Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csupán 5kg-ot szeretnék fogyni, de már kb 1 éve mondom, hogy majd holnap...hogyan kezdjem? fórum

Csupán 5kg-ot szeretnék fogyni, de már kb 1 éve mondom, hogy majd holnap...hogyan kezdjem? (beszélgetős fórum)


1 2
54. a6bc29c843 (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2012. szept. 9. 00:32
Tuti tippek: szerelmi bánat, 2 műszak egy olyan munkahelyen, ahol egész nap minden testrészed mozog, és le sem ülhetsz szusszanni. -7 kg nál tartok. :))
2012. szept. 9. 00:16
szerintem fogadd el magad ugy ahogy vagy, es akkor felszamolsz ezzel az onbuntetessel, hogy meg 5 kilot kell fogynod. :)
52. Ludmilla1 (válaszként erre: 27. - Metalllady)
2012. szept. 1. 12:44
Szerintem az teljesen normális, ha intenzív mozgás után éhes vagy! Én is...egy lovat is meg tudnék enni. De mivel a zsírégetés a mozgás, intenzív edzés után indul be igazán, nyugodtan ehetsz! Persze nem kolbászt szalonnával, de valami könnyűt, csirkemellet, zöldséget, gyümölcsöt! Ha rendszeresen mozogsz, ehetsz! Semmi más nem segít, csak a mozgás. Semmilyen diéta, vagy csodaszer (értem ezalatt a szörnyű tablettákat, porokat, egyéb agyament diétákat) Én már tíz éve tartom a jelenlegi súlyomat, azóta fogytam le. Pedig eszem rendesen, főleg edzés után! Sokszor kell kicsit enni, hogy felgyorsuljon az anyagcseréd. A legrosszabb, amit tehetsz magaddal, ha nem eszel. Ráadásul a rendszeres edzéstől edzéstől szuperül érzed magad és ehetsz, ami jól esik. Egészséges leszel, szép alakod lesz. csak kitartás kell és elszántság!
2012. aug. 31. 15:10
Nem olvastam vissza a hozzászólásokat, de mondjuk nekikezdhetnél nem holnaptól, hanem most :)))
2012. aug. 24. 12:02
citromos viz fel oraval eves elott,vagy alma ecet vizben.vmint tobbszor enni keveset.
49. Anda39
2012. aug. 22. 20:10

Hasizomgyakorlattól nem megy le a háj. Mindenhol azt szajkózzák a szakemberek, hogy helyi zsírégetés nincs, ha fogy az ember, mindenhonnan fogy, nem csak egy bizonyos helyről...

Az anyagcsere este-éjjel lelassul, tehát az este betermelt bőséges vacsi sokkal inkább elraktározódik, mint napközben.

48. cstamara (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2012. aug. 22. 19:19

Szia, én nem a Te korosztályodhoz tartozom de már évek óta 5kg-ot szeretnék fogyni, akkor lenne a súlyom nekem megfelelő. Kerestem a módszert- azt könnyebb mint elkezdeni- végül a "dukan" diéta mellett döntöttem és két hét alatt 3 kg-ot fogytam, éhezés nélkül. Tudom ajánlani nézd meg a neten, a HOXÁ-n is volt róla egy nagyon jó cikk 1-2 honapja. Betű szerint nem tartom be de az első három napon csak fehérjét szabad volt enni, ezt tartottam. Azota is kis kilengésekkel pl. ettem ország tortáját, követem a diétát sok zöldség sütve, föve, nyersen minimális kenyér az is barna, semmi cukor helyette édesítő.

Kezd el ne add fel mert késöbb egyre nehezebb. üdv

47. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 44. - Metalllady)
2012. aug. 19. 10:48
Én is hallottam a harcosok étrendjéről, csak kicsit kételkedem, hogy tényleg működik-e. Az esti evés miatt mondom, de én is pont este vagyok kajás, napközben alig eszek :)
46. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 44. - Metalllady)
2012. aug. 19. 00:33
Jól hangzik, rám mindig este tör a kínzó éhség.
45. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 41. - Pepi2)
2012. aug. 19. 00:32
Csinálj hasizom gyakorlatokat, eltűnik a pocid. Nem kell súlyban kevesebbnek lenned, hogy csinibb legyél.
2012. aug. 18. 23:49

A harcosok diétáját próbálta valaki? Egész nap zöldségféle, gyümölcs, este normális, bőséges kaja.(keressetek rá a neten)

Mondjuk ebben lehet valami. Egész nap nem megy el az energia az emésztésre, nem vonja el a szellemi, fizikai igénybevétel, éjszaka meg úgyis zömmel alszunk, megy a feldolgozás.Igazis, egy kiadós kaja után ugy ellustul az ember,majd leesik a feje az álmosságtól.A többi "izmus" szerint este nem szabad enni, mert nem mozogjuk le,ezért hízunk, ez meg azt állítja, pont ez a jó, mert pihen a szervezet, minden erőt az emésztésre tud fordítani. Nem beszélve, lelkileg milyen jó hatással van az emberre, jobban viseli a napi zöldevést, koplalást, mert tudatában van, h majd estére dőzsölhet, zabálhat. Van valakinek tapasztalata?

43. Juharlevél (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2012. aug. 18. 23:34
Én 158 centi vagyok és 60 kiló, de nekem is az 50-52 lenne ideális. Terhesség alatt 58-ról 64 kilóra mentünk föl, tehát semmi plusz nem volt rajtam a gyereken és "tartozékain" kívül. Minden le is ment a szüléssel, de mióta csak kétszer szopik, újra 60 kiló vagyok. Borzalmasan élem meg. Viszont leültettem a férjemet és megbeszéltük, hogy heti kétszer itthon tornázom DVD-re (nagyon jó gyakorlatok a tartásra és a mély-izmokra), addig ő van a kislányunkkal és heti egyszer eljárok babás jógára. És csodák csodája, ma el is kezdtem a tornázást. Fantasztikus volt. Remélem rendszer lesz belőle!
42. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 41. - Pepi2)
2012. aug. 18. 22:44
Mondjuk én úgy vagyok a fogyással, hogy drasztikus fogyókúrát nem alkalmaznék. A leghumánusabb talán az életmódváltás, és kis szerencsével azzal is lehet fogyni. Szóval kevesebb zsiradék, szénhidrát, és több zöldség, gyümi beiktatása az étrendbe + valamilyen mozgásfajta. Én így tudom elképzelni, mert nem nekem találták ki a szigorú fogyis étrendeket meg sztárdiétákat:)
41. pepi2 (válaszként erre: 40. - Sötét_hercegnő)
2012. aug. 18. 22:32

na végre valaki hasonló cipőben:) amúgy engem is épp ez aggaszt...hogy pici a mellem és ha lefogyok már ez sem lesz:( :D

de legalább rámjön majd a kedvenc nacim. remek:)

40. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2012. aug. 18. 22:23
Tesók vagyunk :D Én kb egy éve le akarok adni 4-5 kg-t, de mindig holnap :) Én 55 kg vagyok most és ehhez 163 cm. Csak egy dolog miatt nem merek belevágni soha. Így is kicsi a mellem, és félek, hogy még kisebb lesz. Amikor 47 kg-ről sikeresen híztam szándékosan pár kg-t, akkor a mellem is nagyobb lett, és nem akarom, hogy megint lemenjen, ha fogyok. De zavar, hogy van 2-3 nadrágom, amik nem jönnek rám, és már így is azt hallgatom, hogy mekkora seggem :S pedig nem vagyok kövér, és túlsúlyom sincs, csak meglátszik itt-ott, hogy már nem vagyok az a sovány lány, aki régen voltam.
39. pepi2 (válaszként erre: 33. - 6b006fc769)
2012. aug. 18. 22:17
a 38-as épp passzol a 40-es már lóg...emiatt a 40-es nevetségesen áll, de a 38-asban meg nem érzem jól magam, mert "túl feszülős", ezért jó lenne néhány kg-ot leadni, hogy ne feszüljön már úgy minden rajtam...
38. pepi2
2012. aug. 18. 22:14

igen, valószínű önértékelési problémáim (is) vannak, igaz már gyerekkorom óta, de az is igaz, a kg önmagában nem mérvadó...

a hasam tök nagy, vagyis nem lapos, nem tudok felhúzni egy testhez álló polót, mert látszik az "úszógumi", bár rengeteg ilyen nőt látni, de nekem ez vicces, szerintem totál csúnyán néz ki. És persze látok nálam sokkal ducibb nőket szoknyában, ilyenkor jót mosolygok magamban, hogy tényleg hülye vagyok, ha ők fel merik ezt venni, én miért nem?

igen, nem vagyok már 20éves, 35 leszek, de attól még nem muszáj elhanyagoltnak lenni, nem?

És igen sokaknak leesik a szája, ha megtudja,hogy 4 gyerkőcöm van, mert "nem látszik", "nem is gondoltam volna", mert ilyenkor az emberek a többsége egy elfolyt nőre gondol,nem egy vékonyra...

nem 52kg.os szeretnék lenni, csak 56...most vagyok egész pontosan 61,5kg.

egyébként gondoltam, hogy a többség ezt a reakciót adja, de én így akkor sem érzem jól magam, azt hittem lesznek még hasonló sorstársak, de úgy tűnik nem sok akad:( hát biztos bennem van a hiba, bocs, hogy feltettem a kérdést:(

37. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 36. - Metalllady)
2012. aug. 16. 16:26

Szerintem ő 50 kilósan se érezné jól magát... Nem a súllyal van itt gond. A 60 kiló baromi kevés még egy nála alacsonyabb nőnek is.

Én 165 cm vagyok és (mostmár) 64 kiló, de cseppet nem vagyok kövér, ő pedig teljesen biztos, hogy vékony.

Itt nem az a kérdés, hogy kinek van igaza, hanem az, miért kell egy emberben azt erősíteni, hogy fogyjon, ha semmi szüksége nincs rá...?? Divat anorexiásnak lenni? Ne már...!

2012. aug. 16. 13:09

Kedves 29-33 hsz-k! Igazatok van, de ha egyszer pepi nem érzi így jól magát, mi hiába mondjuk. Én is koromhoz képest jól tartom magam,sokan örülnének, ha így néznének ki, mégis jó lenne kicsit leadni. Annyi "csodaszer" van, de szerintem amit nem eszünk meg, attól nem hízunk, ezért én csak az étvágycsökkentésben hiszek. A gyorsan lement kilók sajna visszajönnek.


nati02, kösz a választ, feltétlen olvasni fogom a blogodat. Sikeres fogyást!

35. e92cab9e45 (válaszként erre: 24. - Pepi2)
2012. aug. 16. 12:23
Sikerült kipróbálni a tornát? én szurkolok neked... közben próbálok erőt meríteni én is :P :) Habár én tuti nem fogom ezt a gyilkos tornát kipróbálni, mert valami katasztrófa, és két nap után megunnám... :PPP :) Szóval én még keresgélek, mert a gyerekek utáni rohangálás, nem elégíti ki a mozgás igényemet, és az önbecsülésemet sem... jujjjj ne kövezzetek :DDD :)
2012. aug. 16. 10:35
*próbafülkében
33. 6b006fc769 (válaszként erre: 23. - Pepi2)
2012. aug. 16. 10:34

Mell-derék-csípő mekkora? Hány centi? A kiló semmit nem mond.

A méretek alapján meg kell vizsgálni, hogy hányas a méreted, és olyan méretű ruhákat kell próbálni, ezzel el lehet kerülni a probafülkében a világvégét.

32. 6b006fc769 (válaszként erre: 29. - Ee1dc9ba06)
2012. aug. 16. 10:20
LIKE
31. 74f8c12b8e (válaszként erre: 23. - Pepi2)
2012. aug. 16. 08:05

Veled valami nincs rendben,vagyis a gondolkodásoddal.Fogadd el,hogy 4 gyerekes anya vagy,és rád rakódott pár biztonsági kiló. Valószínű futkosol a 4 gyerek után eleget a játszótéren vagy az udvaron(vagy fogsz).Ne akarj 36 os ruhákat magadra erőltetni,az nevetséges,nem vagy 16 éves.Felnőtt nő és anya vagy(ööö..remélem,nem 16-18 évesen van 4 gyereked..)

A szervezeted valószínűleg érzi,hogy KELLENEK rád azok a kilók,azért nem megy le.

30. andi6020 (válaszként erre: 29. - Ee1dc9ba06)
2012. aug. 16. 07:10
Ugye-ugye? Ezt mondom én is.
29. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2012. aug. 16. 00:14

Ha te a 170 centiddel és 60 kilóddal nem vagy VÉKONY, akkor

1. valamit nem jól mértél

2. beteg vagy


Ilyen magassághoz 52 kg OCSMÁNY. Semmi hús nem lenne rajtad, hogy néznél ki?

Ha husinak érzed magad, akkor gáz van a fejedben, és inkább ezen gondolkodj, amig teheted, mint azon a szar 5 kilón.

Nem súly-, hanem önértékelési problémád van, figyelj magadra!

28. nati02 (válaszként erre: 27. - Metalllady)
2012. aug. 15. 23:15
Szia! Én még a régi hoodiát próbáltam, az nagyon erősen elvette az étvágyat fogytam vele 2 éve 3 hónap alatt 10 kgot. De beszüntették az eredetit és csak hamisat lehet kapni ma már, ami nálam csak hasmenést csinált, semmit nem használ szinte (bár van aki esküszik rá). Most kipróbáltam a Superslimet, 2 napja szedem, ez teljesen elveszi az étvágyamat, ha gondolod írok egy hét múlva, hogy tartósan is hat-e, de ha érdekel a blogomon napról napra leírom, hogy miket tapasztalok vele. [link]
2012. aug. 15. 23:02

Totál rendben vagyok lelkileg, mégis az étvágyam, jaj, bármikor bármit, annyira éhes vagyok. 163cm-hez 60kg voltam, ez a "versenysúlyom" meg is elégednék vele, de most nem tudom mitól felszaladt 8 kg,főleg a hasamra. Borzasztó, h nem érnek be a ruhák, nem birok lehajolni, stb. A mozgást nekem senki ne ajánlja, intenziv torna, futás, úszás után egy lovat meg tudnék enni. Mindegy mit, már az újjammal elérem, akkor is éhes vagyok. Valami olyan kéne, ami elveszi az étvágyat... Próbáltam étkezések előtt káposztalevessel jóllakni,ami ugye nem hízlal, és h a normális kajából keveset birjak enni, de, ááá...

<hodiat> probálta valaki?

26. pepi2 (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2012. aug. 15. 22:48
nem, de hidd azt nyugodtan
25. andi6020 (válaszként erre: 23. - Pepi2)
2012. aug. 15. 22:45
Hisztis vagy.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook