betegseg hanem allapot....es nem is szeretem azokat akik nyavajognak mindenert...de aki erzett mar ilyet az tudja h milyen kellemetlen erzes..
7. be749d73f9 (válaszként erre: 1. - Dius1212)
2012. aug. 19. 16:02

Nekem az 1.babámmal szinte a várandósság elején kezdett ott fájni. Végig is kísérte a 10 hónapot.

Volt olyan, h fekvésből alig bírtam megmozdulni, annyira belenyilallt. Aztán, mikor megszültem, elmúlt.

A második babámmal ugyanígy volt.

Annyi különbséggel, h miután őt megszültem, már nem múlt el. Nem napi rendszerességgel fáj, de kb havonta 1x előjön. Pedig már 23 hónapos a kicsi fiam.

Gyógymódot, praktikát sajnos nem tudok! :(

2012. aug. 19. 15:49
Szia!Nekem az első terhességemnél csak enyhe volt a fájdalom,utána el is múlt.A másodiknál sokkal hamarabb kezdett fájni.Végig kitartott sajnos:(Áprilisban szültem,de még azóta is fáj néha esténként.Főleg a lehűlést érzi meg...
5. Dius1212 (válaszként erre: 4. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 19. 12:54
Hat sajna egyik sincs itthon de majd az unnepnap utan beszerzem valamelyiket....olyan klassz lenne elvezni a tethesseget de igy nem konnyu sajna... :/
4. 6bd83f61cd (válaszként erre: 3. - Dius1212)
2012. aug. 19. 12:52
Ha a masszírozás jót tett, akkor (nem egészen az, mint amire gonoltam) laikusként még esetleg annyit mernék mondani, hogy ha teheted kend be lóbalzsammal vagy Ben gay-jel.
3. Dius1212 (válaszként erre: 2. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 19. 12:45

Koszonom a valaszod..

Vannak idoszakok amikor elmulik egy kis idore ilyenkor olyan mintha nem is fajt volna elotte...

A maszirozas jol esik nagyon utanna picit jobb de nem sokaig....epp most fejeztem be a fozest es egyszereuen nem birtam egyhelyben allni 5-10percnel tovabb le kellett ulnom annyira fajt...ha nem lesz javulas valoszinuleg felkerem a dokim...

2. 6bd83f61cd (válaszként erre: 1. - Dius1212)
2012. aug. 19. 12:17

Lehet, hogy egy rossz mozdulattal meghúztad, attól lehet ilyen tüneted. Nekem (terhesség nélkül) elő szokott ilyesmi fordulni. A víznek és a babának már van súlya, ami miatt a tompa fájdalmat érezheted állandóan (nem terhesen ilyet cipelés közben lehet érezni).

Igyál sokat! A nyújtás használhat még, de nem tudom, hogy abból ilyenkor mit és hogyan végezhetsz. Ha olyasmi, ami nekem is szokott lenni, akkor ne pihentetéssel próbálkozz, használni kell a tested normálisnam, hogy helyre álljon. Pár nap alatt javulnia kell, ha nem, akkor szerintem menj olvoshoz.

2012. aug. 19. 11:04
23 hetes kismama vagyok es par napja rettentoen faj a csipocsontom a jobb oldalon.Olyan tompa fajdalom de szinte allando...van amikor belenyilal de az csak rovid ideig tart.Masodik babomat varom az elsonel nem tapasztaltam ilyesmit.Van itt valaki aki szinten szenved ilyen fajdalomtol?Meddig tart ez?Enyhulni fog vagy elmulik a szules elott?Esetleg valaki tud valami bevalt gyogymodot vagy hazi praktikat?Elore is koszonom a segitseget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook