Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed/szedett valaki citalopram-ratiopharm antidepit? Véleményetek róla? fórum

Szed/szedett valaki citalopram-ratiopharm antidepit? Véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


17. sweetM
2012. aug. 10. 19:18

Nekem is egyik napról a másikra szinte...először azt hittem, hipochonder vagyok, nagyon sokáig úgy is kezeltek a környezetemben... :( Rossz volt...

De harcolok ellene én is!!!! :))

2012. aug. 10. 19:11

én is Neked, hiszen tudom milyen szörnyű ez az egész....

és lecsapott a semmiből:)))


szóval harcoljunk! :))))))))))

15. sweetM
2012. aug. 10. 19:08
Szorítok Neked!!! ;) Én is már nagyon szeretném elfelejteni ezt az egész pánikbetegséget...először így, gyógyszerrel, aztán majd anélkül! Bízom benne!
2012. aug. 10. 19:02

igen, a mindennapokban nekem komoly akadály, időnként most is.

én másfél éve vagyk "csak" beteg.

De szeretnék kigyógyulni belőle....és nem szedni ezeket a mérgeket:).

13. sweetM
2012. aug. 10. 18:52

:))) Remélem, én is ezt tudom majd mondani záros határidőn belül!!! :))

Meghogy beválik ez a citalopram-ratiopharm! Olyan sok mindenben tudja az embert gátolni ez a h.lye pánikbetegség... :(

2012. aug. 10. 18:48

igen, tudom...én sokáig nem mertem egyedül lenni, első hónapokban úgy kellett bizony megoldani a dolgot itthon, hogy mindig legyen velem valaki....ha más nem unokatesóméknál voltam, csakhogy ne legyek egyedül.

Ez ma már nem foglalkoztat, sőt néha jó egy kis nyugi:))))).

Nem ma kezdtem ezt az egészet, de azt hiszem most haladok a jó út felé:), de rengeteget kell küzdeni. Néha azt mondom szarok bele(bocsi), de nem lehet....rövid az élet és ki kell használni:))))). Nincs pánik:D.

11. sweetM
2012. aug. 10. 18:18
Köszönöm! Remélem gyorsan túl leszek ezen.:) Legjobban ez a belső feszültség visel meg, nem is tudom hogy magyarázzam, milyen érzés. Legfőképp akkor tör rám, ha egyedül vagyok.
2012. aug. 10. 18:06

nekem úgy volt, hogy csak negyeddel kezdtem, nem ezt a gyógszert hanem a Cipralexet, de lénygtelen, nagyjából ugyanaz a kettő.

Minden emelést megszemvedtem:)))), akkor valahogy pár napig mindig rosszul voltam.....aztán megint hozzászoktam rendben.....mikor emeltünk megint kicsit szarul lettem....de hála Istennek már nincs több emelés.

Igykezz, hogy ne sokat kelljen emelni:).


Én azt hittem soha nem leszek jobban, senkinek nem kívánom.


De bizony a mindennapos harc nélkül nem fog menni...nem szabad várni, hogy majd hú, de szuper lesz minden a gyógyszertől........mert nem az oldja meg a problémád, hanem majd Te saját magad!

Így lesz, meglátod!

9. megi04 (válaszként erre: 8. - Megi04)
2012. aug. 10. 18:06

[link]


Ezeken a fórumokon,biztosan találsz válaszokat!

8. megi04 (válaszként erre: 7. - SweetM)
2012. aug. 10. 18:04
2012. aug. 10. 17:56
Köszönöm a válaszod, csak hát kicsit félek, most hogy emelem a dózist, még rosszabb lesz és sokáig fog tartani ez a belső feszültség és pánik... :/ Erőt szeretnék meríteni más tapasztalataiból, mert kerestem neten erről a gyógyszerrel kapcsolatos fórumot, de nem nagyon találtam, azért is nyitottam meg ezt a fórum témát.
2012. aug. 10. 17:47

igen fokozatosan emelik amíg szükséges, és kezdeti állapotban felerősíti a tüneteket.

Örülj neki, hogy boltba is elmehetsz, én csak fél év után tudtam:))))).

Temészetes amit érzel...jobb lesz, hidd el...majd legközelebb egy hónap múlva számolj be.)))))))), addig nincs értelme. Sajnos tudom:(.

2012. aug. 10. 17:44
Lekopogom, egyenlőre semmi komoly...negyedelve szedem, majd most fogom elkezdeni felezve szedni. Mellé frontint szedek. Zúg a fülem és pl. boltban még mindig elkap a pánik... :/ Tudom, még nem fejti ki ennyi idő alatt a hatását, csak kíváncsi vagyok, kinek-mi a véleménye erről a bogyeszről.
2012. aug. 10. 17:43
1 hét után nehéz véleményezni, mert én szinte a poklot éltem meg...nemcsak 1 hétig hanem még jóideig...azért kérdem mi baj....ha elmondod úgy jobban lehet segíteni.
2012. aug. 10. 17:42
Minden szervezet más... Egy hét alatt nincsenek csodák (max. elvétve).
2012. aug. 10. 17:39
Mi baj vele?
2012. aug. 10. 17:37
Egy hete szedem és kíváncsi lennék, másoknak mi a véleménye erről a gyógyszerről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook