Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes? fórum

Lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. otis
2008. jan. 25. 07:15

szorítok neked!!!!


Nálam sajnos ugyanezekkel a tünetekkel negatív lett a teszt. Nagyon beleéltük már magunkat...

2008. jan. 25. 06:55
kiváncsian várom én is az eredményt, addigis drukkolok!
2008. jan. 24. 21:19

Köszi, ez nagyon jól esik:)

Holnap este jelentkezem, hogy mi lett az eredmény, de már látom előre...:((((

2008. jan. 24. 17:16
hát drukkolok, hogy összejöjjön.
2008. jan. 24. 16:38
Holnap csináltatok vérképet és kértem, hogy nézzék majd meg a HCG szintet is. Az jobban kimutatja ha van odabent valaki, mintha tesztet vettem volna. Izulok, de sajnos rettegek, hogy megint semmi nem lesz:((((( Sztem csak a tudatalattim szórakozik velem:(((((
2008. jan. 23. 21:49

Na, erről még nem is hallottam!


És még van valami, elfelejtettem írni, hogy néha ég a gyomrom (pár napja) és ha hason fekszem a cickók útban vannak (nagyok, de soha nem zavart ha ráfeküdtem)


Jó éjt, reggel meló van, de mielőtt elindulunk benézek:))) Nem fenyegetés:)))))


És természesten megírom majd a fejleményeket is!

2008. jan. 23. 21:47
Én tényleg nem tudom megmagyarázni, de példát is látam rá. Ugyanakkor csinálták meg mindkettőt, és az ovulációs teszt erősebb pár nappal előbb kimutatta a terhességet. Sokkal erősebb csík volt azon, mint a terhesteszten.
2008. jan. 23. 21:44
Milyen az az ovu teszt? Az ovulaciós??? De hát annak elvileg semmi köze a terhességhez, hisz a terhesség HCG-t termel, az ovulációnál meg az LH-t nézi a teszt.
2008. jan. 23. 21:29
Lehet, hogy kimutatja, de sztem korai. Viszont most olvastam, hogy az ovu tesztek korábban kimutatják. Magyarázni nem tudom, de ezt olvastam.
9. Hodi
2008. jan. 23. 21:26
Bocs az eleje lemaradt.Sziasztok!Ez engem is érdekelne.
8. Hodi
2008. jan. 23. 21:24
Na de ennyi idös terhességet kimutat a teszt,ha jan.1-én megjött neki?
2008. jan. 23. 21:23
Nagyon szívesen!!!De azért majd írd meg az eredményt és tiszta szívből kívánom hogy pozítív legyen:)Amúgy nagyon szép kisfiad van:)
2008. jan. 23. 21:22

Hát lehe, hogy rászánom magam és szombaton reggel csinálok egy tesztet.

Köszi a tanácsodat!

5. 61e5310fec (válaszként erre: 4. - Kristof2003)
2008. jan. 23. 21:19
Ne érezd hülyén magad ennyi vetélés után persze hogy nem mered beleélni magad!!Szerintem nyugodtan vegyél tesztet,a jelek nekem is ezek voltak!!!:)
4. kristof2003 (válaszként erre: 2. - 61e5310fec)
2008. jan. 23. 21:15

Szia!


Persze, hogy örülnék:))) Azért teperek/teperün, hogy összejöjjön a kistesó. De sajnos nagyon nehezen jött össze a fiam is, és előtte már volt 2 vetélésem 6 és 18. hetesen:(


Akkor szted teszteljek? Olyan hülyének érzem magam, hogy már 3x voltam terhes és van egy fiam és ilyeneket kérdezek:(

3. kristof2003 (válaszként erre: 1. - Kristof2003)
2008. jan. 23. 21:13

Jajj, ezt még kifelejtettem. Iszonyat álmos vagyok. Éjjel-nappal tudnék aludni, vagy szunyókálni. Estére nincs gusztusam semmi féle ennivalóhoz. (ez mondjuk nem ért, sőt!!!):)))))


Senki nem tud segíteni vagy tanácsot adni?

2. 61e5310fec (válaszként erre: 1. - Kristof2003)
2008. jan. 23. 21:11
Azt tudom amikor én terhes lettem ugyanezek a tünetek voltak nekem is:)Örülnél a babának?
2008. jan. 23. 20:34

Ha valaki tudja a választ légyszi segítsen!!!


Röviden rólam:

PCO-s és inzulinrezisztenciás "beteg" vagyok.

A kisfiam inszem előtti szurikkal sikerült, de itthon (inszem nem kellett). A vérzésem inkább nem volt eddig, minthogy lett volna. 2007. évben többször volt meg mint nem. 2007. októberben volt meg utoljára, aztán majd csak 2008. január 1.-én jött meg. Rendes ideig tarott. Január 6.-án elkezdtem szedni a merckformin nevű tablettát ami segít(het) a PCO és az inzulinrezisztenciában, a vérzésben és a peteérésben is akár.


A kérdésem: Szerintetek lehetek terhes?

A merckformin mellékhatása: gyomorfájás, hányinger, hasmenés. Ezek nekem is meg vannak.

DE! 1 hétig kihagytam a gyogyit, mert a fiammal járkáltam dokihoz és ha rámjön a szapora akkor nem tudok bárhova bemenni. Közben is volt hányingerem. Kicsit, (néha) feszül a mellem, kékes erek látszanak a mellem felett (egyébként is, de most jobban). Néha olyan furi érzés van "ott" lent a hasimban. Néha szurkál és van olyan görcsöcske is mintha megakrna jönni.

Most nem tudom eldönteni, hogy mind a gyógyszer miatt van, vagy baba van vagy mi van???

Tesztelni nem merek, mert félek a csalódástól:(((

Vagy csak már egy jelzés, hogy újból megfog majd jönni? Végülis ez most a 23. napom.


Szerintetek? Segítsen valaki ha tud!!!


Köszi!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook