Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon miért fújnak rám a párom barátai? fórum

Vajon miért fújnak rám a párom barátai? (beszélgetős fórum)


17. syria (válaszként erre: 13. - Krém)
2012. aug. 17. 15:55

Ez órási tévedés!

Bőven elég egy icipici rés a pajzson. :(

2012. aug. 16. 16:44

1.Ne törődj vele.2.Beszélj a barátodnak arról,hogy ez téged zavar,és utána ne törődj vele.3.Beszélj a lánnyal.

A lány is ugyanolyan régóta a baráti társaság része?Tényleg zavaró és furcsa lehet,ha igen és most kezd el beszólogatni.

Viszont ha minden rendben közted és a barátod között,akkor én leginkább az első pontot javasolnám:)

2012. aug. 16. 14:57

Tényleg a pároddal kéne beszélni,ki tudja lehet volt valami köztük míg nem voltál...vagy lehet épp a lány szerette volna ha lett volna de nem merte megmondani most meg cseszi a szemét,hogy ti jól megvagytok!

Nekem a párom volt nője szólt be a buszról az osztálytársam egyben barátnőm hallotta.Na hát szerencséje volt hogy nem hallottam.

Meg kell tanulni ezeket a elfelejteni szarni rá ha szeretitek egymást jól megvagytok akkor fölösleges ilyenen fenn akadni !

Nem egy pár napos,hetes kapcsolatotok van.Amúgy furi hogy2 év után jön elő ez.

Én már nem foglalkoznék vele.

2012. aug. 16. 11:13
Megemlíteném a páromnak, hogy a csaj már többször megtalált az ilyen odamondásokkal, és elmondanám, amit itt leírtál. Megkérdezném, mi erről a véleménye, és hogy vajon miért viselkedik veled így a lány. Illetve, hogy azt gondolod, tényleg arra játszik, hogy szakítsatok. Ha a párod értelmes, akkor nem fogja támadásnak venni, és el tud vonatkoztatni attól, hogy barátok, és képes kívülről látni a dolgot.
13. krém (válaszként erre: 12. - Syria)
2012. aug. 16. 10:58

Csak azt lehet szétzilálni,amivel nem törődnek eléggé.Ha a két fél egy kapcsolatban mindent meg tud beszélni,abba kívülálló nem tenyerelhet bele.

A fórumindítónak a párjával kellene ezt elsősorban letisztáznia,aztán ha biztos a párjában,akkor bárki mondhat bármit,bármilyen előző kapcsolatot fel lehet hozni,akkor sem fogja bántani az érintetteket.

12. syria (válaszként erre: 7. - Dreamer*.*)
2012. aug. 16. 10:51

Amíg mindketten függetlenek voltak, észre sem vette, mint férfit. Most hogy "elkelt" rádöbbent, hogy milyen pasit hagyott ki, ezért furkálódik. Szerintem.

Nagy ívben kerüljétek ki, mert az ilyenek kiválóan értenek kapcsolatok szétzilálásához.

11. bnedora (válaszként erre: 9. - Dreamer*.*)
2012. aug. 16. 10:32
Lehet, hogy éppen ez nem tetszik neki, hogy a párod őt észre sem veszi/vette. Ha ti jól megvagytok, akkor ne foglalkozz vele.
2012. aug. 16. 10:29

A cím alapján azt hittem parfümöt.:-) Fürdést akartam javasolni.:-)

Komolyra fordítva, amig köztetek megvan a harmónia, minden oké. Erről meg beszélj a barátoddal, szóljon a kiscsajnak, hogy kapjon a bugyijába ha Veled beszél.:-)

9. dreamer*.* (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2012. aug. 16. 10:27

próbáltam tudomást sem venni a beszólásairól, annyit kérdeztem hogy "és? szabad ember volt...:)"

egyébként a párom is meglepődött a viselkedésén, azt mondja hogy ha nem hallja, el sem hiszi hogy ilyen a csaj.

8. pirosbegre (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 16. 10:25
De hát itt konkrétan csak a csaj szólogat be, nem? Hát egyedül Ő féltékeny, mert látja hogy Veled milyen jól megvan. Kellene neki a pasid megint. Ha neki is lenne rendes pasija, meg se fordulna a fejében. Card le, de azért a pasiddal is beszéld meg.
7. dreamer*.* (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2012. aug. 16. 10:25

a csajnak nincs barátja, gondolom emiatt sem olyan megértő.

Én is gondoltam arra hogy féltékeny rá mint férfira,de úgy voltam ezzel, hogy már régóta barátok, akkor előttem ráhajthatott volna...

6. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 16. 10:24
Ill. ha beszól a csajszi megint egy olyat, ami a párod előző barátnőire vonatkozik, akkor mondd vissza, hogy bocs, de az a lány már a múlté, beszéljünk inkább a jelenről és a jövőről, mert annak több értelme van ... hm? milyen ötlet?
2012. aug. 16. 10:23
Ez így szokott lenni. Amikor lassan kiválik valaki a körükből, olyanok lesznek, mint a baromfi kannibálok... Ők még egy ideig csak azért is összetartanak, de egyre kevesebben lesznek.
2012. aug. 16. 10:21
Szerintem, előbb-utóbb az ilyen baráti társaságok szétmennek éppen azért, mert komoly kapcsolatuk lesz, majd később a család miatt. Ez nem jelenti azt, hogy szóba sem állnak egymással, csak ritkulnak a találkozások, telefonbeszélgetések. Ez így természetes. A csaj biztosan féltékeny arra, hogy ti jól megvagytok, ezért piszkálhat. Próbálj meg távolságot tartani vele szemben az ilyen beszólások alkalmával.
2012. aug. 16. 10:18
Igen, azért fújnak, mert "elvetted" tőlük. Szarni rá, ez az élet rendje, hogy párt válaszunk, családdá váljunk. Ha majd a barátok is komolya kapcsolatra tesznek szert talán újra össze tudtokmajd járni, úgy, hogy akkor már mindenkinek a párja lesz a legfontosabb, nem a másik kedvesének a furkálása...
2. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 16. 10:16

És az nem lehet, hogy a csajszi azért szívja a véred beszólásokkal, mert féltékeny? Mert esetleg bukik a párodra? Vagy irigy mert nektek boldog a párkapcsolatotok?

És ha egy buliban elhívnád négyszemközt a csajszit, hogy no akkor most mondja meg mi a problémája veled és megbeszélitek?

2012. aug. 16. 10:13

Sziasztok!

2 éve vagyunk együtt a barátommal, egy nagyszerű kapcsolatban:) Tudni kell, hogy mindketten bőven huszonévesen vagyunk és Ő megismerkedésünk előtt sokat bulizott, eljárt a barátaival, haverjaival minden hétvégén, tehát teljesen átlagos fiatal.

Amikor mi összejöttünk, rögtön bemutatott a barátainak, nagyon jól fogadtak, aranyosak voltak. Ezután eljárogattunk velük, eleinte ugyanúgy, minden héten bulizni, utána 2 hetente, 3 hetente és így ritkult. Ez kettőnkön múlt, mert volt amikor nekem tanulnom kellett, és a páromnak se volt kedve, meg persze érthető hogy többször akartunk kettesben lenni, mint bulizni és iszogatni.

Viszont van egy csaj a társaságban, aki egy idő után elkezdett nekem beszólogatni a párommal kapcsolatban, olyan beszólásokat, amiket ha akarnék és a szívemre vennék, összevesznék a párommal miatta. Pl. felhozza a volt kapcsolatait nekem, és hasonlók. Persze rosszul esnek, nem értem a miértjét...

Aztán valamelyik nap gondolkoztam ezen és arra jutottam hogy lehet az a baja, hogy féltékeny rám, mert én úgymond "elvettem" a barátjukat a baráti társaságukból. Holott ez nem így van, én sosem mondtam meg a barátomnak hogy menjen vagy ne menjen velük, de gondolom ezt a barátai máshogy gondolják.

A legrosszabb amire jutottam: tényleg azt akarja a csaj, hogy mi szakítsunk, összevesszünk, csakhogy újra "teljes" barátjuk legyen, bulizzon velük minden héten? (30 felé közelednek jócskán a barátai és a párom is)

Szerintem ez a világ rendje, az ember összejön valakivel, akivel komolyan tervez és lassan a barátai kerülnek hátrébb a fontossági sorrendben, már felnőttként. De lehet én gondolom rosszul.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook