Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lifetilt Slim oldalról Adrienn étrendjét elmentette valaki? Hol találhatnám meg? fórum

Lifetilt Slim oldalról Adrienn étrendjét elmentette valaki? Hol találhatnám meg? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 11. 20:56
Most kerültek s kerülnek fel az újak .
3. Megalard (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2012. aug. 11. 15:52
Köszönöm a tanácsot, már olvastam. Van benne igazság mivel logikusan megközelítve felhívja a figyelmet pontatlanságokra és csúsztatásokra (amit egyébként bárki észrevehet, ha nem szemellenzővel él)ugyanakkor csöpög a rosszindulattól is. Emiatt nekem legalább annyira hiteltelen, mint amilyennek a lifetiltet szeretné az elsőtől az utolsó szóig beállítani. Ameddig valaki nem képes tárgyilagosan kritizálni, addig én nem fogom hosszútávon olvasgatni. Adrienn étrendjére pedig továbbra is kíváncsi lennék, amennyiben valaki rendelkezik vele. Köszönöm!
2012. aug. 11. 11:03

Inkább ezt olvasgasd:

[link]

2012. aug. 11. 10:33

Sziasztok!


Sajnos a Lifetilt oldalról lekerültek a Slimesek étrendjei. Ha valaki annak idején elmentette őket el tudná nekem küldeni Adrienn étrendjét? Előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook