Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek érdemes lenne a német nyelvet angolul tanulni? (pl. német-angol szókártyákkal) fórum

Szerintetek érdemes lenne a német nyelvet angolul tanulni? (pl. német-angol szókártyákkal) (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 10. 12:46
Simán!
8. virus2008 (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2012. aug. 10. 10:45
Perverz vagy! :) Amúgy jó ötlet, lehet nekem is így kellene németet tanulnom most.
7. virus2008 (válaszként erre: 5. - Vikucka)
2012. aug. 10. 10:44
Hát az nem semmi.Ügyes vagy!
2012. aug. 10. 08:57

Az angol jól megy, és jobban szeretem is, mint a németet, ezért gondoltam, hogy összekötöm.


Biztos izgalmasabb lesz így a németet tanulni, és nem veszik el az angol sem.

2012. aug. 10. 08:46

jelenleg 3 nyelvet használok egyszerre. Összekeveredik, de ha odafigyelek, amikor beszélek, akkor nem. Beszélek még németül is néha, szóval az a 4. nyelv amit használok.

Teljesen mindegy, hogy tanulod a nyelvet, a lényeg, hogy hatékony legyen.

2012. aug. 10. 08:45

Persze mindenképp, tégy bármit, ötletelj bármit, csak érezd megadénak és valósísd meg bátran...

Bárcsak olyan ügyes lennék, hogy nem csak magyar-német, de angol németet is tanulhatnék :D


SOK SIKERT hozzá!

2012. aug. 10. 08:45
szia, szerintem, ha az egyik nyelvet jól beszéled, akkor jó így tanulni. Én is ezt csináltam.
2012. aug. 10. 08:40

Az középfokú angolt nem szeretném hanyagolni, ezért kitaláltam, hogy mostanában úgyis németezek, akkor a kettőt összekötném.


Van valakinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata? Nem keveredik így össze? Vagy esetleg könnyű így tanulni, és megjegyezni?

2012. aug. 10. 08:37
Szerintetek érdemes lenne a német nyelvet angolul tanulni? (pl. német-angol szókártyákkal)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook