Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Gyökérkezelt fog - miért fáj? (2. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2

8. virag322012-08-08 16:12
Szinte minden gyökérkezelt fog érzékeny marad.
Ha csak kicsit érzékeny, el fog múlni. Ha fáj, akkor lehet,hogy kezd belül begyulladni a gyökereknél (nekem négy gyökércsúcs-operációm volt eddig, mert begyulladt a gyökérkezelt fogam.)
Az a fájdalom viszont, ami a gyulladást jelzi, olyan embertelen,hogy azt nem lehet semmivel összetéveszteni, az ember képtelen hozzáérni a fogához, mert besz..ik, az egyetlen, ami használ, ha jegeli.

7. sünike722012-08-08 16:09
Fogorvos, minél előbb, különben egyre jobban fog fájni... Ő tudja kipucolni, nem más... Aztán tesz bele gyógyszert...
(válasz hybridtheory 4. hozzászólására)

6. hybridtheory2012-08-08 16:08
Nincs kilyukadva az biztos, márciusban kezelte, azóta semmi gond nem volt vele.
(válasz megi04 3. hozzászólására)

5. sutyi832012-08-08 16:07
Nekem kb egy ónapja fejeződött be egy kisőrlőm gyökérkezelése, és nekem is érzékeny a fogam, pl ha oldalról kívülről hozzáér valami, nyugalmi állapotban nem érzem egyáltalán. Én isazt gondoltam volna, hogy az a normális ha nem érzek semmit, mivel az idegeket kiszedték..

4. hybridtheory2012-08-08 16:05
Ez nem hangzik túl biztatóan....:-S
Amúgy az ínyem is picit duzzadtnak tűnik.
(válasz sünike72 2. hozzászólására)

3. megi042012-08-08 16:05
Az ideget kiölték,de a gyökér begyulladhat...:(((( HA esetleg nincs betömve,vagy közben megint kilyukadt...:((

2. sünike722012-08-08 15:58
Hááát... nem a fog fáj, főleg nem idegszedés után, hanem alatta a gyulladt íny... Esetleg eltömődött a lyuk, és nem tud tisztulni... Alatta meg a gyulladt ínyben folyadékfelhalmozódás indul, és az feszíthet...

keresd fel a fogorvosod...

1. hybridtheory2012-08-08 15:56
Márciusban lett gyökérkezelve a fogam, eddig semmi gond nem is volt vele, viszont most pár napja fájdogál. Nem nagyon, csak úgy "érzem", és nem tudom, hogy normális ez, mert ha elméletileg kiszedte belőle az ideget, akkor mitől fájhat?

1 2