Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyiket választanátok a helyemben? fórum

Melyiket választanátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. aug. 9. 17:18
A férjet... Ismerős a szitu sajnos. Valószínűleg azért jobb vele beszélgetni,mert a férjeddel ilyen a viszony. Hidd el, ha más pasi lenne,azzal is jobban beszélgetnél. Valószínűleg a törődés miatt kötődsz most hozzá jobban. Ez nagyon csalóka tud lenni. Ha a pároddal rendeződne a viszony, szerintem másképp látnád ezt is. Mivel most te is többet foglalkozol gondolatban és egyebekben a másikkal, így te sem a férjeddel való kapcsolaton dolgozol... Én adnék még egy esélyt a házasságodnak. Voltam hasonló helyzetben nagyon régen, rendeződött a dolog,bár nem volt könnyű. Nagyon szeretjük egymást a férjemmel,szóval megérte.:-)
17. csgybzs (válaszként erre: 15. - Judy08)
2012. aug. 9. 17:15
Nagyon érett lehetsz a házassághoz, meg egyáltalán a párkapcsolatokhoz, ha egy ilyen helyről várod a megváltást.....
16. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 4. - Judy08)
2012. aug. 9. 17:11

Ha van elég erőd elválni a férjedtől én minden további nélkül a másikat választanám,ha ő is így érez.

Nincs értelme egymást becsapnotok,egyikőtöknek sem jó,ha már nem iránta érzed azt a pluszt,bizsergést!

Így neki is van lehetősége boldognak lenni egy hozzá illő nővel.

Tudod nem érdemes vacakolni, mer a többször felmelegített leves felposhad.

Hajrá a szerelemért!

15. Judy08
2012. aug. 9. 17:10
Ö meghallgat,stb.Majd késöbb visszatérünk erre.Ha ráérsz mindent leírok neked.Bármit kérdezhetsz csak segíts!
14. Judy08
2012. aug. 9. 17:06
Ez a válasz már segített!Ezt a közös ismerösünk nem régen ismerjük de én bele szerettem.És nem tudom megéri-e elválni ha már úgysem hallgat meg?
2012. aug. 9. 17:06
Csak ennyi az érv az új pali mellett, hogy jól lehet vele beszélgetni? Nekem valahogy ez az egész felvetés sem szimpatikus, de lehet, csak azért, mert túl keveset osztottál meg velünk. Nem mintha vájkálni szeretnék a magánéletedben. Sőt, bántani sem szeretnélek. Csak az egészből nekem az jön le, hogy megtetszett valaki más, és tök mindegy, mit tesz már a férjed, érveket keresel az új mellett. Mintha innen várnád a megerősítést, de konkrétan már egy másodpercig nem érdekelne hogy mi lesz a férjeddel. Bocs, tényleg nem bántani akarlak.
2012. aug. 9. 17:01
Közös ismerőssel semmiképp nem jönnék össze. Először elválnék (ha már annyira rossz az a házasság), alapból így tisztességes. Aztán keresnék új partnert. Tán megérdemel annyit az az ember, akit egykor szerettem, hogy normálisan zárjuk le a kapcsolatot. Biztosat a bizonytalanért nem biztos, hogy jó feladni. Talán érdemes lenne energiát fektetni a házasság megmentésébe. Ha úgy érzed, nem, akkor minek vagy vele? Persze te tudod. Én mindenesetre törekednék arra, hogy a lehető legkevésbé sértsem meg a másikat.
2012. aug. 9. 16:59

A férjedet.

Meg kellene oldani együttesen a problémákat, és nem elfutni előlük. Hiszen a házasság nem csak szép és jó, természetes, hogy tele van gonddal és bajjal.

Ha több időt töltenétek együtt, és megbeszélnétek ezeket, illetve több közös programot szerveznétek, és megpróbálnátok kedveskedni a másiknak (mint az udvarlás alatt?), szerintem visszatérne a régi láng.

Lehet, hogy elsőre ellenséges lenne, de ha mindig kedvesen szólnál hozzá, ő is biztosan átvenné tőled. A veszekedések alatt pedig nem heves vérmérséklettel, hanem nyugodtan kellene beszélni egymással. Elmondani az érzéseidet, és megkérni, hogy ő is nyíljon meg.

Úgy gondolom, ezt a kapcsolatot ketten rontottátok el.

Bocsánat, de az én szememben a házasság nem olyan dolog, amit csak úgy el lehet dobni.

Remélem, megoldódnak a problémáitok. :)

2012. aug. 9. 16:58

Az ismerős független? Esetleg jó barátja a férjednek,vagy tényleg csak ismerős?

Mérlegelned kellene,hogy van-e még értelme a házasságodnak...persze ehhez az is elengedhetetlen,hogy leüljetek a férjeddel és átbeszéljétek a sérelmeiteket.

Nem tudhatod,hogy a másik milyen társad lenne.Mennyire ismered?

Persze,most jól esik a lelkednek,hogy meghallgat és még az is lehet,hogy beleszerettél,de az is könnyen meglehet,hogy csak menekülnél otthonról.

9. Csirivirir (válaszként erre: 4. - Judy08)
2012. aug. 9. 16:56
Egyiket sem. Egy rossz házasságból menekülsz a másik rosszba.
2012. aug. 9. 16:42
Egyiket sem.
7. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 4. - Judy08)
2012. aug. 9. 16:42
Egy harmadikat, akivel kölcsönösen szeretitek egymást.....:)
6. 26092879c1 (válaszként erre: 4. - Judy08)
2012. aug. 9. 16:42
Lakva ismerszik meg...
5. 6bd83f61cd (válaszként erre: 4. - Judy08)
2012. aug. 9. 16:40

Amelyiknek nagyobb a farka. :P

Ilyen hülye kérdést!

2012. aug. 9. 16:39
Röviden annyi a problémám hogy a férjemmel nem tudunk semmit megbeszélni,álandóan veszekedünk.Van egy közös ismerösünk és vele nagyon jól elbeszélgetünk.A férjem persze féltékeny rá.Hát van éppen oka mert úgy érzem beleszerettem.Nem tudom mit csináljak!Nehéz lenne dönteni.Volt valaki ilyen helyzetbe?Segítsetek!!!
3. Anne33 (válaszként erre: 1. - Judy08)
2012. aug. 9. 16:34
Mik a lehetőségek?
2. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Judy08)
2012. aug. 9. 16:32
Egyiket sem.
2012. aug. 9. 16:31
Melyiket választanátok a helyemben?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook