Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi határozza meg, hogy endometriózis után Gnrh vagy Visanne kezelést kapjon valaki? fórum

Mi határozza meg, hogy endometriózis után Gnrh vagy Visanne kezelést kapjon valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 19. 14:25

Látom, sok hasonló fórumod van. Nincs egy megbízható doki, akivel tudsz a témáról, kezelésről beszélni? Nem valószínű, hogy itt tudunk neked segíteni érdemben. Ezt jó szándékúan kérdezem.

Ha megműtenek, az orvos látja majd, hogy mennyire előre haladott az endo, mennyi helyen van, milyen stádiumú és attól függően, illetve hogy akarsz -e gyereket, fog ajánlani kezelést. A hormonkezelést nem kötelező elfogadni. Én pl nem fogadtam el, és szerencsére a műtét után 8 hónappal (még) tiszta vagyok. A PCOS nál úgy tudom, hogy nem hormonnal kezelik, de endóval keverve nem tudom. Jobbulást kívánok!

2012. aug. 18. 17:28
Ha PCOS van,akkor is lehet ez a hormonkezelés?
2012. aug. 18. 17:28
Mi határozza meg, hogy endometriózis után Gnrh vagy Visanne kezelést kapjon valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook