Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogzik a babám és nem akar enni! fórum

Fogzik a babám és nem akar enni! (beszélgetős fórum)


10. mimi mami (válaszként erre: 9. - Bea0124)
2012. aug. 18. 19:56
Izimen már 6 foga van de egyiknél sem ment a hasa, vagy nem kakilt többször hígabbat.....Nagyon nagyon ki van fehéredve az ínye és ráááág de hogy ebből mikor lesz fog?? Azt nem tudom:(
2012. aug. 17. 12:42

Hát igen ez így szokott lenni:-D

Az enyém most meg többször is székel,úgy sajnálom folyamatosan jön a foga.Hála égnek nem nyűgös úgy meg nem lázas...

2012. aug. 17. 12:27
Köszi csajok! Egyik nap jobb másik nem kevésbé:( De csak vége lesz egyszer:)
2012. aug. 16. 13:25

Ne idegeskedj,szerintem a legtöbb gyerek így reagál!Próbál neki kedvébe járni lehet hogy gyümölcsöket jobban fogadná!

Az én fiam is fogzik neki általában egyszerre jön több foga!!

6. Minocska (válaszként erre: 5. - Githaj)
2012. aug. 15. 09:08
Hát ha fogzik, akkor sokat nem tehetsz. Vegyél fogzórágókát, de nem minden baba fogadja el. Az enyémek köptek rá, inkább az én ujjamat rágták. :) Az ínybe dörzsölhetős cuccok semmit sem érnek. Cataflam cseppet próbáltál már? Nekem a gyerekorvos írta fel azzal, hogy csak este, ha nagyon nem tud aludni a kicsi. Használt. Ha jól emlékszem annyi csepp, ahány kiló, de erre azért már nem mernék megesküdni. Szerencsére régen volt.
2012. aug. 14. 18:15
Nefélj a kislányod annyit eszik amennyire szuksége van. Egyszer én is megkérdeztem az orvostól miért nem eszik a gyerekem, a válasz kérdés volt "magának nincsenek olyan idoszakai amikor kevesebbet eszik?".
4. mimi mami (válaszként erre: 3. - T_marcsi)
2012. aug. 14. 18:14
Adok neki kúpot de este mert egész jól viseli a nem evést leszámítva. Este tör el a mécses. Kentem is neki de nem evett jobban:(
2012. aug. 14. 18:12
Próbáltad már a gélt, vagy valamilyen fájdalomcsillapítót? Akár Nurofent is lehet adni, ha nagyon fáj neki, csak mondjuk fél adagot (én 2 milit adtam anno, és valamivel jobban evett Tőle), vagy esetleg van fogzáskönnyítő kúp is, az is sokat segíthet.
2012. aug. 14. 18:09
A nem elírásáért bocsi!
2012. aug. 14. 18:09

Kislányom lassan 12 hós és fogzik A kis örlő jön neki az ínye ki van fehéredve de nme látszódik, hogy ki akarna bújni. Viszont napról napra egyre étvágytalanabb vagyis kevesebbet eszik sokkal! A kanalasat elutasítja a tápszerből is csak minimális adagot fogad el.



Mennyi ideig tart ez még? Tudom addig míg ki nme bújik. De valaki mondjon valami biztatót mert kicsit kivagyok már...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook