Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ganoderma gombát próbálta valaki? fórum

Ganoderma gombát próbálta valaki? (beszélgetős fórum)


8. Judyka001 (válaszként erre: 7. - 2b2a4a10d2)
2012. aug. 11. 19:31
Köszönöm szépen! :)
7. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 1. - Judyka001)
2012. aug. 11. 13:35
Párom gombaszakellenőr, most kérdeztem tőle és azt mondta, hogy többféle betegségre is használható a pecsétviasz gomba. Jó a magas vérnyomás csökkentésére, eredményesen csökkenti a koleszterinszintet, gyulladásgátló, májvédő hatású. Cukorbetegség csökkentésére leginkább a gyapjas tintagombát szokták javasolni.
2012. aug. 11. 13:13

Köszönöm a válaszokat!

A teát, lehet megpróbálom. Mégis csak magyar termék! :) A ganodermából azért választottam ezt a fajtát, mert a fene tudja milyen eljárással készül kapszula belőle.


Nem vagyok egyébként hízásra hajlamos, mert egészségesen is bármikor, bármennyit ehettem a súlyom megmaradt! De köszönöm a tapasztalat megosztását!

5. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - Judyka001)
2012. aug. 11. 13:07

A Varga gyógygombák közül a CARDIANAX kell neked, mert ez hernyógombát és maandulagombát tartalmaz, a cukor anyagcsere működését szabályozza, és az inzulin érzékenyésget megtartja.

Aztán a DIETANAX ami gyapjas tintagombát tartalmaz, ez is az inzulinérzékenységet őrzi meg.


A ganoderma hízlal én az allergiámra szedtem volna de hízni kezdtem tőle.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Judyka001)
2012. aug. 11. 12:59

Szomszédom szedi, és csökkent a cukorszintje és a vérnyomása is.


Én Gyuri bácsi ( a füves ember) a neten is megtalálod, teáját iszom, A miskolci egyetemen is bevizsgált, nekem ez jó. Persze, mindenki másképpen reagál mindenre, és lehet ami nekem jó, nem használ másoknak.

Jó egészséget! :)

3. Judyka001 (válaszként erre: 2. - Tücsimücsi)
2012. aug. 11. 12:56
Köszi! :)
2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Judyka001)
2012. aug. 11. 12:55
Téged félretájékoztattak.
2012. aug. 11. 12:54
Cukorbeteg vagyok 3 éve és nem akarom elhinni, h így kell mindig élnem. Már megszoktam a diétát, és szeretem is, de a napi 4 szúrásból elegem van, és abból is, hogy ki vagyok szolgáltatva ennek a betegségnek. Vettem Ganoderma (pecsétviasz) gombát. Vegytiszta, bio őrlemény ez. Megvan kb 3 hete, de nem mertem elkezdeni szedni még. Van-e valaki, akinek vannak erről tapasztalatai? Köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook