Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosonmagyaróváriak, környékiek segítségét szeretném kérni! fórum

Mosonmagyaróváriak, környékiek segítségét szeretném kérni! (beszélgetős fórum)


2012. aug. 11. 11:51
Olvastam a hsz.od hogy hogy nem sopron mellett döntöttetek vagy ennyire mindegy hogy hol laktok?
2012. aug. 11. 11:47

Szia rengeteg albérlet van erre féle esetleg ha tudnál információval szolgálni hogy mik az igényeitek akkor próbálnék segíteni!

Itt értem hány szobás,max hányadik emelet,mennyi a max albérleti díj meg ilyenek.

Én hegyeshalmi vagyok érdekelne itt is vagy levélen?mennyire mosonmagyaróvár környékére gondolsz?

2012. aug. 10. 22:10

Köszönöm szépen!

Ezeket már átnéztem itt a neten, de alig van vmi:(

estleg ha van vki aki kiadná a lakását egy megbízható, időre fizető családnak, szóljon, mert nagyon nehéz arrrafelé találni albérletet úgy veszem észre:((((

2012. aug. 10. 20:30
www.kisalfold.hu
2012. aug. 10. 20:28
Kisalföld, Bazár, Szuperinfó újságok
2012. aug. 10. 20:14

Sziasztok!

Albérletet keresnénk párommal és kétéves kislányunkkal. Igényes, megbízható (MAGYAR) család vagyunk és Mosonmagyaróváron vagy a környéken szeretnénk albérletet. 21-én foglalnánk le. Szerintetek hol lenne érdemes keresnem, mert Pest megyéből mennénk? Neten hol, vagy van vmi helyi újság esetleg, mert alig találok, azok is elkelnek addigra:(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook