Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől titokzatos egy nő? fórum

Mitől titokzatos egy nő? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 3. 21:19
Miért kell titokzatosnak lenni?
2010. júl. 19. 12:56
ATTÓL TITOKZATOS, HOGY ELÉG EGY PERCRE FÉLRENÉZNEM ÉS ÚGY ELTŰNIK EBBEN AZ ÉPÜLETBEN,HOGY A KÍSÉRTETEK CSAK TISZTELEGVE JELENTHETNEK NEKI ÉS KÜLÖNÓRÁT ADHATNA EME KÉPESSÉGRŐL!!!UUUUHHH!!! :DDDDDD
25. d5bef942d7 (válaszként erre: 22. - Wassmacska)
2010. júl. 19. 10:40

...hát ettől a szerinted?-től a pasik normálisabb része agybajt kap. :D


titokzatosság... persze az újdonság, az mindig az. De pl. szép sima a lábad, de soha nem látja mitől... szép napsütötte a bőröd, pedig alig mész napra... nem vagy elhízva, pedig jókat esztek együtt... csinos vagy, pedig nem vagy milliomos... ha karban tartod az agyad (is), akkor is tudsz újdonságokkal előállni... pl.. :D Szóval nem kell csak a hogyan legyek ne egyenes c. fejezetre gondolni. ;D

2010. júl. 19. 10:32
:DDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 18. 17:24

UHHHHH... ATTÓL, HOGY HA A KÖZELEMBEN VAN ÉS PLD. EGY GÖRÖGDINNYÉT VÁLASZT AKKOR NEM TUDOM, HOGY A FEJEMEN TÖRI SZÉT EGY MOSOLY KÍSÉRETÉBEN VAGY BETESZI A KOSARÁBA!!! :-))))


EZ CSAK 1 PÉLDA VOLT!!! :-DDDDD

2010. júl. 18. 16:13

Szerintem a legjobb az,ha egy nő saját magát adja és nem vesz fel álarcot...pl egy nyitott nő ne akarjon midenáron titokzatos lenni...Ezt ideiglenesen meg lehet játszani,de pl egy hosszú kapcsolatban úgyis kibújna a szög a zsákból...És mi rosszabb annál,mint mikor x idő után kiderűl hogy a melletted levő férfi/nő nem olyan amilyennek gondoltad...

Én is nyitott vagyok,simán megmondom a véleményem,tudok beszélni az érzéseimról...Jól érzem igy magam,és nem áll szándékomban változni,mert az már nem, Én lennék...De azért titokzatos is tudok lenni,de nem erőltetve,hanem csak úgy,ha spontán jön a dolog.


Irta vki hogy minden nő titokzatos a maga módján.Ezzel én is egyet értek.A titokzatosságot lehet arra is érteni hogy nem tudja kikövetkeztetni mit is forgatsz a fejedben,mi jön ezután...Pl ez intim körülmények között is jó játék;)


Fogadd el és szeresd magad olyannak amilyen vagy,és a párod sem fog tudni ellenállni a vonzerődnek:)

21. Nőci1
2010. júl. 18. 15:54
Szerintem a titokzatosság az, mikor mondasz is valamit és mégsem. Mutatsz valamit ,de nem adod meg neki.Kicsit játszik a nő,amit a pasi nagyon szeret.Nem mutatja ki az igazi érzéseit,rábízza a manusra.Nem viszi a nő rögtön az ágyba a pasit,de céloz rá,mehetünk,persze úgy,hogy sejtelmes legyen minden.Mindig te gondolkozz előre,a pasi higgye azt vezet,közben nálad az irányítás mindenben :-))
2008. jún. 7. 20:29

De hiszen minden nő titokzatos a maga formájában!! Lehet úgy érzed, h te nem vagy az, de mégis. Hiszen ha belegondolsz, nem adod ki magad azért mindenkinek, sőt. Megválogatod azért, h kinek mit mondasz.

Ha nagyon titokzatos akarsz lenni, az sem jó, mert egy idő után egyedül marad az illető, a sok titok nem jó mindig.

Nézd csak meg Greta Garbot, titokzatos volt és magányos. Jó ez? Vagy maradjunk itthon, legyen Karádi Katalin. Neki sem volt jó a sok titok, a vége meg különösen nem.


Sztem maradj csak olyan, amilyen vagy, mert neked is meg van a párod, akinek te leszel a világ legtitokzatosabb nője. Egyébként sok fiú van, aki pont a nyílt, őszinte lányokat szereti, na nem a nagyszájúakat, mert sokan összekeverik a kettőt.

19. Minina
2008. jan. 30. 14:46
Hoppsz, ezt Castellina hozzászólására írtam, szóval ha a témában valakinek van valami hozzáfűznivalója, kíváncsian várom:)
18. Minina
2008. jan. 30. 13:49
Ok, szerintem lezárhatjuk ezt a témát.
17. Castellina (válaszként erre: 16. - Castellina)
2008. jan. 29. 17:30
Ja, és nem én voltam az egyetlen karcsú szőke a repertoárban!
16. Castellina (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 29. 17:29
Valóban nem volt úriember. És én valóban magas, karcsú és kékszemű lány voltam akkor. Én legalább tudtam mit kell írni!
15. Minina (válaszként erre: 12. - Castellina)
2008. jan. 28. 23:30
osztom Antea véleményét
14. Minina (válaszként erre: 11. - Livia38)
2008. jan. 28. 23:27
egyátalán nincs, köszönöm az okosságot:) Igazából aki benne van a dologban az nem látja át a helyzetet. Tudom jól hogy ez nem túl jó ötlet, csak azzal is tisztában vagyok, hogy eddig mindig ott szúrtam el a kapcsolataimat hogy kiadtam magam lelkileg. A másik nagy hibám az hogy el vagyok látva egy jó adag megfelelési kényszerrel, és csak a végén jövök rá hogy nem lehet mindenkinek megfelelni, magamnak meg nem is tudok:)
13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - Castellina)
2008. jan. 28. 22:05

Fura, szerintem uriember nem ad ki mas not/noket.

Az pedig szerinted nem a legtobb ferfi voros posztoja, ha egy no karcsu, szoke es kek szemu? :)

2008. jan. 28. 21:51
Elmondok egy esetet. Egy párkereső hirdetésre írtam választ egy srácnak. Csak ennyit írtam magamról: Magas karcsú, szőke, kékszemű lány vagyok. Ha érdekellek, írj! Később, amikor ramdiztunk, bevallotta, hogy én voltam az egyetlen lány, aki megmozgatta a fantáziáját. És megmutatta a többi nő levelét. Már az első levélben szinte mind leírta az életét. Mind sirámozott és dőlt belőlük a depresszió és az önsajnálat. Nem hittem volna el, ha nem látom. Egy vadidegen, ismeretlen pasinak képesek voltak leírni az egész életüket, teljesen kitárulkoztak. Még az én számomra is taszító volt!
2008. jan. 28. 21:45

Szia Minima!


Te tanácsot vársz és mi van akkor, ha olyat kapsz ami nem igazán fog tetszeni, mert Te olyan szerelmes vagy, hogy naaaaaaaaaa!


A titok abban áll, hogy soha nem tudja hányadán áll veled, egyszer akarod Öt a következö pillanatban viszont már nem, egyszer szeretsz valamit utána viszont már látni sem birod azt a valamit és igy folytathatán ezt az ostobaságot.


Ha Ö szeret Téged akkor szeressen olyannak amilyen vagy, szerintem nyitotnak lenni sokkal öszintébb magaddal és a barátoddal szemben is, mint a tanult titokzatosság.


De ez csak az én véleményem, nem akartalak megbántani remélem nics harag.


Üdv: Livia

10. Minina
2008. jan. 28. 21:38
Mi lehet a titok? Konkrétan?
2008. jan. 28. 21:37

Attól, hogy leplezék a gyengeségüket és attól hogy kiismerhetetlenek maradjanak.

Mert a férfiak szeretik a titkokat és arra törekednek,hogy minnél hamarabb megoldják.

Ha nincs több titok, akkor a "csata elveszett"!

2008. jan. 28. 21:19
Na mizu? Mindenki kifogyott az ötletekből?:(
2008. jan. 23. 20:09
Mi a kérdés?:)
2008. jan. 23. 20:06
?
2008. jan. 23. 19:43
Mármint attól lenne titokzatos egy nő hogy mindig tud meglepetéseket okozni?
2008. jan. 23. 04:36
mindig tud meglepetéseket okozni?:)
2008. jan. 22. 23:20
Sajna nem tudom, ezért tettem fel a fórumra:)
2008. jan. 22. 19:14

fú ez jó kérdés:)de rögtön adódik számomra ebből egy másik kérdés,jó az,ha egy nő "műtitokzatos"?:)mármint én is hasonló vagyok mint te,níitott könyv,és lehet ha elkezdeném előadadni a végzet asszonyát,furán néznének rám:)

talán attól titkozatos valaki,hogy nem ad konkrét válaszokat,hogy kicsit sejtelmes.

Miért,szerinted mi tud azzá tenni egy nőt?

2008. jan. 22. 19:11
Sziasztok! Az a helyzet, hogy nemrég beszélgettem a barátommal egy olyan témáról, hogy szerinte mi egy nő legnőiesebb tulajdonsága, és ő rávágta hogy a titokzatosság... Ami alapjában véve nem probléma, csak hát én pont olyan nyitott vagyok mint egy könyv... nagyon örülnék ha tudna valaki írni pár gyakorlati ötletet, amit remélem hogy tudok alkalmazni:) ja, és tudom hogy az a fontos hogy egy pasi önmagamért szeressen, de hát mindenki vágyik a tökéletességre, nem? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook