Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes? fórum

Lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. márc. 10. 07:02
Sziasztok!A véleményeteket szeretném kérni!3napja késik,tegnap óta kezdet érzékennyé válni a mellem,de a ma reggeli teszt negatív lett!Nem kéne már kimutatnia ha terhes vagyok?
2011. okt. 31. 15:52

Lehetek terhes? Kérlek irjatok!!!!

Szedek fogamzásgátló gyógyszert, de az utolsó hét kimaradt, igy egy héttel hamarabb jött meg. Azóta elkezdtem a következő levél fogamzásgátlót, de ideges vagyok, hogy terhes lehetek, hogy kimaradt egy hét gyógyszer. Jahh és hozzá kell tennem már több mint 2éve szedem a gyógyszert!! És egy oldalon ezt olvastam: A másik lehetőség, hogy az érintett abbahagyja az aktuális csomag szedését, és 7 napig (vagy attól kevesebb ideig) nem szedi a tablettákat. Ebbe az időszakba azokat a napokat is bele kell számítani, amelyeket nem történt tabletta-bevétel. Ezzel a módszerrel a tabletta újra szedése a hét ugyanazon napján induljon, mintha ne maradt volna ki tabletta. Ha tabletta-kimaradás után a tablettamentes időszakban nem jelentkezik menstruáció, terhesség is előfordulhat.

2009. ápr. 15. 23:06

sziasztok!

tudna nekem valaki segíteni?

már több mint 1 hete majd le szakadnak a melleim,

a hasam alja is majd szétt szakad, úgy érzem, mintha valaki tágulna, és olyan feszítő érzést érzek, nem tudom mi lehet ez, de nem nagyon tetszik.

ha minden igaz vasárnapra kellene nem jönnie, akkor lesz a 28. napom, de a múlt hóban is 30-ra jött, így ha késne is csak a 30.nap után tenném.

nemtudom ért e valaki a hőgörbéhez, de azért elküldöm.

előre is köszönöm a segítségeteket...

ja és várom a sürgős válaszokat...


[link]

45. mimmo33 (válaszként erre: 44. - Enci08)
2009. márc. 13. 13:29

Igen, lehetsz.

Ne konkrétan a mostani esetre írom, hanem általában.

A megszakításos módszer sem tartozik a biztonságos védekezés közé!

44. enci08 (válaszként erre: 42. - Dj.cica)
2009. márc. 13. 11:49
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,h lehetek-e terhes, megszakításos módszerrel védekeztünk, a barátom 17, én 21 vagyok, az utolsó menzeszem febr. 10-én jött meg (, vagyis már 2 napot késik (mindig szokott, amikor nem szedek gyógyszert, általában 2 napot, de van úgy hogy 1 vagy 2 hetet is, bár ez ritkább),márc 12-én (tegnap) voltunk együtt és a barátom jóval előbb kiszállt, minthogy elment volna. Ezért érdemes eseményt utánit bevenni?
43. mandi*
2008. dec. 30. 13:03
Nagyon remélem , hogy nem lesz baba..ma csinálok tesztet
42. dj.cica (válaszként erre: 38. - Mandi*)
2008. dec. 28. 21:52
a legrosszabb modszer a megszakitásos dolog,mi csináltuk régen de ez nem biztonságos mivel lehetsz terhes mellette,na és gondolom a fiúnak se olyan jó dolog ez hosszutávon,de ez más tészta.
41. d9d8721118 (válaszként erre: 40. - Mandi*)
2008. dec. 28. 21:35

Hát végülis esély van. Bár nekem nem nagyon van ciklusom, tehát nem igazán tudom ezt pontosan megmondani.

Menj el nődokihoz, az tutira megmondja.

40. mandi* (válaszként erre: 39. - D9d8721118)
2008. dec. 28. 17:07
Nov 17-én jött meg utoljára és Dec 2-án történt a dolog és 33napos a ciklus általában
39. d9d8721118 (válaszként erre: 38. - Mandi*)
2008. dec. 28. 16:49

Esély van rá, mivel az előcseppek vagy mik, már az elején is vannak. Sok baba született már így :)


De az sem mindegy, mikor szexeltek. Attól függ a ciklusod melyik napján történt a dolog. Azért teherbe esni sem olyan könnyű.

38. mandi*
2008. dec. 28. 15:32

Hello!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy együtt voltam a barátommal és nem bennem ment el, figyeltünk rá, hogy ne legyen probléma, de nem jött meg, bár sosem pontos és sokat is idegeskedtem mostanában.Nem érzem magam rosszul se csak a mellem érzékeny. Lehet azért mert megfog jönni vagy azért mert terhes vagyok? Hány % az esély arra, hogy valaki teherbeessen ha a megszakításos módszert alkalmazzák? Előre köszönöm a választ!

2008. dec. 5. 23:50

Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám,hogy november 14-én,2 nappal a menstruációm után voltam együtt először a barátommal.Az elején pár másodpercig nem védekeztünk,aztán pedig végig óvszert használtunk,és nem is bennem "végzett". Azóta ez az első menstruációm és meg is jött napra pontosan.Viszont előtte és most is kicsit hányingerem van.Az orvosom azt mondta h az első együttlét után annyira megváltozik a szervezet,h ez ilyenkor normális. Szerintetek tényleg ennyire megváltoznak az első együttlét után a dolgok,vagy netán vmi más baj van?

A választ előre is köszönöm! :)

36. d9d8721118 (válaszként erre: 35. - D9d8721118)
2008. okt. 4. 18:22
Ráadásul egy éve nem menstruálok :((((((
2008. okt. 4. 18:19

Sajnos ugyanez a bajom!!! Én is éppen mostanában szeretnék babát, de attól tartok nem lehet.

PCO-s vagyok és inzulinbajom van. Letroxot és MErckformint szedek. Nekem a doktor azt mondta hogy nem tudok teherbe esni egyik betegség miatt sem... Ettől félek, de hiszem hogy van remény...

34. zsebet
2008. okt. 4. 15:34
Szaisztok agusztus 15 én a pasimal volt egy aktusunk és ugyan igy vagyok mint az előtem író nem használtünk óvszert és fogamzás gátlót se szetem be.agusztusba ki marat a menszeszem vagyis szeptember jött meg most már meg kelene jönie .Szerintetek terhes vagyok? mondjuk a menszeszem 5 napos volt .és nem szokot ilyen hoszú leni van rá eséj h elvetéltem? léci válaszoljatok minél hamarabb köszi
2008. okt. 1. 18:42

Szijasztok!

Az elmúlt hétvégén volt aktusunk a párommal, és se hülyetablettát, se óvszert nem használtunk, de amikor elélvezett hivette!Ha 28 napra számolom a mesit akkor tegnap kellett volna megjönni, de ha 30-ra akkor majd holnap :S Szerintetek lehetek terhes? Hány% esély van rá, hogy az lehetek?:S És még az is, hogy már 2. napja fáj a cicim és görcsölök, mint amikor megszokott jönni, de rosszul nem voltam és nincs más bajom!Nagyon szépen kérlek segitsetek, minnél ELŐBB! Köszönöm

2008. márc. 4. 15:01
Jelenleg még csak abban reménykedek, hogy nem leszek az:)
2008. márc. 4. 07:33
Miért ne:)))
30. pacsirta@citromail.hu (válaszként erre: 28. - E7e3352a76)
2008. márc. 4. 06:21
először is ha beléd élvez se biztos hogy teherbe esel egyből attól függ hogy a szervezeted hogy reagál erre okoz e hormon zavart vagy nem.Próbáld meg azt ha terhes szeretnél lenni hogy a barátod figyelmét szex közben elvenni arról hogy ki vegye a péniszét.Csak egy tanács de rá érsz még...
29. pacsirta@citromail.hu (válaszként erre: 26. - Flórcsy)
2008. márc. 4. 06:17
Lehet egy kicsit szemtelen nem vagy te ehhez túl fiatal a szexhez.És ennyitől nem leszel terhes nyugodj meg.ha meg terhes leszel akkor mond meg anyukádnak és döntsetek,közösen.
2008. márc. 3. 18:07
Sziasztok!Szeretném megkérdezni, hoyg lehetek e terhes, ha együttvoltam a barátommal mensi után 2nappal és nem élvezett belém, de nem használtuk gumit?
2008. febr. 24. 20:44
azt kihagytam hogy azt mnondták hogy lehetett a paimnak előváladéka és hog yállítólag annyi is elég hogy terhes legyek!!SEgítsetek kérlek de gyorsan!
2008. febr. 24. 20:41
sziasztok lécci sgítsetek nekm!Nah szóval a barátommal lefeküdtem gumi nélkül és elment de a nemiszervem küsejére élvezett el,és egyszer mikor csináltuk és elment megtörölte de utána másodszorra is csináltuk!attól félek hogy a himivarsejtek maradtak rajt aés terhes lehetek!Ráadásul anyukámnak nem szólhatok hogy vegyen gyógyszert mert mult hónapban vett és megölne pénzem meg nincs utó gyógyszerre!!Lehetek terhes ,és ha igen mit tegyek?Segítsetek kérlek!!
25. Nimue (válaszként erre: 24. - Kristof2003)
2008. jan. 28. 10:21

Szia!

Szóval igazándiból olyan két év múlva szeretnénk babát én 23múltam a párom 29...szóval azért olyan korainak se nevezhetö a baba/ha utban lenne/, már több mint 3éve együtt vagyunk...

De mondtam a páromnak, hogy elvetetni jobban félnék mint megtartani...amúgy is szeretem a gyerekeket....

De nagyon félek hogy esetleg velem nincs rendben valami???de hiszen az orvos teljesen kivizsgált alíg két hónapja és akkor minden tip-top volt:( meg is kérdeztem az orvost, hogyha tegyük fel, babát akarnánk, akkor ahhoz minden adott lenne?azt válszolta hogy minden teljesen rendben!

Azért is parázok kicsit hogy mikorra kapok idöpontot nála /külföldön vagyok/ mert a multkor is szeptember elején kértem idöpontot és csak december 10-re kaptam.../ezért is nem tudtunk védekezni:((/...szóval eléggé félek és feszült is vagyok mert már nem is tudok mire gondolni....mától kéne /ma van a 28.nap/ hogy megint megjöjjön...de még egyenlöre semmi:((

Úgy gondoltam hogy ha szerdáig megint nem jön meg, akkor veszek megint egy tesztet, és kérek egy nagyon sürgös idöpontot a dokitól....mert ahogy írtam is: nem én lennék az elsö a családban akinek a tesztek nem mutatják ki hogy terhes....ahogy írtam anyumnak annó a vérböl vett teszt se mutatott HCG hormont, pedig már mozogtam is a pocijába....

De igazából utálom azt hogy beleélni se tudom magam abba se hogy terhes vagyok, meg abba sem hogy nem:(

24. kristof2003 (válaszként erre: 22. - Nimue)
2008. jan. 27. 14:39

Szia!


Én azt tanácsolnám, hogy keresd fel a dokidat és kérj tőle egy hüvelyik UH-t. Azzal tuti, hogy meg tudja mondani, hogy van e bent valaki vagy sem.

Vagy kérj tőle vérből készült HCG-t. Ez is 100 % eredmény. Egyébként szeretnéd a babót ha bent lenne? Bocsi, ha zavaró ez a kérdés:/

23. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 22. - Nimue)
2008. jan. 26. 21:35

Ne talalgass es idegeskedj feleslegesen, menj el dokihoz, tapintas utan megallapitja, hogy fennallhat-e terhesseg vagy sem. Most mar biztosabbat fog tudni mondani, mint december elejen.

Ha idegeskedsz, felsz, ugyanugy produkalhatod a tuneteket, amiket leirtal.

Akar hormongubanc is lehet.

22. Nimue
2008. jan. 26. 21:25

Sziasztok!

Új vagyok itt, és szeretnék segítséget kérni, de nem akartam még egy ugyanilyen címü topicot nyitni.

Szóval a helyzet a következö: kb. egy évig szedtem a Yadine nevü fogamzásgátlót, és mivel biztosítot váltottam meg dokit, 2hónapig abba hagytam, mert nem tudtam tabit iratni a dokival addig. Az utolsó hónap október volt hogy szedtem a gyógyszert. November végén /26-án/megjött rendesen gyógyszer nélkül is. Aztán együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, és decemberben egyáltalán nem jött meg. Csináltam két tesztet másfél hét eltéréssel/igaz hogy ugyanolyan volt mind a kettö, mert dupla csomagba vettem/ és mind a kettö negatív lett...

A dokinál utoljára december 10-én voltam, és akkor minden a lehetö legnagyobb rendben volt,mindenhogy megvizsgált és azt mondta hogy minden oké nálam....Nos azóta sem jött meg. Végül is volt hogy feszült a mellem de elmúlt, meg én is gyakran voltam -vagyok- fáradt és tényleg sokat alszok, többet mint szoktam!...Most jan.28-án kéne megint megjönnie, de semmi jele nincs, se mellfeszülés, se hasigörcsök semmi...

Anyukámmal beszéltem és ö mondta hogy amikor ö volt velem terhes akkor még a vérböl vett tesztjei is negatívak voltak, pedig már mozogtam a hasába és az ultrahangon is jól látszódtam.

Elvileg ha jól számolom akkor olyan 7-8hetes terhesnek kéne lennem ha az vagyok...az utóbbi napokba van hogy rosszul lét tör rám, émelygek...és ma pl.egy szelet sajt után egésznap igazán erös hányinger gyötört....

Szóval szerintetek lehetek terhes???

Lehet hogy tévednek a tesztek??

Nagyon szépen kérlek írjatok nekem..mert eléggé kétségek gyötörnek....

A cisztákat meg daganatokat stb. kizárnám mert nem hiszem hogy alig másfél hónap alatt hirtelen keletkezne...és a gyógyszer abbahagyása után egyszer megjött rendesen ......

Ha valaki tud valami okosat írja meg ´légyszi!

Köszi!!

21. kataanya (válaszként erre: 20. - Kristof2003)
2008. jan. 25. 20:16
Sajnálom, hogy nincs bent senki, de sebaj! Új ciklus, új remények! Szeressétek csak egymást, és jönni fog Manócska! ;)
2008. jan. 25. 19:10

Sziasztok!


Sajnos nálam sincs senki a pociban:(

0,5-3 ig elfogadható a HCG szint a vérben, nekem ezzel szemben 0,1 !!!!!!! Én minuszban vagyok terhes:( De nem adom fel, mert így akkor holnap veszek barátcserje bgyót, szedem tovább a merckformint és szeretem apát:))) Őszig jó lenne így pocakosnak lenni, mert a meddőségi kezelésre mos nem fussa:((((((


Köszi a drukkolást Mindenkinek!

19. ALLICS
2008. jan. 25. 09:48
Én is nagyon szorítok neked hogy összejöjjön!!!!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook