Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziget - rosszullét - segítségnyújtás fórum

Sziget - rosszullét - segítségnyújtás (beszélgetős fórum)


2012. aug. 10. 08:46
Dehogyis, már megszoktam... :D
14. 0bd6716bdf (válaszként erre: 13. - Mothertiger)
2012. aug. 9. 11:18
De azért nyugtass meg, hogy tetoválóként nem ájuldozol minden alkalommal! ;)
13. mothertiger (válaszként erre: 12. - 0bd6716bdf)
2012. aug. 9. 11:15

Amikor az ember jól szeretné magát érezni, és jól is érzi magát, pont az ilyen dolgok nem jutnak eszébe. Szóval ne hibáztasd magad! :)


Én meg utálom a vért, a fájdalmat nagyon rosszul viselem, mégis elmegyek tetováltatni, újra meg újra. Ráadásul tetoválok is. :D Tehát egy-két csepp vér látványa garantált. :)


Az a lényeg, hogy nagyobb baj nem történt, és szerencsésen végződött a dolog!

12. 0bd6716bdf (válaszként erre: 11. - Mothertiger)
2012. aug. 9. 11:09
Ez igaz, de hadd legyek kicsit önkritikus: ha valaki tudja magáról, hogy nem bírja jól a többórás álldogálást, hőséget, egyébként is alacsony a vérnyomása, stb. akkor legalábbis kockázatot jelent, ha mindezek mellé még alkoholt is iszik. Túlzás lenne azt mondani, hogy magamnak kerestem a bajt, de akkoris.
11. mothertiger (válaszként erre: 5. - 0bd6716bdf)
2012. aug. 9. 11:06
Ha szórakozni mész, teljesen természetes, ha megiszol valamit... Persze nem törvényszerű, de természetes. :)
10. 0bd6716bdf (válaszként erre: 6. - 9f86e86d50)
2012. aug. 9. 10:59

Tök jó, hogy ilyen pozitívan állsz a dologhoz. :)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ezen a párocskán kívül a többiekben vajon mi játszódhatott le. Biztos, hogy sokan azt hitték: részeg/drogos vagyok, magamnak kerestem a bajt, inkább nem is avatkoznak közbe.

2012. aug. 8. 11:56
Köszönöm a jókívánságokat, szerencsére már tegnap is teljesen rendben voltam. :)
8. 0bd6716bdf (válaszként erre: 7. - Mézgapaula)
2012. aug. 8. 10:07
Áh, olyan sor volt a taxiknál, hogy esélytelen lett volna. Amikor éreztem, hogy egyre gyengébb vagyok, megkérdeztünk egy biztonsági őrt, kb. 30-40 percre saccolta, hogy kocsiba jussunk. Ha tényleg totál ko lettem volna, akkor legfeljebb mentőt lehetett volna hívni, de igyekeztem tartani magam, hogy arra ne legyen szükség. Meg abban bíztunk mindketten, hogy ha kijutunk a sok ember közül levegősebb helyre, akkor talán jobban leszek.
7. mézgapaula (válaszként erre: 1. - 0bd6716bdf)
2012. aug. 8. 10:03

Hát igen, az ilyesmi tényleg ritkaság manapság. Amikor azt olvastam, "a lány átvette a táskámat", egész más folytatásra számítottam:-) Sajnos az lenne a jellemzőbb:-(

Más kérdés, hogy a barátod helyében én nem támogattalak/vonszoltalak volna, hanem leültettelek/fektettelek volna és hívtam volna egy taxit.

6. 9f86e86d50 (válaszként erre: 5. - 0bd6716bdf)
2012. aug. 8. 09:55

Kedves Eszter! Semmi baj nincs ezzel, mert a normális szórakozás is hordozhat nem várt dolgokat. A mai világban sajnos az általánosítás a legrosszabb. Sajnos sokszor elgondolkodik az egyszeri ember, hogy valóban kell-e segítséget nyújtani, vagy a "csak" egy részeg ember aki elküldi a másikat a férfi nemi szervbe.:)

A normális emberek megérdemlik a segítséget, csak hát ez senkire sincs ráírva, és az emberiség durvul. Jobbulást!

5. 0bd6716bdf (válaszként erre: 3. - Milup2)
2012. aug. 8. 09:52
Köszönöm a kérdésedet, tegnap már minden ok volt velem. Hogy mi lehetett a baj? Szerintem a meleg, a tömeg, az x órás álldogálás, az alacsony vérnyomásom. És most fognak sokan megkövezni: mindezek mellett lecsúszott két ital is. Ma már tudom, nem lett volna szabad.
4. Lolita63 (válaszként erre: 1. - 0bd6716bdf)
2012. aug. 8. 09:50

Azt hiszem a mai világban ez nagy szó,elmondhatjuk...

Jólesően nyugtázom amit leírtál a megmentőidről:)

Szerencséd,hogy ilyen segítőkész emberekre mentek arra.

Jobbulást kívánok Neked!

2012. aug. 8. 09:48
És már jól vagy? Mi volt a baj, tudod?
2012. aug. 8. 09:48
Azért vannak még rendes emberek:)))))
2012. aug. 8. 09:45

Olyan kicsi a világ, hátha olvassa az a párocska, akinek jár egy nagy köszönöm! :)


Hétfő éjjel, a Szigetről hazaindulva, már a kijáratok környékén rosszul lettem. A barátommal voltunk kettesben, ő támogatott ki a kapuknál, aztán egyre rosszabb bőrben, egyre jobban elgyengülve próbáltunk a HÉV felé "menni". Összesen két ember volt a körülöttünk jövő-menő tömegben, aki odalépett, hogy látják baj van, segítenének. A lány átvette a táskámat, a fiú pedig segített a barátomnak. Ameddig bírtam erővel, ketten támogattak kifelé, később ölbe vettek és kivittek egy, a lezárt részen kívüli utcába. Mi eredetileg bkv-ztunk volna hazafelé, de felajánlották, hogy elvisznek kocsival. Leültettek, megvártuk, míg a srác elment a párszáz méterre lévő autójukért, és hazahoztak bennünket.

Akkor és ott az ijedtségtől és a gyengeségtől meg sem tudtam köszönni illőképpen. Köszönöm nekik!

Hátha olvassa valamelyikük.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook