Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem teljesen megváltozott az anyja jelenlétében fórum

A férjem teljesen megváltozott az anyja jelenlétében (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Anyósom...

2012. aug. 8. 22:33

Anyosomek itt vannak latogatoban..A ferjem es a nagyobbik lanytesoja nem beszeltek 3 evig,most az en javaslatomra rendeztek a helyzetet,volt nagy csaladi osszejovetel,gyerekekkel sogorostul sogornostul..Anyosomek itt szallasoltak el nalunk,a kisfiam ezt eleg nehezen szokja meg,hogy nem 4-en hanem 6-an vagyunk,es bizony rosszalkodik..Hiszti siras stb.Mire anyospajtas kitalalta hogy elkenyeztetem a gyereket,foleg a kisfiamat,a ferjem meg buzgon helyesel.Eddig szot sem szoltam,de ma kiborult a bili,mert vacsora utan kert a gyerkoc jegkremet,az apja nem adott neki,erre sirni kezdett,es a ferjem a buntiszekbe ultette azert mert sir!!!!Anyosom meg persze nagyban helyselt,mert micsoda viselkedes ez,3 evesen nem erti meg hogy nem kaphat jegkremet..Nem szoltam eloszor egy szot sem,de mikor elkezdodott hogy elkenyeztetem meg miert ker a gyerek jegkremet vacsora utan stb akkor elkuldtem mindenkit a fenebe..

A ferjem szerint en vagyok a hulye az anyja csak jot akar..Most itt ulok egy belhaboru kozepen amit en robbantottam ki..A ferjemmel altalaban egyetertunk a gyereknevelest illeto kerdesekben is,de most hogy itt az anyja,tisztara meghulyult,mintha beakarna bizonyitani milyen kovetkezetes szulo,es az hogy a gyerekek hisztiznek,rosszalkodnak,csakis az en hibam,mert nem vagyok eleg szigoru es kovetkezetes..Szegeny manok minden oraban a buntiszekben ulnek,tok foloslegesen,a szemuket kisirjak,anyosom sopankodik hogy mennyire elvannak kenyeztetve a parom meg bizonygatja hogy mindez az en hibam..


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook