Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hévízen esti programok vannak? fórum

Hévízen esti programok vannak? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 12. 06:52
Úgy tudom péntektől vasárnapig vannak a főtéren bornapok és ekkor esténként fellépők is vannak, énekesek, együttesek, ilyesmi. Hetente 3x van Hévízen termelői piac is, azt is érdemes megnézni nagyon jó dolgok és hungarikumok vannak. Aztán meg tele vannak az utcák is üzletekkel, amik ki is pakolnak az utcára, tehát a központ valójában csupa üzletsor. Van mozi, ott a fürdő, jó éttermek, stb... El lehet jól tölteni az időt. Amúgy Hévíz nagyon szép város, telel gyönyörű parkokkal virágokkal.
7. e4cce736f7 (válaszként erre: 5. - Kajiga)
2012. aug. 11. 21:42
nincs mit :)
2012. aug. 11. 20:51

Jövő héten borünnep lesz+ minden este fellépők pl. Irigy Hónaljmirigy,EDDA, KFT,UngárAnikó,DévényiTibi retrodisco...


Az árusok tényleg nem negy számok,valóban ún. hungarikumokat árulnak főképp. Jó szórakozást,ha mégis Hévíz mellett döntötök! :-)

5. kajiga (válaszként erre: 4. - E4cce736f7)
2012. aug. 11. 20:37
köszönöm,ez nagyon részletes volt. :)))
2012. aug. 11. 20:03

Szia!

Igen vannak. A fürdő környékén talán a Fő utcán ( sajnos nem tudom az utca nevét ) vannak a kirakodó árusok. Sajnos az a tapasztalatom,hogy jellegzetességeket nem árulnak, inkább a osztrák , Német egyéb turistáknak "hungarikumokat"

Így ha elfogadod néhány személyes tapasztalatot is megosztanék

Hévízen viszont ha jó hangulatú helyre szeretnétek menni, akkor ajánlom a Kocsi csárdát átlagos áron átlagosat főznek, ám a hely hangulata kiváló.

Ha viszont igazán igazán jót szeretnétek enni, jó hangulatban jó áron frisset és finomat, akkor menjetek fel Hévízen a borospincékhez ( Egregy szöllőhegy) és ott vacsorázzatok meg, a Vilmos Pincében . ( Viszont itt ha nincs forgalom, este 7-kor haza küldik a szakácsot)Volt szerencsém tavaly egy hetet Hévízen lenni, csak ajánlani tudom azt a pincét. Nagyon szép helyen van Isteni kilátással és úgy főznek, hogy az méltán hiteles képet ad a Magyar konyháról. Tényleg, nem túlzok( csütörtökönként előzetes kérésre kacsát is sütnek, és azért így mert hogy tuti friss legyen)

Továbbá ajánlom, a vonyarcvashegyről származó cserszegi fűszeres borukat ami megint csak kifogástalan.

Fent a borospincéknél a római borozóban is jó a hangulat, de ott nem ettünk, így azt nem tudom hogy ott jól főznek-e csak a hangulatát ismerem a helynek, ez kicsit előrébb van a Vilmos pincétől.

Írtad hogy Keszthely kivételével írjunk ám nemtudom azt tudod-e hogy a keszthelyi piacot is nagyon érdemes megnézni, illetve érdemes lemenni a mólóhoz és elmenni sétahajókázni .

Idén Zalakaroson voltunk egy hetet, de bár mentünk volna megint Hévízre. Sokkal jobb volt ott tavaly.

Kellemes pihenést kívánok!

2012. aug. 11. 19:55
Óh,köszönöm. Máshol esetleg nem tudsz?
2012. aug. 11. 19:53

szia!

nincsenek!

2012. aug. 11. 19:38
Segítséget szeretnék kérni, holnap megyünk Hévízre, nagyon sok szép látnivalót írtam össze, azt szeretném kérdezni, hogy vannak-e este kipakolások, árusok, utcazenészek? Ha itt nincs akkor ilyen jellűt hol találok a környéken Keszthely kivételével?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook