Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kártyás gázórát mennyiért lehet tölteni? fórum

Kártyás gázórát mennyiért lehet tölteni? (tudásbázis kérdés)

14. fsziszi (válaszként erre: 13. - Dovima)
2012. aug. 18. 20:06
Jobb az biztos!Én neten utalok,telefonon kérem a kódot.Ki sem kell moccanom.És szerintem az ember kicsit jobban is figyel a fogyasztásra.:-))
13. dovima (válaszként erre: 12. - Fsziszi)
2012. aug. 18. 10:12
azt hallottam hogy már elég sokan kérték,mondjuk mi kényszerből kértük,kaptuk de azt mondom h jobb,én is intézem a gázt jövőhéten:)
12. fsziszi (válaszként erre: 11. - Dovima)
2012. aug. 18. 10:00
Sziasztok!Én a villanyt leszedettem,én kértem,mert 24 000 havi számla mellé 410 000 éves jött ki,és azt mondták az óra JÓ......sima átlag háztartásunk van!Leszedettem 3 hónapja,és érdekes módon ugyan úgy élünk mint eddig,csak a villanyom kevesebb lett.Havi 13 000.Fura kicsit.Így most a gázt is kicseréltettem.:-))Így jobb.
11. dovima (válaszként erre: 10. - Zebra25)
2012. aug. 17. 12:41
nekünk meg van az hogy 50 ft egy kw ára,hogy ha emelkedik gondolom nekem is fog ,de m tényleg jobban jártunk eddig ezt érzem..a gázt nem tudom azt jövőhéten intézem...
10. Zebra25 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2012. aug. 17. 08:46

És pontosan , hogy működik? megveszek X mennyiségű g

zt az épp aktuális áron és azt használom? vagy feltöltök X mennyiségű pénzt és ha az mondjuk kitart fél évig akkor mindig változhat a gáznak az ára.

Nekem nincs gondom a fizetéssel, mindig becsületesen fizetjük a számláinkat csak azon bosszankodunk, hogy folyton emelik a gáz és a villany árát és milyen jó lenne ha vahatnék valamennyi gázt előre, vagyis kifizethetnék valamennyi gázt előre és akkor azt már nem emelgethetik. Mármint az árát. Ez a kártyás ez ilyen?

2012. aug. 17. 07:31
hát most az elején szinte naponta többször is figyeltem,de villog mikor már kevés van,de az a jó h 2 naponta is lehet tölteni,de én úgy tervezem hogy 2 hetente megyek kódért,és kiszámolom a napi fogyasztást és inkább többet töltök.nekünk napi 7kw fogy a villanyból,eleve úgy hozzák ki hogy rajta van 50kw,és most töltöttem 100-at rá.tehát mikor kéred az órát 2500ft-ot kell fizetni.még ebben a hónapban megyek kódért,mert ha minden jól alakul akkor elég 3-ig de nem rizikózok...
8. ujlany (válaszként erre: 7. - Dovima)
2012. aug. 17. 07:22

szia! Nekem tetszik ez a rendszer, de most hallok rola eloszor.

Arra lennek kivancsi, hogy hogyan nem maradsz aram/gaz nelkul? Figyelned kell,h ogy mikor jar le, vagy ad az ora valami jelzest?

Bar gondolom egy ido utan mar ugyis tudod kb, mennyire eleg a feltoltes es fejben tartod.

7. dovima (válaszként erre: 6. - Liimo)
2012. aug. 17. 07:11
nekünk a villanyunk ilyen és nekünk kevesebb fogy így.szerintem nem rossz dolog,lehet a gázt is átkérem ilyenre.nekünk be kell menni az elműhöz és ad egy kódot amivel fel tudom tölteni persze csak ha már fizettem :)
6. Liimo (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2012. aug. 17. 06:44
szerencsere nem csak kartyas rendszer van. Ahol most lakunk, ott a gaz es a villany is feltöltös. 1 kartya/kulcs van az egyes egysegekhez, igy nem kartyakat kell venni, hanem a kulcsot kell odaadni a trafikban, ott pedig feltöltik az egyenleget. En utalom ezt a rendszert, mert sokkal dragabb. 1 honap alatt annyi penzt fizettünk villanyra, mint a masik lakasban 3 honapra. Pedig ott meg a tüzhely is villany volt, itt meg gaz.
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Zebra25)
2012. aug. 17. 06:19

Az angoloknál már nagyon régen így működik a gázszolgáltatás.

Mint a telefon feltöltése, úgy működik. Ha elhasználtad a feltöltés ára gázt, akkor nincs gázod egészen addig, amíg újra fel nem töltöd.

Tehát aki bizonytalanul fizeti a számlákat, nem adósodik el, hanem kisebb adagonként, ahogy telik rá, megveszi a kártyákat akár előre is. A szolgáltató pedig a számlázással, a le- és visszakapcsolással összefüggő ügyintézést spórolja meg.

4. SF
2012. aug. 16. 22:45
A barátnőm 5000-rel szokta.
2012. aug. 16. 22:26

Mi ez a kártyás gázóra?

bocsi a kérdésért

2012. aug. 16. 22:21
Sziasztok! Tudja esetleg valaki biztosan,hogy mennyiért lehet tölteni a gázórát?Legkisebb összeggel?
2012. aug. 16. 22:20
Kártyás gázórát mennyiért lehet tölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook