Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Soproniak, környékbeliek segítségét szeretném kérni! fórum

Soproniak, környékbeliek segítségét szeretném kérni! (beszélgetős fórum)


4. 04d410066e (válaszként erre: 3. - Tavasz*tündér)
2012. aug. 8. 13:44
Albérletet azért lehet találni, sokan adnak ki lakást. Ausztriában állást magyarként már sokkal nehezebb. Minimum a nagyon jó németnyelvtudás, ha nem terményt szedni mész... Szakembereknél már ezt elvárják. Az ilyen állásokat nem hirdetik sajnos. Ezért csak ajánlással lehet kikerülni. Ez ebben a nagyon nehéz. Ha meg nem ismertek senkit Ausztriában, esetleg Sopronban, úgy meg pláne rendkívül nehéz. Ha olyan könnyű lenne a szakmádban kint elhelyezkedni, akkor minden soproni Ausztriában dolgozna, és Sopronban bezárna az összes bolt. :)
2012. aug. 8. 13:40

hát lufira én se jönnék.

nem tudom melyiket nehezebb találni, melót ausztriában vagy albérletet sopronban. de hogy egyik se könnyű az fix.

2. 04d410066e (válaszként erre: 1. - Liamija)
2012. aug. 8. 13:36
Én soproni vagyok, bár már Bp-n élek. Szerintem először próbáljon meg a párod melót találni Ausztriában. Egyáltalán nem olyan egyszerű. A semmire ne költözzetek el. Ausztriában szakmunkát találni leginkább csak ismeretséggel lehet. Én is dolgoztam kint több helyen is, de csak ismeretséggel tudtam. Az ilyen állásokat legtöbbször meg se hirdetik.
2012. aug. 8. 13:30
Fiatal, igényes, megbízható pár vagyunk egy tündéri kétéves kislánnyal, Pest megyéből szeretnénk elköltözni Sopronba, vagy a környékére. Úgy döntöttünk, hogy párom megpróbál Ausztriában festő munkát kereni.(munkájára nagyon igényes!! Először is albérletet keresnénk Sopronban vagy környékén akár lakást, házat, házrészt, vagy akár téliesített nyaralót 1,5 szobás körülit. Ha lehet berendezettet, mert nem szeretnénk mindent "költöztetni". A bérleti díj kb.50000, kaukciót tudunk fizetni! Minden megoldás érdekel! Előre is köszönöm a segítségeteket!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook