Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen mulitfunkciós babakocsit ajánlatok decemberi babának? fórum

Milyen mulitfunkciós babakocsit ajánlatok decemberi babának? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. okt. 7. 14:05
A Pierre Cardin-ről bennünket mindenki csak lebeszélt. (Még bababoltban az eladó is.) Sokan (akiknek már volt ilyen babakocsijuk) azt mondják, pár hét után esik össze, nem egy strapabíró kocsi. Pedig Nekem tetszenek ezek a kocsik, először P.C. kocsit néztem ki.
2012. okt. 7. 11:31
Nem tudom, de arra törekedtem, hogy ne a divat miatt vegyek meg -csupán csak látványért-horror összegű babakocsit. . . 27. 000 volt a babkocsi Pierre Cardin tök jó babkocsi és ehhez tartozó hordozó 15ért. . . teljesen megfelel. . . néztem 75ért és majdnem kiakadtam amikor egyben láttam 300ért hordozóval divatosat, nem tudom nekem nem kellene, még ha meg is tudnám venni, akkor sem. . nem látom értelmét. . nagyobb az áresése és nem látom szebbnek sem, tény és való könnyebb (ránézésre) de ez nem ér meg súlyos 10. 000-kel többet számomra. . Ha kislányom gerince múlna rajta simán megvenném, de nem ezen múlik. .
2012. aug. 13. 13:27

Nagy mózes, nagy kerék, állítható tolókar, nagy kosár

Nekem ezek voltak a legfontosabbak

a latyakban csak úgy gázoltam a nagy kerékkel

30. KHajni79 (válaszként erre: 29. - Csillag0916)
2012. aug. 13. 12:45
Igen van új használt és jókat lehet kifogni én is várom már nekünk ruha kell meg fürdetőt szeretnék venni. Október 13 án lesz az expon.
2012. aug. 13. 12:03
Baba expon érdemes szétnézni babakocsi ügyben?
2012. aug. 9. 20:36

decemberi a kisfiam és espiro vector lite verdánk van.


én nagyon szeretem, csak ajánlani tudom. néhány hátránya, hogy az alsó kosár kicsi (lábzsák, esővédő, vastag horgolt takaró és egy kis csomagban plusz pelus és köcölékei elférnek benne... de akkor már más szinte nem), és a mózes is viszonylag rövid, így kosaras szülők gyermeke, gyanítom idejekorán kinőné (kisfiam pont hozta az átlagot, olyan 7 hósan került át a sport részbe)

27. csillag0916 (válaszként erre: 26. - Eszterkee)
2012. aug. 9. 12:06
Köszi , szemügyre fogom venni közelebbről.
2012. aug. 9. 11:48
akkor újra írom, szuper az espiro vector, nagyon könnyű, rengeteget buszozom vele és még úgy is fel/letudok szállni egyedül ha senki nem segít, pedig már 11,5 kilós plusz súly utazik benne :D
2012. aug. 9. 10:45
Azt még nem döntöttem el igazából hogy 3 vagy 4 kerekű legyen. Igazából a megbízhatóság az amit fontosnak találok, nah meghogy ne rázza szét a gyereket és azért ha kell egy buszra is feltudjak szállni.
24. csillag0916 (válaszként erre: 17. - KHajni79)
2012. aug. 9. 10:43
Köszi szépen, tényleg nem rossz.
23. bowie (válaszként erre: 22. - Hajni0121)
2012. aug. 9. 10:10
Végülis mindegy, mert nálunk nem túl jó megoldás az ilyen kisebb kerekű kocsi, a kátyúk miatt. Látok kis kerekű kocsival sok anyukát bajlódni, mert itt nagyon rosszak a járdák a legtöbb helyen.
22. Hajni0121 (válaszként erre: 21. - Bowie)
2012. aug. 9. 10:07
Ez jó kérdés:) Igazából mikor élőben megnéztük nekem nem tűnt furcsának, és nem is volt olyan feltűnő, hogy beljebb vannak az első kerekei.
21. bowie (válaszként erre: 18. - Hajni0121)
2012. aug. 9. 10:03
Ennél mit hivatott az szolgálni, hogy az első két kerék beljebb van, tehát nem olyan szélesen, mint a hátsó kettő. Láttam több helyen mostanában ilyet, de nekem ez olyan furcsa.:)) Bár régebben a háromkerekűek tetszettek.
20. KHajni79 (válaszként erre: 1. - Csillag0916)
2012. aug. 9. 09:56
3 kerekűek tetszenek Nektek?
19. KHajni79 (válaszként erre: 18. - Hajni0121)
2012. aug. 9. 09:53
Nagyon szuper nekem is tetszett.
18. Hajni0121 (válaszként erre: 1. - Csillag0916)
2012. aug. 9. 09:49
Szia, mi espiro gtx 3in1-et rendeltünk, nekünk októberben születik a pici. Igazi terepre való kocsi, jó nagy a mózeskosara, a bébihordó részhez pedig van gerinctámasz.
17. KHajni79 (válaszként erre: 16. - Csillag0916)
2012. aug. 9. 09:48
Szerintem nem meg állítható a magassága a tolókarnak. mindjárt töltök fel képet az adatlapra nézd meg milyen.
16. csillag0916 (válaszként erre: 15. - KHajni79)
2012. aug. 9. 09:43
És nem nagyon alacsony a neonato? Mert több helyen is olvastam, hogy alacsonyaknak lett tervezve.
2012. aug. 9. 09:41
Mi Neonato Zeta Tris-8 at vettünk mózes, sport, bébihordozó és nem utolsó sorban esernyőre csukható váz kis helyen elfér liftbe is könnyű vele közlekedni.
2012. aug. 9. 09:38
Szia Én a Camre vagy Neonatora szavazok :)
2012. aug. 9. 09:19

Nekem Pierre Cardin PS682 volt. A mózest sokáig tudtuk használni, nagy és kényelmes volt beöltöztetve is, és a vázra a hordozót is rá lehet tenni, később már mikor nem volt jó a mózes azt használtuk. Nagyon jó így!

viszont eladtam, mert nem vmi jó a rugózása (ezt csak később tudtam összehasonlítani, mikor már kipróbáltam mást is...) és nem vmi könnyű irányítani, de ezt is csak később tudtam meg, mert nem volt előtte összehasonlítási alapom!


Most Bébé confort loola up kocsink van sport üléssel. Nem kicsi és nem könnyű kocsi, de nagyon kényelmes a babának és nekem is. az irányítása össze sem hasonlítható az előzővel, könnyű tolni akár egy kézzel is, nagyon jól rugózik. Lehet hozzá kapni mózest és hordozót is, legközelebb sztem csak ilyet fogok venni...

2012. aug. 9. 09:19

Mi Graco Quattro Tour Deluxe babakocsit vettünk hordozóval (ami autósülés is) és mózessel. A hordozót és a mózest is bele lehet tenni a kocsiba, így ha valamelyikben elalszik,akkor anélkül tudom átpakolni a gyerkőcöt,hogy fel kéne ébresszem.

Még letesztelve nincs a rendszer,mert a pocakomban van, de próbálgattam és jó tolni, könnyű összecsukni, viszont elég nagy darab még összecsukva is. Szóval ha vinni akarjuk majd autóval,akkor a többi cuccunkat nem tudom hová tesszük :D

2012. aug. 9. 09:17
espiro vector 3in1. csak ajánlani tudom, főleg terepre. van hozzá mózes, hordozó(autósülés) és sport rész, a hordozót is rá lehet kapcsolni a vázra.
10. bowie (válaszként erre: 8. - Zani)
2012. aug. 9. 09:12
Az én kisfiam soha nem aludt el a babakocsiban. Amíg feküdnie kellett benne, addig kifejezetten utálta, majd amikor már fel lehetett ültetni, na onnantól lett barátunk a kocsi, de aludni, akkor sem aludt el benne, csak a kiságyában.
9. zani (válaszként erre: 7. - Bowie)
2012. aug. 9. 09:08
van külön mózes, hordozó és sport. a mózes is dönthető, ha már 3-4 hónapos nagyon hasznos mert ki is lát, de ha elalszik le lehet fektetni, a sport része 175 fokig fektethető.
8. zani
2012. aug. 9. 09:06

jó a babahordozó, de azért pár hetes babának nem jó hosszú ideig benne lenni. jobb ha a mózesben alszik. mert a levegőn úgyis el fog aludni. az én kislányom már 8 hónapos de még most sem szeretem ha abban alszik.

ráadásul a mózesben jobban be is lehet "csomagolni"

7. bowie (válaszként erre: 5. - Zani)
2012. aug. 9. 09:04
És ehhez a 3 rész külön van, vagy a mózeskosár részt lehet ültetni is?
6. bowie (válaszként erre: 4. - Csillag0916)
2012. aug. 9. 09:01

Nekem a kisfiamnál annyira vagány kocsink volt. Alacsony, de nagyobb gumi kerekei voltak, direkt olyat kerestem, mert itt annyi hülye döcögős út van, de most még hasonlót sem látok már sehol. Nálunk ezek a kis műanyag kerekek nem lesznek jók.

Bár én azon is gondolkodtam, hogy majd tavasszal veszek kocsit, mert januárban fog megszületni, egy darabig úgyis csak tanácsadásra megyünk, oda meg autóval, és oda elég a babahordó is..ki az udvarra ha ki is megyünk levegőzni, akkor is elég...ha boltba megyünk, akkor is elég..de aztán ott a másik oldal, hogy minek várjak vele tavaszig..:))

5. zani
2012. aug. 9. 09:00

raf pol fenix van nekünk, nézzétek meg, nagyon szeretem.

azért jó h a hordozót rálehet tenni mert ha utaztok akkor elég csak a vázat betenni a hordozót meg autósülésként úgyis vinni kell.

jó nagy kerekei vannak, könnyű vele közlekedni.

4. csillag0916 (válaszként erre: 3. - Bowie)
2012. aug. 9. 08:56
Én is olyat szeretnék, hát télen lehet hogy nem de március, áprilisban már lehet hogy beletennénk. És akkor jól jöhet, autóban utazáshoz meg amúgy is kell.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook