Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyi az egy főre jutó étkezés ára 3 napra? Lent bővebben.: fórum

Mennyi az egy főre jutó étkezés ára 3 napra? Lent bővebben.: (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 10. 23:20

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! :) Első nap eltöltünk pár órát mindenképp Szegeden! :) Lehet betérünk az említett étterembe! :)


Köszönjük a jókívánságokat! :)

2012. aug. 10. 23:17

Ópusztaszeren nem étkeztem még, de szegedi vagyok, nem tudom ide terveztek-e bejönni, mivel elég közel van. Itt Szegeden nagyon sok lehetőség van étkezésre, rengeteg árkategóriás étterem. Javaslom a Gőry pince és terasz éttermet, akkora adagot adnak, hogy 2 étkezésre elég, nagyon kedvesek a pincérek, szó nélkül elcsomagolják az ételt, mindenki ált. elviszi, mert nem bírja megenni :) És ha van lehetőség hűtőre a szálláson a második napra vagy vacsorára el is tudjátok vinni. Olyan 3000 ft-ból/ fő már bőségesen lehet választani, de szerintem még 2500 ft-ból. Nézd meg a honlapot, nekem nagy kedvencem a városban :) de menüs étkezésre is rengeteg lehetőség van, ált már a felsőbb kategóriás éttermek is kínálnak menüt 1500 ft/fő körül. A halászcsárda is igen kedvelt a hídnál :) ott halászlét érdemes fogyasztani természetesen. Szerintem Ópusztaszeren is hasonló lehet az árkategória.

Jó pihenést kívánok :)

6. bnedora (válaszként erre: 5. - Dyedrys)
2012. aug. 10. 22:57
Ott még nem jártam. Jó pihenést kívánok!
2012. aug. 10. 22:33
Egyébként Ópusztaszerre szeretnénk menni.
2012. aug. 10. 22:32

Szerencsére mindig találunk olcsóbb éttermeket. Lenne lehetőségünk főzésre is, de nem szeretném anyukámat még ezzel terhelni, hogy főzzünk is. A nyaralás legyen neki is nyaralás.


Szóval inkább étterem, kicsi vendéglők.

2012. aug. 10. 22:31

Egy kicsit bővebben?

Hol szeretnétek enni?

2012. aug. 10. 22:28

Utazni készülünk a családdal. 3-an megyünk. 3nap/2éj. Az első nap szinte utazgatás, illetve a harmadik nap is. Kb mennyi pénz megy el egy főnek az étkezésre? Nem vagyunk nagyétkűek, de azért a három napban, egy főétkezésre gondoltam. (Főtt étel)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2012. aug. 10. 22:28
Mennyi az egy főre jutó étkezés ára 3 napra? Lent bővebben.:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook