Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógyászati segédeszköz forgalmazó tételek megvannak valakinek? fórum

Gyógyászati segédeszköz forgalmazó tételek megvannak valakinek? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 8. 19:41

Ha azóta van valakinek ilyen tétele, légyszíves küldje el nekem. Köszönöm

0s0z0a0n0i@indamail.hu

3. Imo
2012. szept. 25. 17:54

még nem kaptam, csak amit te küldél át nekem, de sajnos azok a tételek nem jók nekem :(


de köszönöm szépen

2. Ndia (válaszként erre: 1. - Imo)
2012. szept. 25. 17:35
Kaptál már segítséget?
1. Imo
2012. aug. 9. 14:52

Sziasztok, óriási nagy szükségem lenne a segítségetekre. Gyógyászati segédeszköz forgalmazói suliba járok, általános asszisztenssel párhuzamban. A főnököm mindkét helyre beíratott és mivel Kertészmérnök végzettségem van, még mindig az anatómiát tanulom. Nincs időm 2 kisgyerek mellett, az összes szóbeli tételemet kidolgozni. Légyszíves aki tud segítsen. Ezekre lenne szükségem:


2362-10 Tűz-, munka-, környezetvédelem

2363-06 Jogi-, kereskedelmi és vállalkozási ismeretek

2364-06 gyógyászati segédeszköz ismeretek

2312-10 egészségmegőrzés 25. feladat

3710-10 interakció 24,25,26 feladat


El nem tudom képzelni, hogy megy bele az egészségügyi dolgozók fejébe ez a tömérdek csont, szerv neve és funkciója stb. Nem tudok rájuk mást mondani, csak hogy zsenik. A növények latin nevei, betegségei kutya füle ehhez képest, örülök annak ha megjegyzem hol találhatóak.


Ez már legyen az én gondom, aki segít 1000 köszönet.


email címem:


imolaa1@gmail.com

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook