Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni klinika gyermek- vagy csecsemő osztályáról kérném, hogy írjatok tapasztalatokat fórum

Debreceni klinika gyermek- vagy csecsemő osztályáról kérném, hogy írjatok tapasztalatokat (beszélgetős fórum)


11. Adrienn1980 (válaszként erre: 4. - Zsakagi)
2017. aug. 5. 11:58
Ugyan látom hogy régebbi a hozzászólás de érdeklődnék ezzel kapcsolatban! Én sajnos most vagyok ilyen helyzetben legkisebb kisfiammal s rettegek!
10. zsakagi (válaszként erre: 9. - Misz)
2012. aug. 9. 15:11

Azt mondták, h a külön szobánál sem kapok kaját...

Nem kértem a vip szobát, mert akkor csak 2 héttel később műtenék és nekem 20.-a után az kattogna az agyamban, h már túl lehetne rajta.

Minél hamarabb szeretném, ha megcsinálnák.

9. misz
2012. aug. 9. 13:58

Mi is a sebészeti pavilonban voltunk. Csízy tanár úr operálta a kisfiamat. Olyan műtéteket is csinál, amit csak nagyon kevesen vállalnak be. Végtelenül hálás vagyok neki. Nagyon emberséges és hatalmas tudású orvos.

Amikor mi voltunk benn a műtét miatt, a saját ruhájukban voltak a gyerkőcök. Picik a szobák, és nem engedték, hogy a gyerekkel egy ágyban aludjunk. Hálózsákot vittünk be, és hogy elférjen mind a 4 anyuka, szó szerint félig a gyerekünk ágya alatt feküdtünk. Egyszerre csak 1 szülő lehetett a szobában. Van egy előtér a szobák előtt, ott vannak játékok és ott lehetett a látogatókat fogadni.

A nővérkék és az orvosok is aranyosak voltak.

Enni nem kaptunk. Lehet kérni a kismamaszállón helyet, de az másik épületben van.

A sima gyerekosztályon lehet kérni 5000Ft/nap áron külön szobát, ahol ketten vagytok a gyerkőccel, akkor jár ennivaló is.

Ha még eszedbe jut valami, írj!

Minden jót kívánok Nektek! :)

8. zsakagi (válaszként erre: 6. - Edda80)
2012. aug. 8. 18:50

Köszi :)

Utálok fejest ugrani az ismeretlenbe, ráadásul 2 órányira lakunk a kórháztól, rokon/ismerős Debrecenben nincs.

Ezért érdekel minden részlet, minden infó a kórházról.

2012. aug. 8. 18:37

Van hűtő,a mikrot a nővér kezeli.

Pelust én vittem,nem adtak de ruhát csak akkor ha nem volt nálad váltó és összekente a fiad,de lehet az osztályon adnak,én a sebészeti pavilonban voltam.

6. edda80 (válaszként erre: 4. - Zsakagi)
2012. aug. 8. 18:35

Értem,mi sebészeten feküdtünk,Csízy doktor operálta fiam.

Jobbulást nektek.

2012. aug. 8. 18:35

Hűtő, mikro van?

Tényleg ottani ruhában kell lennie?

A titkárnő azt mondta, h ruhát is, pelust is ad a kórház.

4. zsakagi (válaszként erre: 2. - Edda80)
2012. aug. 8. 18:33

Koponyaműtét,veleszületett elcsontosodás.

A varratok össze vannak nőve, be vannak csontosodva :(

3. Vikianya (válaszként erre: 1. - Zsakagi)
2012. aug. 8. 18:31

amikor mi voltunk az egyik alkalommal széken aludtam, a másik alkalommal matracokat kaptunk. Olyat is láttam, hogy az anyuka egy ágyban aludt a gyerekkel.


Minden jót nektek

2012. aug. 8. 18:26

Szia,ha kérdezhetem mivel?Mert ha sebészeti pavilonban lesztek akkor csak egy széket kapsz.A vidéki kismamik kapnak kismama szállón helyet.

A doki és a nővérkék szuperek én csak jót tudok mondani róluk.

2012. aug. 8. 18:22
Szeptember végén fogják műteni a most két hónapos fiamat.Milyenek a dokik, nővérek, mire számítsak? Azt hallottam, h én enni nem kapok, de ott lehetek vele.Éjjel is?? minden érdekel,kérek minél többen írjatok, mi a tapasztalatotok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook