Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki flabélost? Infraszaunát? Finnszaunát? Mi a véleményetek, mennyire hatásosak diéta és kardió mellett? fórum

Használt már valaki flabélost? Infraszaunát? Finnszaunát? Mi a véleményetek, mennyire hatásosak diéta és kardió mellett? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 6. 00:49
van itt valaki aki kombinálva flabizik és infraszaunázik? én csak flabizom, de imádom, na körbe is nézek infraszauna ügyben a környéken :-)
2012. aug. 17. 13:40
Köszönöm a választ! :) Időközben vettem flabi kupont egy másik helyről olcsóbban, hogy kipróbáljam milyen is. 2x voltam 20-20 percet eddig, de mind a 2 alkalom után olyan izomfáradtságot éreztem, mint amikor az edzőterembe 40 percet kardióztam+50 percet súlyzóztam. Tényleg király gép, szóval ha lejártam a kupont meg is veszem a bérletet, amit mondtam. Itt sajnos nincs infraszauna, pedig azt is szívesen kipróbálnám már végre! :)
2012. aug. 9. 16:37
Az nagyon jó ár! A flabélos-t még nem próbáltam, de nagyon sok jót hallottam róla. Az infraszauna szuper fogyásra, méregtelenítésre, de csak akkor ha hetente minimum 2-3 alkalommal használod, 3-4 centi mélyen hatolnak az infrasugarak a testbe, így sokkal hatásosabb, mint a finn szauna.Én mondjuk mindkettőt szeretem, de fogyásra kifejezetten az infrát ajánlom!
2012. aug. 9. 15:04
(Most láttam egy női fitnessbe, hogy van korlátlan flabi+infra,-és finnszanuna+edzőterem+szoli bérletük, amit diák kedvezménnyel 9000-ért meg tudnék venni. Szerintem nagyon megérné, mert külön-külön sokkal többe kerülne.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook