Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvástól való félelem fórum

Alvástól való félelem (beszélgetős fórum)


15. baliur
2014. dec. 26. 22:16

Haho! Szokott meg valalki erre jarni??


Szoval, nalam mar hetek ota ez a problemam. Ahogy kozeledik az este, egyre jobban felek az elalvastol. Szabalyszeruen halalfelelmem van.

14. Yellow-girl (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2012. aug. 17. 12:43

Nekem magával a sötéttel semmi bajom. Azt hiszem...

Bár éjszakán (alváson) kívül nem voltam még egyedül sötétben.

13. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - Yellow-girl)
2012. aug. 13. 20:03

Engem sem, csak utálom a sötétséget, ennyi!

Nincs ezzel semmi gond, nem vagyunk egyformák!

12. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. aug. 12. 22:27

Nézd meg ezt a filmet lefekvés előtt:

[link]

11. c22ca7f12f (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. aug. 12. 22:21

rúgjál be,jó erősen, ne félj, az segít, elterülsz mint egy fa és ennyi, kaput:DD


de viccet félretéve,szerintem túl sokat agyalsz,nem tudom miért, az is lehet, hogy nem vagy elfáradva, és ezért,mivel nem tudsz elaludni, elkezdesz hülyeségeken gondolkodni.ha dolgoznál,vagy minden reggel hajnalba kelnél, tuti aludnál este gond nélkül(ha pedig dolgozol, akkor visszaszívtam)

10. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. aug. 12. 22:11

Méregteleníts.


Nem volt sok a gomba vagy a "bélyeg"? :)

9. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. aug. 12. 22:04

Gondolj arra, álmodban csodálatos helyeken fogsz járni és a világ legszebb élményei várnak rád.

Az alvás hihetetlen lehetőséggel bír.Bármi lehetséged:-) Bármi tiéd lehet,tiéd lehet.

2012. aug. 12. 21:57
Nekem is volt... Én azt fantáziáltam, hogy a lezárt koporsóban ébredek fel. Nem tudom, honnan szedtem, valószínűleg ettől félek a leginkább. Ez 17-20 éves koromban volt, néha gyakrabban, akár minden éjjel, néha hónapokig nem. Mostanában kb. évente egyszer. Nem csináltam semmit ellene, nem tudtam, mit kellene. Amikor féltem, betettem valami zenét és próbáltam arra koncentrálni (sajnos nem tudok elaludni zenére, így az kínszenvedés volt, de legalább nem félelem.) Tudom, nem nagy segítség, de talán időlegesen megteszi... :) Tudom, milyen rossz... És ahogy látom, sokan tudjuk. :(
2012. aug. 12. 21:55

Igen,ez lehet pánik betegség is.

Homeopátiás szerek használata során ez az érzés elmúlhat.

Nekem is volt.És az segített.Halálfélelmem volt,konkrétan,lefekvéskor.

Utoljára külföldön tört rám,nem mertem elaludni,teljesen rosszul voltam,nem mertem szólni a férjemnek sem,csak ültem az ágyban,és próbáltam megnyugodni.2 éjszakán keresztül volt.

Szerencsére elmúlt.

De akkor nagyon megijesztett.

2012. aug. 12. 21:43

de ezek olyan hirtelen jövő dolgok....tudom mit beszélek...én attól féltem, hogy reggel fel sem kelek. gyakran ébredtem heves szívdobogásra

éjszaka. eleinte természetes dolgokat próbáltam meg.

de mióta kiderült, hogy pánikbeteg vagyok...azóta a gyógyszer megszüntette ezt, teljes mértékben.

5. Yellow-girl (válaszként erre: 4. - Revi11)
2012. aug. 12. 21:39
Nem ért trauma.
4. revi11 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. aug. 12. 21:39

Szia.

Nem ért valami trauma,esetleg régebben?

Érdekes,ha nem egyedül vagy,akkor nincs.

Valamiért ez olyan,mintha a magánytól félnél,elalvás előtt ,mert alvás közben kiszolgáltatottabbak vagyunk.

3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. aug. 12. 21:38
Nem vagy egyedül, én is így vagyok!
2012. aug. 12. 21:38

hát ez a pánikbetegség....szerintem előbb, próbálj ki valami természetes gyógymódot.

pl igyál citromfű teát elalvás előtt, vagy vannak, homeós bogyók is.

2012. aug. 12. 21:32
Nem tudom megmondani, hogy miért. Csak félek. Minden este attól tartok, hogy elvérzek éjjel, vagy hogy megfúlok, nem ébredek fel reggel, stb. Tudom, hogy hülyeség, de mégis tartok tőle. Ha valakivel alszok, akkor ez nincs, illetve csak sokkal kevésbé van, kisebb a félelem. Magával az alvással nincs semmi gond. Jól alszom, egyszer kelek fel általában hajnalban wc-re vagy inni. Csak elalvás előtt van ez, hogy egyszerűen félek elaludni. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook