Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A chef almaecet jó fogyókúrához? fórum

A chef almaecet jó fogyókúrához? (tudásbázis kérdés)


10. Judy08
2012. aug. 18. 14:28
Ahan!Értem.Köszi majd legközelebb megpróbálom úgy.
9. f64f0d9a69 (válaszként erre: 8. - Judy08)
2012. aug. 18. 14:18

Pl. érdemes öblögetni tiszta vízzel utána, mert - éppen úgy, mint a savas gyümölcsök, megpuhítják a fogzománcot.Fogat mosni csak később szabad, mert a sikálással meggyöngítjük a fogat.

Ha valakinek ásványi anyag hiánya van, nagyobb esélye van a fogromlásra.

Szóval ilyen apró, de fontos praktikákra gondolok elsősorban.

Pl. sokszor inkább étkezés után iszom meg, mert így nem okoz gondot a gyomromnak.

Mivel mindenki máshogy működik, érdemes kitapasztalni. Ha gondot okoz ezek után is, akkor nem érdemes használni.

8. Judy08 (válaszként erre: 7. - F64f0d9a69)
2012. aug. 18. 12:12
Mert?Hogy kell használni?Én sem tisztán ittam.2dl vízbe 1-2k.k.Étkezés elött.
2012. aug. 18. 10:43

Szerintem, ha valaki jól alkalmazza az almaecetet, nem törik tőle a foga...

Én hónapokig használtam folyamatosan. Most meg ritkábban. (Nem fogyókúrára.)

[link]

[link]

2012. aug. 17. 21:36
Nem fogytam töle én sem.A fogaimat tönkre tette.Szerintem kivonta belöle a calciumot mert letört darabokba.Én nem ajánlom senkinek.
2012. aug. 11. 13:50

Csatlakozom az előttem szólókhoz, semmit nem fogytam tőle,és a munkahelyi kolléganők sem, akikkel ugye együtt próbáltuk :)


Próbálj a cukorbetegek diétája szerint étkezni, attól éhes sem leszel, és ha igazán betartod, akkor fogyni is fogsz.

2012. aug. 11. 13:46
Étkezések előtt ittam, de mellette diétáztam is, úgy, hogy kevesebbet ettem és sokat mozogtam. Jó zsírégetésre, de temperamentumos tornát javaslok hozzá! Ha fáj a gyomrod tőle, akkor nem javaslom..kár kínozni magad! De lehet játszani a mértékekkel.. nekem soha nem volt erős...
3. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 1. - Évike212)
2012. aug. 11. 13:27
Pontosan hogyan szeretnél ezzel fogyózni? Étkezések előtt kiegészítő kúraként? Gondolom maga az étkezés is visszafogottabb lenne. Én régen ittam, de nem fogytam tőle csak rohadtul fájt tőle a hasam. Munkatársamnak két foga esett ki az almaecettől. Mással nem próbálkoztál még?
2. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Évike212)
2012. aug. 11. 13:16

Én 1 egész hónapig ittam 1pohár víz+1ek almacet-et,3x/nap, de nem fogytam tőle. Lehet, hogy másnak bejön, nekem nem vált be. (ráadásul én a szagát sem bírom)

Ha gondolod, próbáld ki! Nem vagyunk egyformák, lehet, hogy nálad beválik. Sok szerencsét!:)

2012. aug. 11. 12:54
A chef almaecet jó fogyókurához?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook