Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szivacsból kanapét. De mivel ragasszam össze? fórum

Szivacsból kanapét. De mivel ragasszam össze? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 17. 14:16
Köszi mindenkinek!
5. Guruljka (válaszként erre: 2. - Moncsy85)
2012. aug. 17. 13:59

Ha faváz nélkül gondolod, tényleg csak ragasztva, először is guglizd! "Habszivacs ragasztása" -t írtam a keresőbe, és rengeteg különféle ragasztót kiadott, majd kiválasztod, melyik lehetne a legjobb Neked.

Én úgy csinálnám meg, hogy egy lapot meghagynék az aljának, és egy másik darab szivacsot szorosan összetekernék, az lenne a támla. Azt a huzat is ott tudná tartani a helyén, vagy a párna és a lap huzatát kellene össze-tépőzárazni, hogy cserélni, mosni is lehessen.

2012. aug. 17. 13:57
[link] /butor/ifjusagi_gyerekbutor/uj_gyerek_szivacs_kanape_amibol_agy_lesz_1613523299.html
3. nemmaci (válaszként erre: 2. - Moncsy85)
2012. aug. 17. 13:55

ha olyan kanapét készítenél, ami ággyá nyitható?

akkor nem kellene a szivacsot ragasztani, hanem elég lenne a huzatot összevarrni..

2012. aug. 17. 13:35
Kisfiamnak csinálnék kanapét szivacsból. Fotelje van de nem tudom milyen ragasztották össze. Kiszuperáltunk egy régi szivacsos ágyat és egy kis kanapé pont kijönne belőle. Akinek van ötlete az írjon. Köszi!
2012. aug. 17. 13:34
Szivacsból kanapét. De mivel ragasszam össze?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook