Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A BABÉ hajhullás elleni lotion-t próbálta már valaki? fórum

A BABÉ hajhullás elleni lotion-t próbálta már valaki? (tudásbázis kérdés)


5. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Siss27)
2012. aug. 16. 15:14

Én vettem DM-es terméket, kifejezetten hajápoló kapszula (vitamin). Nekem az sokat segített, napi 1 szem, az elején kettőt szedtem. Asszem cink van benne sok, ami fontos. Nem tudom pontosan, mert nem otthon vagyok. Érdemes kipróbálni, mert olcsó. Én egy hónap után már láttam a hatását.


Egyébként a BABÉ termékek kiválóak. A gyerkőcömnek csak a babé sampon vitte le a koszmót, és a testápolója is szuper volt az extra száraz bőrére. Jobb volt mint a patikai kevert krém.

Csak hát a BABÉ sem olcsó

2012. aug. 16. 14:48
Ezzel én is így vagyok ritka semmi hajam van,de hidd el nekem helyre vágta, nekem a szoptatás volt rá " rossz" hatással ,azóta nem bírtam helyretenni, próbáltam ,még Elevitet is szedni ,mert terhesség alatt jót tett a hajamnak :D de csak híztam tőle :D A Revalid egy fillért nem ér, még a Hair Clinic az amit merek ajánlani mert ha szede és mondjuk egy huzamban két hétig szeded, reggel este egy szemet, akkor látványos az eredmény, de olyan ára van ... és hamar elfogy..., ezért kipróbáltam ezt nagggyon jóóóóóó :)
3. siss27 (válaszként erre: 2. - Vizsgyiné)
2012. aug. 16. 14:38
A ricinust próbáltam,hát nem igazán vált be.Mintha jobban is hullott volna tőle,meg utáltam,hogy tiszta olaj volt tőle mindenem.Az igaz,hogy nem volt hosszútávú a próbálkozás,de majd lehet teszek még próbát vele.Az is a baj,hogy eleve irtó vékonyszálú hajam van és marha kevés mennyiségű.
2012. aug. 16. 14:22
Szia, próbáltad már a ricinust? Kiváló hajhullásra és baromira növeszti , dúsítja ahajt :) Én is használom, olvass utána egy pár fórumon itt a Hoxán, nagyon jókat írnak ról és a ricinus gyógyszertárban kb 300.- , nem kell hozzá már mint egy héten 2x 3 ek étolajat vagy olívaolajat elkeversz 2-3 ek ricinussal és festőecsettel felkened, húzol rá egy szatyrot ,majd egy törcsit tekersz rá és ezzel a dunszttal elmész aludni ,mert kb 5 órát kell rajta lenni, ezért érdemes éjszakára felkenni, aztán reggel hajat mosol,amíg le nem jön, nekem kb 3x kell,mert a ricinus ragaszkodó típus:))) mesés eredményt érhetsz el vele, a másik ha ez nem jött be ,a csalántinktúra ezt egy Maria Treben könyvben olvastam ,na ez kifejezetten hajhullásra van itt is pakolásként kell alkalmazni ,de ebben nincs tapasztalatom:))) remélem tudtam segíteni:)
2012. aug. 16. 14:02
A BABÉ hajhullás elleni lotion-t próbálta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook