Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyiben változtatnátok a külsőtökön a párotok kedvéért? fórum

Mennyiben változtatnátok a külsőtökön a párotok kedvéért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. Érdekes73 (válaszként erre: 25. - D6c8b265ad)
2012. aug. 16. 09:47
:D
61. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Szalamandra)
2012. aug. 16. 09:43
A fekete tartósan tönkrevágja a hajat . Egy ismerősöm jutott eszembe arról amit írtál neki a férje a hosszú hajat nem engedte.Pontosabban csak nyakig érhetett a haja. Azóta elvált a férjétől és majdnem fenékig érő a haja :D
60. Szalamandra (válaszként erre: 59. - 537e413e9f)
2012. aug. 15. 07:54

Igen, személyi edzőre próbáltam rábeszélni, akihez régebben jártam. Erre írtam azt, hogy hatékony, mert arra gondoltam, amit Te is írtál, hogy lelkierőt ad. Ha olyat találsz, aki tényleg foglalkozik az emberekkel, akkor az igyekszik kihozni mindenkiből a "maximumot". Gondoltam, hogy mehetnénk barátommal közösen. Mondtam neki azt is, hogy nem is lenne muszáj egy terembe járni, vagy ugyanarra az időpontra, ha nincs kedve hozzá, csak próbálja ki. Egyetlenegy alkalom, és ha nem tetszik neki, nem erőltetem a dolgot.

Ehhh...na igen, ez a másik fejével gondolkodni, ez nem egyszerű.:P:)

Úgy vettem észre, az is zavarja, hogy eddig többet sportoltam, mint ő...egyszer megkérdezte, hogy mekkora súlyokat használtam a karomra. Nem gondolom, hogy akkora számot mondtam volna, de meglepődött és bevallotta, hogy kisebbre számított. De többet inkább nem hozok neki szóba ilyesmit, ha ennyire kényelmetlen neki ez a sport-téma.

59. 537e413e9f (válaszként erre: 58. - Szalamandra)
2012. aug. 15. 06:43

Ez a sport egy érdekes kérdés. Mindenki szeretne jobban kinézni, tetszeni a párjának és önmagának, azonban ha ez nem belső kényszer, akkor nehezen megy. A belső kényszert magunkban hordozzuk, és ha korábban nem sportolt semmit, akkor most ... ez nagyon nehezen fog menni.


Kondi másik baja főleg egy kezdőnél... hogy látja az ember, mások milyen súlyokat emelgetnek, ő pedig remegő kézzel szinte a legkisebbel se bír. Próbálj férfi aggyal gondolkodni!:-))) Szerinted nem lenne ciki neki, ha látja a párja, hogy mennyire „nyeszlett”. Láttam én már egy látszólag nagyon jó felépítésű embert..kb 110 kiló 190cm magas, tehát ez még el is menne, de amikor lejött legelőször, hát bizony egy 14 éves is nagyobb súlyokat emelgetett.

Ha erre szeretnéd rábeszélni, akkor valahogy úgy kezd, hogy személyi edzővel! Ő sok lelkierőt ad. Általában úgy vannak, hogy szeretnének minél nagyobb súllyal megbirkózni, de nem szabad így kezdeni. Inkább kis súllyal, ameddig ki nem esik a kezéből.

2012. aug. 14. 22:16

Ill, felajánlottam, hogy újra elkezdek sportolni, - amúgy is elkezdtem volna, de gondoltam, ez jó kompromisszumlehetőség:P;)- ha eljön velem. Mert ezek szerint vékonyabban jobban bejönnék neki.

Sokszor panaszkodik a külsejére, nem elégedett magával, de eddig még nem lépett az ügyben. Most is azt mondta, konditeremről szó sem lehet, szóval ez annyiban maradt. Sajnálom, hogy nem tudtam meggyőzni, pedig nagyon jó kikapcsolódás, és hatékony is, ha jó edzőt talál az ember.

57. Szalamandra (válaszként erre: 56. - 537e413e9f)
2012. aug. 14. 22:07
Igen, én is erre jutottam...rövid, de szőke.:)
56. 537e413e9f (válaszként erre: 49. - Szalamandra)
2012. aug. 14. 20:36

Akkor megkérdezném tőle: drágám, ha idáig jó volt a hosszú haj, akkor most miért szeretnél rövidebbet??? De tudod mit megteszem...érted, de te fogadd el hogy szőke leszek!:-)))


Ez valahol a párok játéka..én adok valamit, de várok érte valamit.:-)) Erre is vigyázni kell, hogy ne alakuljon alá és fölé rendeltségi viszony!:-))

55. 537e413e9f (válaszként erre: 54. - Bd55e3f068)
2012. aug. 13. 11:28

Igen ez így van!:-))…de akkor én a kisebbséghez tartozom!:-)) Ez van!

Én mindig azt mondtam magamnak, hogy nekem annyi az igényem, mint amennyit önmagamtól is elvárok és csak azt teszem meg a másikkal szembe, amit én is elviselnék fordított helyzetben!:-))

54. bd55e3f068 (válaszként erre: 53. - 537e413e9f)
2012. aug. 13. 11:07

Sok nő meg azt írja, hogy a férfiaknak járnak az egekben az elvárásaikkal, ugyanakkor maguk felé igénytelenek. :o)

Én ebben a nőknek adok igazat, mert a statisztika azt mutatja, hogy az idő haladtával nagyobb az elhízott férfiak aránya, mint a nőké. A férfiak jobban elkényelmesednek.

53. 537e413e9f (válaszként erre: 52. - Bd55e3f068)
2012. aug. 13. 10:20

Persze, hogy így van! De csak azt tudjuk huzamossabb ideig csinálni, ami mi igényünk is! Ha példéul megmondja az egyik, persze finoman, hogy drágám azt hiszem mintha rád rakódott volna néhány kiló nem kéne ezen korrigálni???? De lehet ezt másképp is csinálni például, ha súlyosabbnak érezzük magunkat!


Én magam kezdek hozzá és előbb-utóbb a párod is látni fogja változás és ha egy cseppet is gondolkodik, akkor rá fog jönni, hogy neki is kéne tenni valamit!


Azon is elcsodálkozom gyakran, hogy a nők milyen igényeket támasztanak, legyen kisportolt ápolt, törődjön magával...stb! Ami nem baj...csak azt felejtik, hogy a pasi azért ilyen, mivel ő is hasonlő nőket keres! Tehát ha valakinek ez az igénye a másikkal szemben, akkor önmagának is kell tennie!

52. bd55e3f068 (válaszként erre: 50. - 537e413e9f)
2012. aug. 13. 09:56
Szerintem meg valahol középen van a legjobb út, mert hosszú távon semmiképp nem jó semmibe venni a másik ízlését és elvárását. Nyilván, ha nagy a szakadék, akkor nem lesz jó a kimenetel, és el lehet veszni.
2012. aug. 13. 04:34
most hogy párom bejelentette, h egy honap mulva aquapark, elővettem az intenzivebb aerobic dvd-imet :D :D :D
2012. aug. 13. 00:13

Én csak azt tudom javasolni, hogy sohasem a másiknak akarjunk megfelelni hanem önmagunknak! Ha te másnak akarsz megfelelni és nem érzed jól magad, akkor ez gyorsan kiül a vislekedésre és megváltoztat téged! Ez egyfajta zsarolás, hogy én ezt meg ezt várom tőled, tehát vislkedj így! Ezzel teljesenal árendeled magad a másik akaratának és ez a későbbiekben egyre jobban fokozódni fog!


Később jönnek a következő követelések és azt is teljesíteni fogod...és végén azt érzed, hogy ez nem te vagy! Ez iszonyatos érzés! Ha szeret, akkor szeressen önmagadért és ezt fogadja el...ez a külsőség szerintem nem olyan, hogy ne lenne elfogadható. ha pedig számára ennyire fontos, akkor küld lecsóba, mivel nem érdemel többet!


...ez csak az én véleményem!...és nem több!:-))

49. Szalamandra (válaszként erre: 47. - 537e413e9f)
2012. aug. 11. 01:02

Azért egy év nem olyan hirtelen váltás.:) (23. hsz.)

Hát, mutattam neki egy régebbi képet, ahol még szőke vagyok, nem volt épp elájulva...sajnos.:D

De amit nem értek, hogy neki a hosszú haj a zsánere, most mégis rá akar beszélni, hogy vágassam le. (Most kb. hátközépig ér, ő azt szeretné, hogy tarkóig vágassam.) Szóval, pont ő szeretne hirtelen változást rajtam, alakban, hajszínben, frizuban...

2012. aug. 9. 20:56
Én szomorkodnék, ha levágná a széép hosszú szakállát, Ő szintén apátiába esne, ha én a s*ggig érő loboncomtól szabadulnék meg, de azt hiszem, változatlanul szeretnénk egymást.
47. 537e413e9f (válaszként erre: 21. - Szalamandra)
2012. aug. 9. 20:54
Nekem sajnos van egy rossz élettapasztalatom! Amikor azt látom egy nőn, hogy hírtelen változtatott magán, akkor sajnos ...útólag mindig láttam, hogy nem maga miatt, hanem egy másik pasi miatt! Ezek nálam olyan jelek, amire felfigyelek, ha nálad nem erről van szó, akkor tedd, de beszéld meg az apjukkal!:-)))
46. 537e413e9f (válaszként erre: 1. - Szalamandra)
2012. aug. 9. 20:47

Ha valóban szeret a pasid, akkor ezt elfogadja és magyarázd el neki, hogy ezt önmagadért teszed!:-)) Nem hiszem hogy egy hajszín válo ok lenne, de ha mégis, akkor nem kár érte!


nekem nővel még nem volt ilyen problémám, de egy dologra emlékszem!:-)) Még kamasz voltam és édesanyám vörös volt...én mindig így ismertem! Aztán egyszer hazajött szökén én úgy megijedtem tőle, hogy másnapra átfestette...érdekes dolgokat szül az élet!


Vagy mondanék mást is! Volt egy főnököm férfi: mindig szakálban láttam! évek múltán levágta! Akaratlanul is kijött belőlem. B....meg úgy nézel ki mint egy szopott gombóc! Többet nem vágta le!:-))


A lényeg amit mondani akarok, hogy önmagunknak kell megfelelnünk nem pedig a pásiknak, ha így éerezzük jól magunkat akkor tegyük ezt! ha erre nem partnar a másik, akkor beszélni kell a fejével!

45. forgatos (válaszként erre: 1. - Szalamandra)
2012. aug. 9. 20:36

Miért ne? Festetni úgyis fogsz valószínűleg, ha majd őszülsz. :)

Engem a plasztikán kívül bármire rá lehetne szedni a külsőmet illetően. Próba szerencse.

44. Szalamandra (válaszként erre: 43. - Bd55e3f068)
2012. aug. 9. 20:30

Ne haragudj, de végülis Te is azt írod, hogy ha változtatni szeretnél a külsődön, akkor a párod véleménye a döntő és fordítva, pl. a hajszínnél és a tetováltatásnál.:)

Az mire vonatkozik, hogy ilyenbe nem mennél bele?

43. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 16:47

Érdekes a barátod. Ilyenbe nem mennék bele.


Amúgy a férjemnek van némi beleszólása a külsőmbe, és fordítva is, de szerencsére elég jól passzol az ízlésünk úgyhogy nincs emiatt nézeteltérés. Van olyan hajszín, ami nekem tetszik, de a férjemnek nem, olyat nem festetek. Ő szívesen csináltatna a vállára tetoválást, de az nekem nagyon nem tetszene, így nem csináltat.


Amúgy ha olyan ötlettel állna elő, ami nekem is tetszik, én bevállalnám. Pl. a cicim okés-okés, de ő sem sírna, ha lehetne nagyobb. :o)

2012. aug. 8. 16:29
Semennyire.
2012. aug. 8. 16:29

Festesd be középbarnára, majd világosbarnára, utána mézszőkére, utána jöhet a természetes színed. Lehet észre sem veszi.

Nekem a fekete hajú, világos szemű fickók tetszenek, de szőke hajúba vagyok eszméletlenül szerelmes. De akkor is szerelmes lennék bele, ha pirosra festetné, csak nagyon kiröhögném. Azért szerencsére nincsenek ilyen tervei. :)

40. f3000dc5ef (válaszként erre: 37. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 15:14
Minek szóltál neki? szerintem azt se vette volna észre ha már szőke vagy.....
39. 9f86e86d50 (válaszként erre: 37. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 12:57

Háhá, meg is van a válasz. Mivel nem túl éles látó, ezért nem látja ha nincs rajta ruha ebben a melegben. Így nudista, viszont a jó hír, hogy Téged még kitapogat.:)


Viccen kívül: ha valaki ekkora lenövést nem akar meglátni, annak nem kell szólni hogy nem fested, csak növeszd tovább halkan.:)

38. 9f86e86d50 (válaszként erre: 35. - Idhikai)
2012. aug. 8. 12:56
Végülis jó ez a maszkabál, lehet Rád talál Kék Szakáll!:)Zorró nem jó, túl fekete lepellel fed el, és kardja sem nyugodt, mindig másnak vág oda vele. Bár csábító ahogy nyeregben van, viszont nem kedveli a nyugodt viszonyt. Neked valami kék szőke vagy hasonló, esetleg enyhe Shrekk? De lehet meglepődnél ha hercegből lenne évek múltán utóbbi, viszont jelleme mint a hagyma réteges maradna.:) Esetleg egy terminátor...végső esetben maszturbátor.. :D Türelem egyszer majd menthetetlen magával ragad, mire újra megnő a hajad, biztosan.:)
37. Szalamandra (válaszként erre: 27. - 9f86e86d50)
2012. aug. 8. 12:47

Szóval a barátom nem csak nudista, mint ahogy a másik fórumban írtad, hanem még rövidlátó is, és szent meggyőződése, hogy egy maszattal jár?:O:D

Ez egyre jobb lesz...:D


Egyébként én is meglepődtem rajta, de eddig tényleg nem vette észre a lenövést.:)

36. Szalamandra (válaszként erre: 29. - Zuzóka)
2012. aug. 8. 12:43

Hehe...ne haragudj, ezen akaratlanul is nevetek, mert már kopaszodik, szóval emiatt nem kell izgulnia:P:D


Csak vicceltem, de igaz:$:)

Értem mire gondolsz:)

35. Idhikai (válaszként erre: 33. - 9f86e86d50)
2012. aug. 8. 12:36
... végülis egy évig gondolkodtam rajt, hogy kinyírjam vagy lenyírjam... vagy inkább - mivel a börtönbüntetés eléggé visszatartott - füvet nyírjak... nos túltettem magam a félelmeimen és a lelkiismeret furdaláson, így megtettem... kész...vége... és most ülök és várok... igen,Zorróra... vagy valami olyasmira... -re... :)
34. d6c8b265ad (válaszként erre: 32. - 9f86e86d50)
2012. aug. 8. 12:27
De lüke vagy b.+ :DDDD
33. 9f86e86d50 (válaszként erre: 31. - D6c8b265ad)
2012. aug. 8. 12:26

Nem-nem, a kommentben egy gyilkosság van, olvasd részletesebben:


"Egyszer megnövesztettem kicsit a hajam. . . :) egy éve nem vagyunk együtt, és pénteken vágattam le. . . ezek szerint egy év kellett, hogy túl tegyem magam rajt, de sikerült. :)"


Tehát megnövesztette egyszer kicsit a haját.:)

Ha a hajával egy éve nem lenne együtt akkor a hölgy kopasz lenne. tehát a következő mondatban van egy rejtett alany.:D Akit pénteken vágatott le, gondolom Zorróval. A múlt hét péntekhez egy évvel ezelőtt. Most merte leírni, ilyen vidáman.:) Hurrá! :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook