Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszérgyulladásra mi jó? fórum

Visszérgyulladásra mi jó? (tudásbázis kérdés)


19. Dócy (válaszként erre: 18. - Smudlaagi54)
2012. aug. 10. 21:20
Ha alóban így meg lehetne gyógyítani, a z jó lenne.Sikerült már vkinek?Az biztos nagy kitartás kell hozzá,,mert gondolom nem hamar jön a javulás.
18. smudlaagi54 (válaszként erre: 15. - Dócy)
2012. aug. 10. 19:57

Én sajnos már nem használhatom a fekélyem miatt!De nagyon ajánlom.


Visszeres panaszok kiegészítő kezelésére, súlyosabb, de nem fekélyes esetekben (visszeres csomók, gyulladásos vénatágulatok, a beteg területen megjelent kékes-lilás elszíneződések, vizenyős duzzanatok). Ütődések, rándulások utáni duzzanatok, vérömlenyek, mikrohematómák felszívódásának elősegítésére.


A krémet szükség szerint naponta 2-3 alkalommal a kezelendő testrészre (gyulladt visszér, ütődés vagy rándulás következtében keletkezett duzzanat, vérömleny stb.) kenjük kb. 1 mm vastagságban, és óvatosan a bőrbe simítjuk. Súlyosabb esetekben a krémet pakolásként alkalmazzuk a következő módon. A PLERUDIN krémet vastagabban (kb. 2 mm) kenjük a kezelendő területre, fedjük le vékony, tiszta vászonkendővel, majd műanyag fóliával és a fóliát mintegy dunsztkötésként fedjük le fáslival, gézzel vagy újabb vászonkendővel. A pakolást legalább 30 percig hagyjuk a kezelendő testrészen. Visszeres bántalmak kezelése esetén a beteg területet naponta legalább egy-két alkalommal (reggel és este) késpenge vastagságban kenjük be, és finoman dörzsöljük a bőrbe. Lábunkat, ha az lehetséges, minden kezelés után, de legalább az esti kezeléskor 20-30 percre polcoljuk fel. A kezelést vérömlenyek és duzzanatok esetén azok felszívódásáig, visszérbetegségek esetén a panaszok megszűnéséig folytatjuk.


A PLERUDIN FORTE visszérkrémmel történő kezelés (egy átlagos kúra) időtartama:


- Visszérbetegség esetén, a betegség súlyosságától függően a panaszok megszűnéséig (4-12 hét)

17. Dócy (válaszként erre: 16. - 298b15dfdd)
2012. aug. 10. 19:48
Akkor mi a fenének írta ki a z orvos?Nem mulasztja el a gyulladást ? Ha csak a fájdalmat csökkenti, a kkor inkább nem veszem be.
16. 298b15dfdd (válaszként erre: 2. - Virus2008)
2012. aug. 10. 19:27
Az tuti,hogy csak ízületre,izomra jó.
15. Dócy (válaszként erre: 14. - Smudlaagi54)
2012. aug. 10. 18:50
köszi, te is használod?
2012. aug. 10. 18:20
Preludin Forte krém,kimondottam visszérre van és érdemes folyamatosan használni!Az összetétele hasonlit arra az injekcióra,amit mélyvénás trombózisra adnak!
2012. aug. 10. 18:18
Nics mit, gyógyulást és pozitív gondolkodást, mert a gyógyulás a fejben kezdődik. :)
12. Dócy (válaszként erre: 11. - JudyTim)
2012. aug. 10. 18:17
köszönöm a segítséget.:)
2012. aug. 10. 18:15

a Detralexet az erek karbantartására kaptad, ez nem engedi eltágulni az ereket, ez nagyon jó, mindenképen belülről segít. Akkor ahogy írtam aZ alfamin rapíd-ot gyulladáscsökkentőként írta fel.

a lioton gél nagyon kellemes érzést biztosít a lábnak, mert enyhén hűti és ezáltal megszűnik a fájdalom, DE ezt tudja a vadgesztenye krém is, fájdalmat csillapít, gyullatást gátol és a viszketést is enyhíti. Előnye hogy naponta többször alkalmazható, mert nincs káros hatóanyaga.

Ha én a helyedben lennék, szedném a tablettát és vadgesztenyével kenném a lábam. Ha annyira fáj, tuti pihentetném és hideg vízzel borogatnám, legalább ma és éjjel. Holnap már sétálnék és kenném éd bekapnám a tablettát.

10. Dócy (válaszként erre: 9. - JudyTim)
2012. aug. 10. 18:06
Nagyon sok visszértágulat van a lábamon, meg sok hajszálértágulat, de piros folt nincs, csak nagyon fáj.
9. JudyTim (válaszként erre: 8. - Dócy)
2012. aug. 10. 18:04
igen, sajnos van neki elég sok, de ha annyira félsz még ma tusz venni a patikában vadgesztenyezselét, krémet és azzal kened. Ártani tuti nem ártasz neki és sulyosbodni sem fog az állapotod. IGYÁL SOKAT ebben a melegben, azzal sokat segítesz az ereidnek is. Megkérdezhetem, látszik piros folt a lábadon vagy csak a fájdalmat érzed?
8. Dócy (válaszként erre: 7. - JudyTim)
2012. aug. 10. 17:59
Végül is háziorvos írta ki az aflamint, detralaxet és lioton gélt.Csak félek a z aflamintől, mert rengeteg mellékhatást ír, és elég komolyakat.
2012. aug. 10. 17:57

orvos nélkül a gesztenye kivonatos zselé. Kapgató a patikában. [link]

De jóbb lenne ha orvos látná, mert ha csak felületi víszerek gyulladtak be akkor sok sétával , sok folyadékbevitellel gyulladáscsökkentő kenőccsel hamar rendbe jön, de ha mélyvénás, akkor trombózis veszélye áll fenn ami tüdőemboliához vezethet.

Amit neked írt fel az orvos az gyulladáscsökkentő ugyan, de inkább izületi és reumás betegeknek adják. Lehet hogy segít a vérereken is.

Nekem volt egy tágulatom a bokámnál és ezt a gesztenyekenőcs elmulasztotta. Bár sokan nem hisznek a természet patikájában és csakis ezzel élek és bevált eddig. Gyógyulást.

6. Dócy (válaszként erre: 5. - 5806f88886)
2012. aug. 10. 17:49
Detralex elmulasztja a gyulladást?
2012. aug. 10. 17:47
Detralex tbl. vadgesztenye krém
4. Dócy (válaszként erre: 2. - Virus2008)
2012. aug. 10. 17:40
Tapasztalat?
2012. aug. 10. 17:40
Nekem Aflamin rapid szuszpenziót írt ki az orvos.ez csak a fájdalmat csökkenti, vagy a gyulladást is?
2012. aug. 10. 17:40
lóbalzsam?
2012. aug. 10. 17:38
Visszérgyulladásra mi jó?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook