Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » EFEB-hez jelentkeztem lakberendező tanfolyamra, valaki végezte már el? fórum

EFEB-hez jelentkeztem lakberendező tanfolyamra, valaki végezte már el? (beszélgetős fórum)

6. Ihsat (válaszként erre: 5. - Gyöngyöcske anyuci)
2014. szept. 23. 11:39

Szia!

Engem érdekelne, hogy milyen a képzés. Miket tapasztaltál? Mennyire éri meg? Szakmailag milyen?

Előre is köszi a választ!

5. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 4. - 00301065a7)
2012. aug. 19. 22:48
Mit érdekel téged, hogy engem miért érdekel? Próbáld jól értelmezni amit írok..:) szeretnék sikeres lenni és ez csak rajtam múlik. Erre a képzésre van időm, pénzem. Ha elvégeztem én megosztom a tapasztalataimat, ha valaki rákérdez.
4. 00301065a7 (válaszként erre: 3. - Gyöngyöcske anyuci)
2012. aug. 19. 07:35

Ha annyira szupernek találod, akkor mit érekel, hogy mások mit tapasztaltak? Úgyis

ööööö... penge leszel és sikeres. :)

Újságot tervezők? Miket tudsz!

Én ilyen foglalkozásról nem is hallottam. :)

3. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 2. - 00301065a7)
2012. aug. 18. 22:32

Ezt már elvégezted, hogy ennyire penge vagy? Egyébként pedig nem azt kérdezik meg, hogy milyen iskolába jártál.. Vannak olyan újságot szerkesztők és tervezők is, akinek még okj-s végzettségük sincs mégis eszméletlen jók..:)

Engem a szakmai rész érdekel ezen a tanfolyamon..

2012. aug. 18. 15:56
munkatéren szerintem semmit nem érsz ezzel a tanfolyammal, aki profira bízza, az nem ilyen gyorstalpalosan elvégezhető szakembert választ
2012. aug. 18. 14:54
Érdekelnének a tapasztalatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook