Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lúgosítás de mivel? fórum

Lúgosítás de mivel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
279. lendvai mihály (válaszként erre: 278. - Cszsuka)
2008. márc. 29. 14:07
nem is. neked is mindent nagyon köszi. Már tudom, ketten vagytok. Tényleg köszi.Kata
278. Cszsuka (válaszként erre: 275. - Lendvai mihály)
2008. márc. 27. 17:38

Kedves Kata!

Ne keverj össze Zsuzso58-al!

Üdv: Zsu

277. Pirosalma (válaszként erre: 275. - Lendvai mihály)
2008. márc. 27. 16:04
Aspent szerintem ne idiótázd le, mert egy nagyon értelmes ember.
276. lendvai mihály (válaszként erre: 249. - Zsuzso58)
2008. márc. 27. 15:12

Heli!

Imádlak, mindent köszi, javulunk. Írtam e-mailt NEKED, várom a választ. Fontos. Kösz, Kata

Olvasd, mit írtam cszsuka-nak.

275. lendvai mihály (válaszként erre: 267. - Cszsuka)
2008. márc. 27. 15:10

Szia!

Megint itt vagyok. Nézd meg a google-ban a Bechterew SPA index fórumot. Én Kata 58 alatt vagyok fenn. Aspen idióta, olvasd vissza. De tényleg nem akar mindenki rendbe jönni. Lugosítunk, és vitamin, nyomelem, nagyágyúban megy. Mindegy, hogy mivel, csak magas legyen a hatóanyaga. ilyen, hogy 2000mg C vitamin, pl. Zsuzsa 58, imádlak, küldtem e-mailt NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata

2008. márc. 27. 00:19

Én most vettem a könyv szerinti bázis-porból. Hogyan használjam??? Ezt tartalmazza:

natrium phospricum

kalium bicarbonicum

calcium carbonicum

natrium bicarbonicum

magnesium carboniam

Reggelente egy-két mokkáskanál vízben feloldva, éhgyomorra??? Mennyi ideig alkalmazzam ezt? Ph-indikátort pedig hol vegyek szerintetek, ahol kapok is. Köszi, nagyon érdekel a dolog és hogy írjatok!!!!!!

2008. márc. 12. 17:43

Az ivóvizek pH-ja meg 7,5-8,0 körül van.

Na?:-)

272. sweetie_ (válaszként erre: 268. - Refine)
2008. márc. 7. 20:41

Én is azért áltam neki, mert hiszem, hogy van módom arra, hogy ne kelljen életem végéig szívritmusszabályzókat meg mindenféle egyéb gyógyszereket szednem. Decembertől február közepéig én is "csak" sárkénylét ittam. Nem használtam semmi mást, pusztán azt akartam elérni, hogy megtanuljak mennyiségileg minél többet inni. Régen akkor ittam ha megkínáltak, vagy felszólítottak rá...esetleg este munka után otthon, napközben meg semmit. A kezdeti súlyom miatt 6 literes mennyiséget kéne tudnom inni...no ez még erölködés nélkül most sem megy. De bár nem hittem volna a legelején de 3-4 liter mér 3-4 hét után simán. Ügyesen el kell osztani a dolgot. Ki kell tapasztalni mikor esik jól és akkor inni sokat. Nekem a reggel 7-12-ig időszakban jobban megy aztán délután 3 után megint. Én sem estem neki minden kiegészítőnek. Króm-Vanádium cseppeket és arany kolloidot fogyasztok kiegészítőként. A tisztítókúra alatt Fibrada kapszulát szedtem (napi 4x4-et, ez egy természetes hashajtó...működik is).

Hát én egyenlőre ennyit teszek...min. 4 litert iszom, ha tudok többet is...és szépen alakítgatjuk át az étkezésünket. Mókás dolog, hogy az ember nem kíván dolgokat amik korábbanb mindíg a bevásárlókocsiba kerültek, helyette tofut, csírákat, rendgeteg zöldséget veszünk. És türelmesen állunk magunkhoz és a módszerhez, mert szerintem a fokozatosság is kulcsszereplő... :)

271. sweetie_ (válaszként erre: 267. - Cszsuka)
2008. márc. 7. 20:25
Igazad van, szerencsém van a dokimmal. Annak idején hirtelen kezdődtek a rosszulléteim és ő nagyon lelkiismeretes típus,sajna akkoriban gyakran látott...valahogy úgy alakult, hogy megvan a tisztelettel vegyes bizalom. Ez nekem jó, ő hálás érte...mindenki jól jár.
270. Cszsuka (válaszként erre: 268. - Refine)
2008. márc. 6. 20:22

Sajnos, még nem láttam azt a listát, ami a könyvben van, s orvos sem vagyok, érdemes volna egy olyan orvossal beszélni,aki nem érdekelt a cucc megvásárlásában. Mivel azonban néhány tisztítókúrát már átvészeltem és segédkeztem, van elképzelésem, de hangsúlyozom, ezt a SG-est nem ismerem. Saját tapasztalataim alapján: C vitamin, Q10, B-komplex, ultravitamin komplex, olajfalevél kivonatot szoktunk még, mert az jó mint természetes antibiotikum, s a legyengült szervezetet védeni kell a támadásokkal szemben. Ezenkívül Probiotikum szintén nagyon fontos. A többi egyéntől függ.

Remélem, ez is segítség...

269. refine (válaszként erre: 266. - Sweetie_)
2008. márc. 6. 19:33
szia! te szigoruan tartod a programban leirtakat? azt szeretném kérdezni h a 3 honapig amig 100% lugos tápot lehet csak fogyasztani...eltudod érni a megfelelö kaloriát? 1500 kcal csak zöldségekböl elég nehéz.:( a gabonák csiráztatva lugosnak számitanak ugye? pontosan milyen kolloidokat vettél?
268. refine (válaszként erre: 264. - Cszsuka)
2008. márc. 6. 19:30
Hát igen...én nem is csak ugy önkinzásbol szeretném elkezdeni a programot. IBS-em van, nagyon biztatonak tünik a ph csoda hatása. természetessen étrend kiegészitök szedése nélkül nem állnék neki...söt csak amiatt nem kezdtem el m egyenlöre nem volt idöm és energiám regisztrálni disztributornak. amugy mit ajlánlasz? super greens, ph cseppek amit biztosan veszek majd. Vajon ez elég? az zavar a programban h kb 30 féle "gyogyszert" kellene bevenni de ennyit nem tudok megvenni, ezért jo lenne tudni h mi nélkülözhetelen.
267. Cszsuka (válaszként erre: 266. - Sweetie_)
2008. márc. 5. 22:51
Irigylésre méltó vagy, hogy találtál egy olyan orvost, aki együttműködik veled!
2008. márc. 5. 21:46
Sziasztok! Olvastam a a Ph csoda c. könyvet, valamint december eleje óta fogyasztom az alaptermékeket. A könyv olvasása után eldöntöttem, hogy nekiállok egy tisztítókúrának. Mielőtt megtettem egyeztettem az orvosommal, mert szívritmus és testsúly problémáim vannak. Megbezéltük, hogy nekifogok és ha bármi gondom van azonnal jelentkezem.7 napig nem ettem szilárd táplálékot, Ph cseppes vizet ittam, a zöld löttyöt, bio zöldségleveket, és szedtem pár kolloidot és egy természetes hashajtót. a 2-dik nap pár órán át hányingerem volt, a 3. nap estétől működött a hashajtó...a 8. nap pedig azért hagytam abba, mert megígértem a lányomnak, ha túl van a szóbeli felvételiken elviszem ebédelni. Elvittem egy salátabárba és ettünk egy jót. Most is csak nagy odafigyeléssel eszek, és teszem ezt mindaddig, még sok év után ismét kétjegyű nem lesz a súlyom...a végcél az, hogy ne legyek nehezebb, mint amikor férjhez menetem (16 éve) :)
265. Cszsuka (válaszként erre: 263. - Refine)
2008. márc. 4. 19:58
Azért van ott a rengeteg étrendkiegészítő, mert ilyenkor a szervezet úgy ki van éheztetve, hogy anélkül igencsak felborul minden.
264. Cszsuka (válaszként erre: 263. - Refine)
2008. márc. 4. 17:22

Sziasztok!

Nagyon kell vigyázni, nagyon drasztikusan csak a nagyon beteg embereknek lehet ezt orvosi ellenőrzés mellett csinálni. Ha tetszik, ha nem, az immunrendszer nagyon legyengül egy ilyen diétánál és olyan dolgokat hozhat ki, ami egyébként nem lett volna, s akár visszafordíthatatlanná is válhat. Ezek a könyvek nagyon jó támpontok, de minden embernek egyénileg kell, az ő állapotához beállítani a diétát.

Persze, vannak, akik nekilódulnak és nem lesz semmi bajuk, sőt! De ez a ritkább eset.

Tudomásul kell venni, hogy függők vagyunk, akkor is, ha ezt nem érezzük és amikor nekilátsz a drasztikus diétának, elvonási tünetek jelentkeznek. Nem tudod, mi történik veled és elmész orvoshoz, ahol antibiotikumot kapsz jobb híján.

263. refine (válaszként erre: 262. - Zsikee)
2008. márc. 4. 16:32
szia! olvasd el gyorsan és akkor áttudjuk beszélni!:) Egyébként h tetszik? neki akarsz te is állni? jo lenne együtt elkezdeni és akkor tudnánk tapasztalatot cserélni. enegm nem a fogyás vezérel bár pár kilo minusznak azért örülnék...te h vagy ezzel? nekem ami ködös a könyvben az a végén találhato...rengeteg étrendkiegészitőt ajánl. kb 10-15 féle szedése az alap.
262. Zsikee (válaszként erre: 261. - Refine)
2008. márc. 3. 22:32
Szia refine! Én most kezdtem olvasni és még csak az alapoknál tartok a könyvben. Szívesen beszélgetnék Veled a könyvben olvasottakról.
261. refine
2008. márc. 3. 01:10

sziasztok!


Most olvastam el a Ph csoda c. könyvet, ezek alapján el is fogom kezdeni a lugosítást amint beszeretem a hozzávaló ételkiegészítőket. Az egyetlen problémám, h tul szigoru az étrend...van egykét része amit jo lenne vkivel átbeszélni.:) A program szerint a 10 napos tisztító kúra után 2 hónapig 100%ossan lugos ételeket kell fogyasztani, azaz CSAK zöldséget és csirákat. Nekem nagyon biztatónak tűnik ez az egész csak nem tudom h hoyan lehet elegendő kaloriához jutni ezekből az élelmiszerekből. A korábbi beszélgetéseket visszaolvasva, a könyvel elenkezőket találtam..pl, hogy lugositó étel: a gyümölcs, a kávé, ...stb.

Van aki netán részletesen olvasta a Ph csodát? esetleg neki látott a Dr. Young által elő irt programnak? Minden hozzászólást szivesen fogadnék.

üdv

260. Cszsuka (válaszként erre: 259. - Zsikee)
2008. febr. 29. 08:47
Dehogy! :) Olvasd el az egész topicot az elejétől és rájössz! Katilla idejár relaxálni......
259. Zsikee (válaszként erre: 258. - 33592d1fba)
2008. febr. 28. 22:06
Mi van , nem értem.? Én irtam Neked utoljára itt, az volt sértő számodra?
2008. febr. 28. 15:58

Rájöttem nincs nekem erre szükségem/nem a lúgosításra hanema hülye emberekkel való vitára:D/

,mindenkinek puszi ne legyetek "mérgesek ",lúgosodjatok szépen !

Leléptema hoxáról

2008. febr. 28. 12:01
Komolyan mondom annyi hülye agresszív ember van afórumokon,hogy már félek innen kilépni,bár a legutóbb mikor megdicsértem a nyugalmat rögtön csetepaté lett itt,bocsi vissza szójához,csak nem bírtam ki:::DDD
256. Cszsuka (válaszként erre: 255. - Zsikee)
2008. febr. 28. 06:59
Jó, hogy írtad, ez nem csak neked nem jön be, már éppen akartam írni, hogy vigyázni kell vele, nem szabad orrba-szájba szóját enni hús helyett is. Főleg a fiúkra nézve veszélyes.
255. Zsikee (válaszként erre: 238. - 33592d1fba)
2008. febr. 27. 22:15

"Mi jön be és mi nem"

Én a tofuval megjártam. Nagyon megszerettem és gyakran fogyasztottam, s örültem milyen egészséges választás a hús, felvágott helyett.Arról viszont nem tudtam hogy sok benne fitoösztrogén amire nekem nem volt szükségem mert hajlamos vagyok a miomára...Na most a nőgyógyász közölte velem az éves ellenőrzéskor hogy a már korábban szépen visszahúzódó mioma gyors növekedésnek és szaporodásnak indult a vizsgálatok alapján. Igy a szója és a tofú nálam sajna tiltólistán van. Hát ez nekem nem jött be:(

254. otletes (válaszként erre: 253. - 33592d1fba)
2008. febr. 27. 17:12
ezt meg én fogom kipróbálni, köszi
2008. febr. 27. 12:33
Kösz mindet kipróbálom,én ma megtöltöttem egy karalábét vele=/mint a töltött karalábét csak hús nélkül/Így is nagyon fincsi!
252. otletes (válaszként erre: 250. - 33592d1fba)
2008. febr. 27. 12:31
Mi is szeretjük, a lényeg a pácoláson van szerintem, mert különben ízetlen. A férjem dinsztelt hagymával és szójaszósszal szereti, a lányom körözöttnek, a fiam pácolva szeletelve majd pici olajban pirosra sütve, én mindenhogyan ::))
251. Cszsuka (válaszként erre: 250. - 33592d1fba)
2008. febr. 27. 12:21
Én csak egyféleképp eszem meg, de úgy szerintem nagyon finom. Hasonló az eredmény, mint a hagymás tojásnál. Összevágott hagymát zsiradékon megfonnyasztom, hozzáadom az összemorzsolt natúr tofut, kb. 2-3 percig sütöm, ha van aprított snidlinget szórok rá, meg egy csipet sót. Amikor kész, kurkumával sárgítom. Pont olyan, mint a hagymás tojás. Isteni...:)
2008. febr. 27. 12:05
Mi a vélemény a tofuról lányok???
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook