Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy lopott pásztoróra – 20 év után – a férjemmel – anyám ágyában… fórum

Egy lopott pásztoróra – 20 év után – a férjemmel – anyám ágyában… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy lopott pásztoróra – 20 év után – a férjemmel – anyám ágyában…

1 2 3 4 5 6
165. rewt (válaszként erre: 162. - Urso)
2012. nov. 10. 18:26

Talán - valahol máshol - megérne egy misét, arról beszélni, mi is az a szex - szeretkezés.


Ötletnek: Én természetes szükségletnek tartom, mint a szomjúség oltását stb. Lehet vedelni is lehet túlhajtani - lehet belölle kultuszt csinálni (alkoholistává válni)

- és lehet belőle kihozni azt a reszelőt, amely elsimít sok súrlódási felületet és szilárddá, magvassá teszi a kapcsolatot, széppé, szebbé teszi a lelket is...

164. Urso (válaszként erre: 163. - Ncilány)
2012. nov. 9. 19:07
Kedves Ncilány! Bizony így van ez. A változatosság gyönyörködtet! Változtatni kell -térben, időben, pózban, ötletekben.... stb.
163. Ncilány (válaszként erre: 162. - Urso)
2012. nov. 9. 06:50
Na meg nem a megszokott helyen voltatok..
162. Urso (válaszként erre: 161. - Ncilány)
2012. nov. 8. 09:03
Ajtó bereteszelve, amúgy meg ha ránk döntötték volna a bódét, akkor sem hagytuk volna abba! De a lényeg még is csak az, hogy nagyon-nagyon őszintén kell érzéseinket, vágyainkat megbeszélni társunkkal. Mert a túlzásba vitt szemérmesség, prűdség nagyon sok kárt tud tenni. Ez nálunk egészen jól feloldódott, azóta sok kis intim titkunkat képsesek voltunk egymásnak elmondani és ha szereti egymást az ember, akkor nem él ezzel vissza, sőt egymás javára fordítják
161. Ncilány (válaszként erre: 160. - Urso)
2012. nov. 7. 20:56
ajjó ha nem zavart meg senki titeket.
160. Urso (válaszként erre: 157. - Melonka)
2012. nov. 7. 13:06
"melonka"-hoz csatlakozom! Én is megosztom egy kis "huncutkodásunkat". Talán mások is kedvet kapnak rá.Mink is már "öreg" házasok voltunk (20 évesek). Egyre inkább "szürkébbé" váltak intim együttléteink. Az utóbbi napokban a feleségem egyre ingerlékenyebb, hisztisebb lett. Sejtettem mi lehet a baj, de közeledésemre úgy reagált amitől elment a kedvem az egésztől. Alkalommal elhívtam pecázni egy barátom horgásztanyájára. Mondta úgy is napozni szeretne, eljött velem. Csodálatos idő, gyönyörű panoráma - hát megmozdult bennem az "indulat" . Közelben senki, a pajtában heverő hát kezdeményezni kezdtem. Nagyon csini volt a fürdőruhájában.Izmos combjairól nem tudtam levenni a szememet, de ő csak nem és nem . Ő nem vetkőzik le teljesen idegen helyen. Én pedig felnyaláboltam és a heverőre fektettem, és csókolgattam ahol értem, de csak nem lazult el. Kis pocija csókolgatása után lejjebb mentem és a fürdőnacin keresztül csókolgatni kezdtem az édes kis szirmait. Aztán ellazult és én folytattam: puszilgattam és nyalogattam. Ő amúgy nem kedvelte az orális szexet. De most azt vettem észere, hogy lassan "bemelegedett" . Hajamba markolt és egy bizonyos pontra vezette mohó számat és én ezt elfogadva folytattam a nyalakodást. előjöttek az apró kis sikolyok. Nagyon élvezte és ami 20 év alatt egyszer sem történt meg többször is elélvezett és hosszan élvezte a szexet. Aztán persze, hogy engedte a bugyi levételét és én is hozzájutottam a drága kis kehelyhez férfiasságom örömmel vette birtokba. Aztán ezt a módszert a mai napig alkalmazzuk (bugyin keresztül). Ha akkor ezt nem fedezzük fel, nagyon keserves éveket éltünk volna meg. Sajnos nem voltunk teljesen nyitottak egymás felé, szégyenérzetünket nem tudtuk levetkőzni, de a szerencse mellénk állt és utána kezdtük egymást felfedezni.
2012. aug. 29. 22:02
Október utso szombatján visszakapjuk. ;)
2012. aug. 29. 15:45
Tessék vissza adni annak a szegény pásztornak az ellopott óráját XD
157. melonka
2012. aug. 29. 13:59
Nagyon jó cikk...örülök, hogy leírtad....:) Még sok hasonló izgis percet kívánok Neked!
2012. aug. 25. 22:20
Szuper a cikk!!!
155. vacsa (válaszként erre: 148. - Lilien0420)
2012. aug. 21. 19:46
Minden család más:)
154. anna1111 (válaszként erre: 153. - Agis)
2012. aug. 21. 18:39
Nem is kell erre gondolni, de attól még megteszik...mégpedig remélhetőleg örömmel. Sztem, a lopott és szokványostól eltérőnek az egyik varázsa pont a játékosság.
153. agis
2012. aug. 21. 17:38

Mintha egy tini es nem egy ketgyerekes anya irta volna.

En keves hijan 30 vagyok, de mikor anyukam apammal megy egyutt valahova (adott esetben a nagyszulok hazaba, ami egy ideje uresen all) eszembe se jut, hogy mit is fognak ott csinalni. Foleg azt nem gondolom, hogy szexelni fognak. Valahogy a gyerekek el sem tudjak kepzelni (en meg felnott fejjel sem szoktam ezen gondolkozni) hogy a szuleim nemi eletet elnek, pedig en is es a ket tesom is itt van.


Maga az otlet inkabb gyerekes (anyu agyaban szexelni, milyen csunya dolog) mintsem izgato. Es a megfogalmazas se magaval ragado.

152. 8f7df9c6fc (válaszként erre: 108. - B486c9cf7d)
2012. aug. 21. 14:15

Ahogyan olvastam a cikket és utána a hozzászólások vitáit, a te irásodnál ragadtam le, mert egész idõ alatt nekem is ez jutott eszembe, hogy miért az anyós ágyába vágyott a férj?Hiszen egy bokorban is jobban el tudtam volna képzelni, mint az anyósom ágyában.

Engem egyébként a cikkirója nem dobott fel az ötletével egy cseppet sem.

151. Lilien0420 (válaszként erre: 150. - Hancsalean)
2012. aug. 21. 12:41
Igazán köszönöm a hozzászólásodat, az ilyen kedves, őszinte véleményekért már érdemes volt leírni az érzéseimet. Nagyjából átolvastam a hozzászólásokat, nem kötelező elolvasni a cikket, sőt, kommentálni sem... Neked pedig én is hasonló jókat kívánok!
2012. aug. 21. 12:31

Kedves Cikkíró!


Vannak itt értelmetlenebbnél-értelmetlenebb cikkek és fórumok, viszont ezt örömmel olvastam! Házasként és kisebb-nagyobb gyerekes szülőként átérzem az örömödet. Igaz, még nem vagyunk 20 éves házasok. :)


A negatív és rosszindulató megjegyzésekkel pedig nem kell foglalkoznod (ahogy teszed is)


Csak azért teszik sokan és sok fórumban, mert itt arctalanok, és szabadon kiélhetik magukat. Valójában fogalmuk sincs a dolgokról, de okvetlenül megjegyzést akarnak tenni, mert ettől jobban érzik magukat!


Ne ítélj-hogy ne ítéltess!!!


Sokuknak fogalmuk sincs, hogy ekkora gyerekek mellett milyen jó is az, hogy Ti még egy család vagytok és a Férjed megkíván pillanatok alatt, hogy ennyire örültök egymásnak!


Szép, hosszú házasságot kívánok és boldog, szeretetteljes éveket!

149. Lilien0420 (válaszként erre: 40. - Ryta)
2012. aug. 21. 11:28
köszönöm, én is valami hasonlóra gondoltam, ezért osztottam meg a gondolataimat
148. Lilien0420 (válaszként erre: 7. - Vacsa)
2012. aug. 21. 11:18
Szia! Nekem a nagylányom azt mondta egyszer, hogy tudja, persze, hogy a szülei is nő, meg férfi, és természetesen azt is tudja, mi történik, de neki a mai napig furcsa, mivel neki csak anyu meg apu vagyunk.
2012. aug. 21. 08:43

Nekem is tetszett a cikk, és igenis 20-30 év házasság után kellenek a lopott percek, váratlan ötletek.

És akinek ez elveszi a kedvét a hosszú házasságtól, az vessen magára!

A házasság nem csak a szexről szól, a párok megöregszenek, csökken a libidó, de ha megvan a szeretet, a harmónia, ilyenformán felpezsdül a házasság.

És nem a Mama ágyán van a hangsúly, hanem a lopott pásztorórán:)

Mi 30 éves házasok vagyunk, mi is meglépünk olykor:)


Lehet "sajnálni", hogy erre "kényszerülünk", és nem hetente váltunk szexpartnert, hogy mindig meglegyen az újdonság varázsa!

2012. aug. 21. 06:26
Nagyon tetszett a cikk! Kellenek a lopott percek, órák, a dolgos hétköznapok monotonitását muszáj megtörni néha. Ezekre a percekre fog az ember mindig emlékezni, s meríteni erőt, kitartást a hétköznapi múkuskerék elviseléséhez.
145. anna1111 (válaszként erre: 143. - Kisj)
2012. aug. 20. 20:24
...viszont a humorodat bírom....mit kötöttél?
144. anna1111 (válaszként erre: 142. - Gyuret)
2012. aug. 20. 20:23
Azért ez is lehet túlzás, már bocsi...attól, hogy valaki nem meséli el részletesen még nem K...és ha elmeséli akkor se....ez nem ezen múlik, hanem azon, hogy nem vagyunk egyformák...
143. kisj
2012. aug. 20. 15:51

Klassz, gratulálok, meg minden, de az biztos,hogy én nem írtam volna erről cikket.


Azt hiszem elmegyek inkább kötni...:D

142. gyuret
2012. aug. 20. 15:40
Vicces , könnyed szókimondó!Felvidítottad a délutánom!Üzenem a sok prűd begyepesedett vénasszonynak h menjenek inkább kötni, és nem muszály elolvasni a cikket!Játszák a prűd háziasszonyt, tökéletes anyát közben meg az ágyban K...vák!Ennyit erről!:)
141. anna1111 (válaszként erre: 1. - Lilien0420)
2012. aug. 20. 14:08
Szia! Mi 35 éve vagyunk házasok és csinálunk hasonló sztorikat...tök kedves a történeted és ne hagyd, hogy elrontsák a kedved a nem túl jó indulatú hozzászólók, akik figyeld meg nem egy fórumban teszik ezt másokkal...csak szánni lehet....kívánom, hogy 15 év múlva is legyenek hasonló élményeid.
140. f0f7cda16f (válaszként erre: 138. - Csodapók)
2012. aug. 20. 10:46
ott a pont.
2012. aug. 20. 10:29
Nagyon tetszett az, amit tettetek. Az ilyen spontán dolgok dobják fel a hétköznapokat. :))) És az is nagyon tetszett, ahogy leírtad. Áradt belőle amit átéreztetek. Nagyon jó, hogy megosztottad, mert ebből sokan tanulhatnak. :) Még sok-sok ilyen lopott órát Nektek.:)) S a "károgókkal" ne foglalkozz. Sztem szükségtelen, a lényeg, amit Ti átéltetek, nektek felejthetetlen élmény volt.:)) Ez érezhető.
138. csodapók (válaszként erre: 133. - 325b42d966)
2012. aug. 20. 09:05
"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." Woody Allen
2012. aug. 20. 08:44

ez tuti aranyos volt:)


jók az ilyen lopott órák. nem sok, de mégis feldobja a szűrke hétköznapokat.

2012. aug. 20. 04:53
ari a cik....s szuper h iljesmimet is neha csinaltok...hajra...;)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook