Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobabiciklizés fórum

Szobabiciklizés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
640. vigike (válaszként erre: 639. - Sleek)
2011. júl. 22. 21:47

Köszönöm szépen! Minél kevesebbet :D

Hát egyelőre nem tudok venni, de majd lehet beruházok egy nacira. :)

639. Sleek (válaszként erre: 638. - Vigike)
2011. júl. 22. 21:30

Igen poponál párnás. lidl ben láttam már 1500ft ért is.

De annak nem tudom milyen a varrása. 5-7ezer ft ért már nagyon jók vannak.

De nem tudom mennyit szeretnél rá költeni

638. vigike (válaszként erre: 637. - Sleek)
2011. júl. 22. 21:22
Az ilyen kipárnázott? Mennyibe kerül kb?
637. Sleek (válaszként erre: 636. - Vigike)
2011. júl. 22. 20:56
Bringás nadrág lehet kapni decatlon aldi lidl. Nem kell a 15-20ezer fts :)
636. vigike
2011. júl. 22. 20:55

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mit tegyek akkor, ha a szobabicaj nyomja a fenekemet? :D

Tudnék én tovább is bicajozni, de annyira fáj már fél óra után. Van valami ötletetek?

635. Túlsúlyos (válaszként erre: 630. - Magdi22)
2011. júl. 22. 19:07
Szia! Megértem a helyzeted, ilyen helyzetben nem lehet magunkkal foglalkozni. Szurkolok, hogy minden rendbe jöjjön és legyen időd és energiád magadra! Nem tudom, hogy lehetne megoldani a te esetedben az esti evést :( Így tényleg nehéz. Örülök, hogy írtál! Szép napot!
634. átlagos (válaszként erre: 632. - Kisbiciklis)
2011. júl. 22. 13:01
Nézz utána a neten, hogy neked mekkora pulzusszám zónába esik a zsírégető tartományod. Ez segíthet a fogyásban!
633. átlagos (válaszként erre: 631. - Magdi22)
2011. júl. 22. 13:00

Á, félre ne érts, nem kioktatás akart lenni, csak tépem a számat.

Azok a hülye reklámok jutottak eszembe, hogy napi őt perc, aztán pár hét után kockás has!

2011. júl. 22. 11:58
Sziasztok! Kb. két és fél hete van meg a bicóm, eddig 2 nap kivételével mindennap tekertem! :-) Fogyni sztem még semmit sem fogytam (mérlegem nincs), de centik még nem mentek le úgy érzem..Türelmes vagyok, gondolom, csak később jelentkezik a hatás:-). Jó tekerést mindenkinek!
631. magdi22 (válaszként erre: 629. - Átlagos)
2011. júl. 22. 09:32
Jó nem tekintem a bicóval való közlekedést sportnak,de még mindig jobb minta a buszon ülnék,mert azért valamit mégis csak teszek.
630. magdi22 (válaszként erre: 628. - Túlsúlyos)
2011. júl. 22. 09:30

Helló!

Nem tekerek,eddig ráfogtam a melegre,most meg a rossz hangulatomra.Gondok voltak a melóhelyen rezgett a léc.Nyolc embert áthelyeznek és para volt.Most már kicsit lenyugszanak a dolgaim aztán kicsit tudok magammal is foglalkozni.Tudom,hogy az esti kaja fejben dől el.Viszont a melóhelyen délben van kaja 9 ig dolgozok,reggelig nem bírom ki kaja nélkül.Erre valami ötlet?

629. átlagos (válaszként erre: 626. - Magdi22)
2011. júl. 22. 09:08

A fogyni akarás és az esti evészet olyan mintha egy szobába bezársz egy oroszlánt egy csirével. Nem kell mondani, hogy az oroszlán az esti evés!

A biciklizés persze jobb mint az autóval közlekedés, de azért pár kilométer laza tekerést sportnak tekinteni erős túlzás mind tényszerűségben, mind mentálisan. Mentálisan azért, mert könnyű bemagyarázni az embernek, hogy mivel ma úgy is tekertem, ezért az esti süti simán belefér!

628. Túlsúlyos (válaszként erre: 626. - Magdi22)
2011. júl. 22. 08:31
Szia!Tekersz mostanság szobabicón? :) Lehet azért nem mennek le a kilók ,mert már hozzászoktál a tekeréshez! Én is így voltam régen ahol laktunk a(a faluban)mindig bicajoztam , de semmi nem ment le, mert mindig ugyanazt a távot tekertem le ugyanúgy. Igen az esti evészetet nagyon nehéz elhagyni, de ez is fejben dől el. Szép napot! :)
2011. júl. 22. 08:26
Sziasztok! Teker még valaki, vagy csak én? :) Letelt a 13 napos diétám és ugye közben tekertem stb. -4.6 kiló fogytam! Nem hagyom abba és még kiegészítem ugrálókötéllel! Nagyon elszánt vagyok!
626. magdi22 (válaszként erre: 624. - Túlsúlyos)
2011. júl. 13. 18:17
Én kora tavasztól késő őszig bicóval közlekedek,jó mert egyébként télen gyalog járok.Utálom a buszt ,jó a bicó szabad az ember,és sportnak sem utolsó.Viszont nem tekerek olyan sokat,hogy a fogyás is meginduljon,meg sajna nem tudom mrgállni az esti evészetet.
625. átlagos (válaszként erre: 621. - AndR3a)
2011. júl. 13. 12:43

Keresőbe írd be hogy "spinning zene" és ott találsz pár ihletet.

Akármilyen zene nem biztos hogy jó. Hiába szereted mondjuk a Lagzi Lajcsit, tekerés közben nem énekelni kell, hanem ritmusra tekerni.

Szóval irány a gugli!

624. Túlsúlyos (válaszként erre: 623. - Magdi22)
2011. júl. 13. 08:59
Szia! Irígyellek, hogy biciklivel közlekedsz. A belvárosban lakom és itt van minden a számban pár lépésnyire. A munkahelyem is kb. 150 m-re van tőlünk. Most kétnaponta tekerek mert diétázok és táncolok is :) Elkezdtem a 13 napos diétát mert a bicajtól a súlyom nem mozdult csak a centik . Mióta mindkettőt csinálom (5. napja)azóta lement 2.4 kg :) Kitartást és szép napot mindenkinek!
623. magdi22
2011. júl. 12. 22:02

Helló!

Nekem is megint kellene tekernem.de ebben a melegben nem tudom magam rávenni,így csak a mindennapi közlekedésem történik bicóval.Mindenkinek nagy gratula aki ebben az időben képes tekerni.

622. Gretaa
2011. júl. 12. 20:44

Sziasztok!


Nekem nagyon sokat segített a szobabicajozás.Én is mindig zenézek vagy tv-zek közben de sohasem unatkozom :)

Napi 40 percet tekertem így megszabadultam 450 kalóriától ennyi idő alatt.

621. AndR3a
2011. júl. 12. 20:38
Sziasztok! tudnátok ajánlani vmi jó kis pörgös zenéket bicajozáshoz? :)
620. alidamolnar (válaszként erre: 618. - Túlsúlyos)
2011. júl. 12. 18:09
Neked is köszönjük az ötleteket:)
619. alidamolnar (válaszként erre: 617. - Átlagos)
2011. júl. 12. 18:09

Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál, és köszönjük a bíztatást is:)

Akkor így fogja tenni a lányom, ahogy írtad, nagyon tetszik!

618. Túlsúlyos (válaszként erre: 617. - Átlagos)
2011. júl. 12. 09:19
Tökéletesen egyet értek! Én is mindent bekészítek magam mellé :) Tévézek vagy zenét hallgatok közben...és nem megy el a kedvem.
617. átlagos (válaszként erre: 616. - Alidamolnar)
2011. júl. 12. 08:51

Nem vagyok személyi edző vagy ilyesmi, de személyes tapasztalatom megosztanám a szobabici témában.

Először is nem hiszem, hogy percekben vagy fokozatokban kellene gondolkozi először! Ha úgyis otthonülős, akkor válasszon ki egy tv sorozatot és azt tekerje végig. Nem számít milyen fokozaton, milyen sebességgel, csak csinálja! Lehetőleg ne egy esti sorozat legyen, célszerű ha legkésőbb 20:00-ig befejezi a tekerést, hogy a szervezet le tudjon nyugodni alvás előtt. Készítsen be maga mellé törölközőt, fél lityi vizet, távirányítót, mobiltelcsit (lényeg, ne kelljen a mozgást megszakítani). Tekerés végén rögzítse az adatokat (dátum, perc, távolság, kalória, pulzus, stb..), de eleinte semmiképp ne legyen cél a korábbi adatok megdöntése.

Tehát eleinte csak lazán, nehogy gyorsan elmenjen a kedve az egésztől.

2011. júl. 9. 12:24

Sziasztok, örülök, hogy találtam ilyen topicot.

15 éves a lányom, diétázik, (169 cm és 72 kg).

Látványra egyáltalán nem vészes, mert a túlsúly is arányos elosztásban van rajta, de mégiscsak fogynia kellene.

Testkontrollozik, 60 kg a cél.


Azon gondolkoztunk, hogy kellene valami mozgásforma is. Aerobicra és edzőterembe eljárni nem szeretne (eléggé itthonülő típus), itthon is vannak aerobic kazettáink, de az sem igazán tetszik neki.

Ekkor jutott eszembe a szobabicikli, mondtam is neki, na, ehhez lenne is kedve.

Már ki is néztük.

Ettől amúgy mit lehet várni igazán? Alakot formál, netán fogyásban is segít? (a diétát természetesen tartani akarja ezután is).

Kezdetben majd hány percig tekerjen, és milyen fokozaton?

És mi legyen a cél napi szinten?

Köszönöm, ha valaki segít pár sorban.

2011. júl. 6. 13:05

Sziasztok!

Én 1 hete kezdtem el tekerni. Sajnos nem bírok túl sokat menni mert 5 perc után fekete foltok jelennek meg a szemem előtt, jön a hányinger meg szédülés (vashiányom van). Úgyhogy jobbnak láttam 1-2 km után pihenni és reggel-este lebontva csinálni úgy 10-15 percet. Szerintetek ennek is van értelme? 54 kg vagyok, tehát inkább az erősítés illetve az erőnlét növelése lenne a lényeg. Mondjuk szeretnék beleférni a 38-as ruháimba tehát ha lemenne 2-3 kiló az sem lenne hátrány. :)

Köszi a válaszokat.

614. magdi22 (válaszként erre: 613. - Kisbiciklis)
2011. júl. 4. 07:19
Akkor hajrá,és várjuk az eredményeket.
2011. júl. 3. 19:36
Sziasztok! Megvan a szobabiciklim:-)))))). Köszönöm a tanácsokat, használtat vettem, de nagyon jó állapotban van! Most már csak tekerni kell! Mindenkinek kitartást kívánok!
612. Túlsúlyos (válaszként erre: 605. - Kisbiciklis)
2011. jún. 27. 11:59
Szia! Szerintem sem kell nagy költségekbe verni magad vagy hát ezt te tudod pl. amin tekerek az a párom előző feleségéé volt kicsit rozsdás és a padláson volt kb. 5 évig . Szalagfékes és nem tudom normálisan beállítani az ülés sem a legjobb , de mégis nagyon hasznos :)Szóval én is készülök venni egy jobbat mágnesfékeset és több sebességeset a corában és a tescoban is néztem 20000 ft körül.
611. AndR3a
2011. jún. 26. 21:09
Sziasztok! szeretnék elkezdeni szobabicajozni, leírnátok nekem ki mennyi ideig bicajozik, diétázik e mellette és milyen eredményeket, mennyi idő után ért el? bocsika a kiváncsiságomért :) én 5kg szeretnék leadni és formásodni kicsit..szerintetek, hogy kezdjek neki? a válaszokat előre köszi! :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook