Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti így belevágnátok?Lenne értelme? fórum

Ti így belevágnátok?Lenne értelme? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 15. 20:52
találtunk egy másik klubot.ott olcsóbb is az oktatás,úgyhogy belevágunk
2012. aug. 15. 10:11

Én is kipróbálnám, mit veszíthettek? :)


A közös programok mindig olyan jók!

2012. aug. 15. 09:42
Szerintem ha az utazás nem gond, miért ne vágnátok bele. Az úszáshoz amúgy sem kell tökéletesen szlovákul tudnia. Anélkül is meg fog tudni tanulni, és legalább gyakorol egy kis idegen nyelvet. És ha rosszul érzi magát még mindig abbahagyhatja.
6. 61aead8e24 (válaszként erre: 5. - Githaj)
2012. aug. 14. 17:39
tudom,hogy nem harapnak,de sajnos már volt rossz tapasztalatom ezügyben
5. githaj (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2012. aug. 14. 17:34
Nefélj nem harapnak a szlovákok, foleg nem Magyarországban, a nyelvet pedig szépen megtanulja az úszás mellett. A gyerekek ha cikizni akarnak valakit azt úgyis megteszik, náluk mindegy mi az ok. Ha már hajlandó vagy annyit utazni akkor inkább bátorítsd ot, magyarázd el neki hogy nem szégyen ha rosszul mond vamit, vagy nem jól érti mert mégcsak most tanulja a nyelvet.
2012. aug. 14. 17:32
ráadásul szombaton lenne
3. 61aead8e24 (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2012. aug. 14. 17:27
hát igen,közelebb nincs,bezzeg babúszás van mindenhol,nálunk még 4 is...
2012. aug. 14. 17:24

Szerintem az ötven km rosszabb feltétel, mint a szlovák nyelv.

Az akármilyen járművel is mész minimum háromnegyed óra oda, plusz ugyanannyi vissza, és az a leggyorsabb variáció.

2012. aug. 14. 17:18

Lányom szeptembertől szeretne eljárni úszni,itt a városban,ami nem is kicsi,babaúszás 4 helyen is van,de gyerek és felnőtt úszásoktatás nincs(ezen kiakadtam egy kicsit)ezért elkezdtem klubot keresni a fővárosban,találtam is neki egyet ,de csak olyat,ami szlovák nyelvű,megy a szlovák neki,de nem olyan szinten,amilyen egy úszóedzésre kéne,szerintetek érdemes lenne??Félek,hoy a szlovákok cikizni fogják,és ő is ettől fél..

Egyébként 50 km-re van a klub tőlünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook