Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért történik ez velem? fórum

Miért történik ez velem? (beszélgetős fórum)


1 2
18. vacsa (válaszként erre: 16. - 9f98008a3b)
2012. aug. 10. 09:20
De egyre gondoltunk:)
17. vacsa (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:19

Szerintem nem ezeket vonzod, hanem belemész olyan kapcsolatokba, amiről - ha a szíved mélyére nézel - már az elején tudod hogy nem ez az a bizonyos, a falrengető, a remegő térdű, amikor pillangók röpdösnek a szíved körül...

Megalkuszol:(


El fog jönni az igazi, ez biztos:))) Csak ne fecséreld az időt "nem igazi"-ra...

16. 9f98008a3b (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:15

Nincs kizárva.


Vagy megalkuvó leszel, és élsz nagyon nem boldogan egy kapcsolatban, ami nem jó, de kapcsolat.....:S

2012. aug. 10. 09:15

Elmesélem a mi történetünket a férjemmel.


Nem rég szakítottam az akkorival, és ugyanúgy mint te neten ismerkedtem. Hát megtalált egy pár gázos. De sikerült őket hamar leráznom, még neten.

Egyik nap kaptam egy levelet. Őszintén megírom, hogy fogalmam sincs, hogy mit írt benne, de egy mondatra emlékszem: "Egy esély mindenkinek jár."

Na gondoltam megint valami ultragázos. Aztán megnéztem a képét, és tetszett. Ez volt szombaton. Kicsit levelezgettünk, aztán msn-eztünk is. Másnap úgy volt, hogy randira megyek, de a srác nem válaszolt. Így az egésznapot végig beszélgettük a neten. Még akkor is folyamatosan nézegettem a netet, amikor jöttek a bátyámék a kicsikkel. Aztán jött a kép csere. Na gondoltam most meglát, és tuti szóba sem fog velem állni, mert amiket küldött képeket, azon úgy nézett ki, mint egy modell fiú. :)

Végül két nap múlva találkoztunk. Élőben is tetszett, de nem mertem reménykedni, mert mindig úgy jártam, hogy akik nagyon tetszettek, azoknak én nem jöttem be. :( A randi végén hazavitt kocsival, és meg is csókolt. Még ezek után is úgy mentem fel és mondtam anyunak, hogy hát biztos nem kellek neki. Fél óra múlva már jött is az sms, hogy nagyon jól érezte magát, és még szeretne találkozni. Onnantól kezdve mindennap találkoztunk szinte. 3 hónap után összeköltöztünk, és már 2 éves házasok vagyunk. :)

14. Zamila
2012. aug. 10. 09:14
Én is jártam így hosszasan leveleztünk,chateltünk,teljesen jó volt,aztán találkoztunk,teljesen jól telt az este,de nem volt meg a szikra,egyikünk részéről sem.Mégis jó emlékként őrzöm,mert tényleg nagyon jól telt az az este,nem randiként,inkább baráti találkozóként.Ne félj egyszer eljön az is akivel minden stimmel,én egy éve együttélek már a "szikrás" randitársammal:))
13. Idhikai (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:14
... karma? ... meg kell tanulnod szakítani... ha valami nem működik, lezárni! ... talán... :)
12. Idhikai (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:12
Nem rossz gondolat, legalábbis kicsit kilazít... :)
11. 26092879c1 (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:11
Nem rossz ötlet! :)
10. zsanci79 (válaszként erre: 6. - 9f98008a3b)
2012. aug. 10. 09:10
Tudod mi a baj? Hogy az első, akiről írtam, olyan se veled se nélküled kapcsolat volt....még fél év után is megpróbáltuk újra.....egyébként én az ilyen kapcsolatokat vonzzom, vagy fene tudja, de már elegem van belőle....az exemmel is ilyen volt. Lehet ez a karmám
9. csgybzs (válaszként erre: 5. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:10

Akkor csináld tovább, csak lazán, könnyedén. Engedd el magad és a személyes találkozókon ne is gondolj bele abba a helyzetbe, hogy ez "randi", próbálj meg elengedni minden feszélyezettséget, add magad.

Egyébként pedig lehet csak szimplán a külső, vagy az összkép nem stimmelt. Na és? Két emberből ne vonj le magadra hátrányos konzekvenciákat. Helyes, csinos, életvidám csajnak tűnsz a képek alapján. Legyél magaddal elégedett és csak hagyd, hogy megtaláljanak az emberek. Egyfajta szemléletmód, amit fel kell venni, hogy ne várj a dolgoktól többet, mint ami bennük van, csak élj meg minden jót, amit adnak a helyzetek, aztán egyszercsak berobban majd a neked megfelelő.

2012. aug. 10. 09:08
Na igen, a kémia vagy működik, vagy nem. Biztos le leszek hurrogva, merthogy nem ösztönlények vagyunk blabla... de az ember - pláne a nő - sok mindenről meg tudja győzni magát, ha azonban nincs meg a kémia, akkor ennyi volt.
7. zsanci79 (válaszként erre: 2. - 26092879c1)
2012. aug. 10. 09:08
Oké, majd benyomok egy felest előtte, és megy a móka-kacagás! :)))
6. 9f98008a3b (válaszként erre: 5. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:08

Nézd, hiszed vagy nem, azok a lelkek, akiknek dolguk van egymással, találkoznak.


Nem is kell a társaság közepének lenni!


Amúgy meg nem csak egy emberen múlik a dolog!

Te még nem a megfelelővel találkoztál.

5. zsanci79 (válaszként erre: 4. - 9f98008a3b)
2012. aug. 10. 09:06
Nem akarom görcsösen, hidd el, csak nehezebben barátkozom, erről nem tehetek! Nem mindenki a társaság közepe típusú ember....s mint mondtam lett volna más, de az nekem nem kellett
2012. aug. 10. 09:05
Talán ha nem akarnád olyan görcsösen a párkapcsolatot, most nem keresnéd a miértekre a választ....
2012. aug. 10. 09:05
Voltam már hasonló cipőben, amikor nálam nem volt szikra, pedig álmaim pasija volt, és valamiért mégsem voltam képes semmiféle kapcsolatra vele. Sajnos a miértjét akkor sem tudtam, és most sem. De úgyis érzed, amikor van szikra! :)
2. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Zsanci79)
2012. aug. 10. 09:05
Mert feszengsz, és ez érződik.
2012. aug. 10. 09:01

Sziasztok!

Sokat gondolkodtam az elmúlt napokban, mert már másodszorra esik ez meg velem, és nem értem, hogy miért történik mindez.


Szóval neten ismerkedtem. Már másfél évvel ezelőtt megismerkedtem egy férfival, akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk, de mégsem lett belőle párkapcsolat. Nem volt egyszerű történet....De mi azóta is jóban vagyunk, tartjuk a kapcsolatot (hetente beszélünk). Nehezen viseltem hogy mégsem jött össze, tele voltam miérttekkel, de aztán túlléptem rajta.

A másik az elmúlt hetekben történt.

A közös mindkettőben, hogy megismerkedésünnkor levelezésben, és telefonon nagyon-nagyon jól elvoltunk, megvolt az a kíváncsiság, "vonzalom", szimpátia, humor.

Személyes találkozáskor már más volt. Mindkettőnek szimpatikus voltam továbbra is, de valahogy nem jött az a szikra részükről, ami szerintem is kell. Azt hozzá kell tennem, hogy írásban sokkal jobban ki tudom fejezni magam, élőben picit nehezebben barátkozom, de ugyanaz az ember vagyok, csak picit feszélyezettebb még.

Akinek én kellettem volna, azzal nem volt bajom, de az meg nekem nem kellett (ergo megéltem az iménti két férfi helyzetét is)

Ami még érdekes, hogy roppant mód hasonlít a habitusuk, gondolkodás módjuk, humoruk.....

Én egy értelmes, csinos nőnek tartom magam, meg vagyok békélve magammal, még mielőtt ez jönne!!!! :))) De nem értem miért van ez. Vagy de, próbálom megérteni, csak jó lenne erről egy picit beszélgetni......akit érdekel a téma, vagy volt már hasonló cipőben

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook