Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valami gyógymódot körömágygyulladásra? fórum

Tudtok valami gyógymódot körömágygyulladásra? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 13. 08:01

szerintem irány a doki...


egyébként a dunsztolás a lényeg:ha van otthon körömvirág krémed kend be vele , majd nejlonzacskó-darabbal vedd körbe szorosan(hogy levegő ne jusson be) és aztán gézzel bekötni...


a dokit azért írtam,mert nagyon elhatalmasodott a baj az ujjadban és gyorsabb segítség lenne,ha a doki szikével felvágná,mint nekem 1x régen...azóta figyelek,ha a legkisebb gyanúm van,h. genny keletkezne vmelyik ujjamban és bekötöm,ill.figyelem,mert soxor van rajtra kis lyuk,amin ürül és akkor nyomogatom és bekötöm,h. ne menjen bele kosz,jobbulást,remélem tudtam segíteni!

2012. aug. 13. 07:15

Javasoljatok valami gyógymódot, már napok óta fájt a jobb kezemen a hüvelykujjam körömágya.

este kicsit jobban be is dagadt az egész ujjam, tettem rá este paradicsomot.

Éjszaka nagyon lüktetett az egéaz ujpercem, reggelre egy nagy bumszli lett, kő kemény, és majd be...ok, annyira fáj!Gondolom alatta gennyes lehet!

valami ötlet, mivel borogassam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook