Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Adimet abbahagyásától késhet a menstruáció? fórum

Adimet abbahagyásától késhet a menstruáció? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 14. 22:02
egyébiránt minimum 12. hétig, de általában végig szokták szedni. sokan csak a szülés napján nem veszik be, mert hogy akkor nem is esznek, de szopi alatt is simán mehet tovább.
2012. aug. 14. 22:01

miért hagytad abba?


ha véletlen babás vagy és met mellet fogant, jó eséllyel hiányozni fog a gyógyszer a szervezetedből, hiszen ez tartotta fenn a normális vércukor- és insulin szintedet.

2012. aug. 14. 21:53
Nekem a lelkemre kötötte a dokim, h. addig szedjem, amíg ő mondja, és ez nagyon fontos. Nem részletezte, de az IR nem játék, nehogy felborítsa az inzulin, a vércukur háztartást. Inkább beszélj a dokiddal! Amúgy mi is babára gyúrunk, remélem az adimet segít. Ja, a kismamikkal is tovább szedetik tizenx hétig.
2012. aug. 14. 21:28
magátol hagytam abba de nem hirtelen.mi bajom lehet tőle amugy?
2012. aug. 14. 21:26

Magadtól hagytad abba vagy a dokid mondta? Ezt csak úgy nem szabad abbahagyni, nem vitamin.

Tesztelj, és kiderül, h. van-e baba. Sok szerencsét!

2012. aug. 14. 21:13
Sziasztok!valaki tudna nekem abban segíteni,hogy azért késik a mensim mert abba hagytam az adimet gyogyszert?vagy terhes vagyok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook