Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek mostanában pajzsmirigy műtéte? fórum

Volt valakinek mostanában pajzsmirigy műtéte? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 26. 16:43

Sziasztok!


Én 28 éves vagyok, van egy 9 hónapos babám, vasárnap fekszem be a kórházba, hétfőn pedig mindkét pajzsmirigy 4/5-ét kiveszik. Volt valakinek mostanában? Én nagyon félek az altatástól meg hogy csúnya lesz a seb, meg a hangtól... Mire számítsak? Kapcsozni fogják, az fáj ha kiveszik? A legrosszabb az egészben hogy a hajamnak több mint fele kihullott és már le is vágattam rövidre, de az orvos azt mondta hogy ki is fog hullani. Előre is köszönöm

Mariann

2009. febr. 19. 09:55
Nekem a műtéttel semmi problémám nem volt, viszont utána 6 hónapig nem tudtam beszélni. A kislányom örökölte a pm. betegséget,8 évesen már hormont szedett!
2008. jan. 31. 12:58

Szívesen elmesélem neked, de inkább emilben.

2005-ben kivették mindet, mert rosszindulatú volt.

2008. jan. 23. 11:26

Sziasztok!


A héten voltam a sebésszel egyeztetni. Febr. 25-én kell befeküdnöm pajzsmirigy műtétre. Volt valakinek mostanság ilyen problémája mire lehet számítani ilyenkor? Akinek volt legyen kedves ossza meg velem.

Előre is köszönöm a segítséget és az infokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook