Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit tennél ha az egyik barátod drogot tenne az italodba? fórum

Te mit tennél ha az egyik barátod drogot tenne az italodba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 14. 05:25
Attól függ milyet.Ha hallucinogént,amitől össze-vissza parázok,vagy ginát amitől nem tudok magamról,akkor : megvárom míg elmúlik a hatás,utána annyi lenne az illetőnek.Ha egy kis gyorsítót,amiről itt szó van,abban a lelki állapotban agressziót váltana ki belőlem,és abban a pillanatban rendezném el a sorsát.
78. forgatos (válaszként erre: 77. - 4d5610bcc4)
2012. aug. 10. 22:57
Szép megoldás!
2012. aug. 10. 22:48
Ha kisgyerekes anyaként tenné ezt egy barát (?!) addig ütném,(csak a veséjét) amíg vért h@gyozik. Kis taknyos vagyok hozzátok képest, de az én barátaim közt nem voltak ilyenek.
76. forgatos (válaszként erre: 67. - Csirbu)
2012. aug. 10. 22:35
Nem véletlenül ragadtunk le a részleteknél.
2012. aug. 10. 22:32
rosszul írtam: amire eljutna a tudatáig, arra semmit sem tud tenni, ugyanis arra már semmit sem tud magáról, kiiktatták a tudatát...
2012. aug. 10. 22:32
Megköszönném:)
2012. aug. 10. 22:32
Szerintem, ha valakinek az italába drogot tesznek, uram bocsá' party drogot, amire eljutna a tudatáig, már nem tud semmit, ugyanis arra semmit sem tud...
2012. aug. 10. 22:29
Pi.csán rúgnám úgy, hogy felégne a haja... :@
2012. aug. 10. 22:23
A pasi mint társ eljátszotta a bizalmat. Ezt minden hozzászóló leszögezte. Az a kérdés, mered-e vele együtt felnevelni a közös gyereket? Példamutatásból levizsgázott. A te életed is fontos, de a babóca jövője fontosabb. Ha szereted azt az embert, és ő is téged, talán tudsz tenni valamit. Ha ő nem szeret, inkább dobbants. Kettőtökért: a babáért és magadért.
2012. aug. 10. 21:16
A Másnaposok c. film erről szól. Mind a kettő része.
2012. aug. 10. 20:57
Kedves babsy_v! Gyerkőc miatt ne maradj együtt ezzel a hazug féreggel. Veszélyezteti az egészséged azért, hogy ő meg a barátja (aki ezek szerint fontosabb számára, mint a kisgyereke anyja!) jól szórakozzanak?! Gusztustalan idióta, ássa el magát.
68. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 66. - Babsy_v)
2012. aug. 10. 13:38
Szoptatod még a babátokat? Mert ha igen, akkor lekevernék egy emberes pofont a párodnak, ha ezek után sem érti, min vagy kiakadva.
67. csirbu (válaszként erre: 66. - Babsy_v)
2012. aug. 10. 13:37

igen, néhányan leragadnak a részleteknél :)

és azóta mi a helyzet veletek? beszéltek már?

2012. aug. 10. 13:20

látom többet az érdekel mi volt a poharamban. Speed-et tettek bele, de "csak egy keveset", és "nem ártalmas", mert "katonai cucc- katonáknak fejlesztették ki, hogy ne aludjanak". Aha, valóban, és milyen egészséges is a nem alvás!!!!!


Nem alvás tünetei: agresszió, majd depresszió. Nos, kisgyerek mellett egyik sem egészséges!

65. babsy_v (válaszként erre: 56. - Csirbu)
2012. aug. 10. 13:18
:) imádom, hogy mindig látod a lényeget!
64. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2012. aug. 9. 22:04
Khm... Nyomatékosan felhívnám a figyelmét, hogy rajtam kívül rengeteg dologgal szórakozhat és csakis rajtam kívül. Továbbá megkérdezném tőle mi célja volt ezzel, esetleg pár lehetőséget is felsorolnék, hátha akkor már apácskának se lenne olyan vicces, hogy drogoztatják a párját.
63. Balanza (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2012. aug. 9. 22:03

Nem értem, hogy egy felnőtt férfi miért tenne a barátja pici gyereket nevelő élettársának (feleségének) a poharába bármilyen kábítószert?


Ahogy írod, a párod sem dohányzik, nem is iszik, nem használ drogot.Ez a barát akar tőled vmit? Mert azt érzékeled/érzékelnéd.

Nekem teljesen értelmetlennek tűnik az egész történet. Betépetni egy kismamát?..

62. forgatos (válaszként erre: 49. - Honeywald)
2012. aug. 9. 22:02
Erre vagyok én is kíváncsi már régóta. Lehet, hogy pezsgőport.:)
2012. aug. 9. 21:58
Megköszönném neki:D
60. 6b006fc769 (válaszként erre: 47. - 038710e7da)
2012. aug. 9. 21:57
ugyanazt bűnsegédként
2012. aug. 9. 18:58
Ez az a kategória, ahol már fontolóra venném, hogy lekenjek az illetőnek egy-két "baráti" pofont...
58. virus2008 (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2012. aug. 9. 13:57

Én nem fogok itt hegyibeszédet tartani, mert nem vagyok egy matyóhímzés, én is megéltem ezt azt.


Hát ez genyaság ja, ha te nem kéred.Hát elgondolkodnék a fel és le is úton...


Amúgy gondolom nem ment rajtad végig mindenki,remélem!

57. pteri (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2012. aug. 9. 13:30
Aki korpa közé keveredik felfalják a disznók, menekülj ilyen társaságból!
56. csirbu
2012. aug. 9. 11:56

Sziasztok!

Én ismerem a teljes sztorit, a "barátokat"...

Egy fontos dolog kimaradt, az illető hölgynek és párjának egy 15 hónapos pici fia van. Gondolom nem kell részleteznem a felelősséget!

Olvastam a hozzászólásokat és egy nagyon találó gondolatot idéznék vissza: csajos a pasid ÁRULÓ! Aljas dolog volt tőle, főleg h tudatában van annak, mennyire nem szereted az ilyesmit. Ráderőltette az akaratát, gusztustalanul viselkedett és a legnagyobb baj tényleg az, hogy fel sem tudja fogni, hogy mit hibázott. Ilyenkor sajna nincs kivel beszélni :(

Már többször elgondolkodtál, hogy mennyire jó neked ez a kapcsolat, boldog vagy-e...

de ott a gyerek és ez mindent meghatároz! Könnyű mondani, hogy tedd ki a szűrét, de ugye az élet nem ilyen egyszerű :(

Drogoztasd be a fiát (bár ő lehet h még élvezné is), ne csak elméletben, akkor talán észbe kap. De ez a többi problémát nem oldja meg sajnos.

Egy kapcsolat sem tökéletes! De itt a bizalmad játszotta el, mondhatnám úgy is hazudott Neked.

Légy erős!

55. Katinkaboszi (válaszként erre: 45. - 038710e7da)
2012. aug. 8. 19:53
Nem értek hozzá, de mi van, ha valakinek a szervezete nem a várt módon reagál, hanem másként?
2012. aug. 8. 16:08
én az ilyet nem nevezném barátnak.
53. Noarashi (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2012. aug. 8. 15:49

Arany bogaram. Lapátdíjazni a pasid.

Némi önismeret sem ártana, hogy miért ilyen lúzerekkel múlatod az időt.

52. de Luca (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2012. aug. 8. 09:11
Mindkettő retardált.
2012. aug. 8. 08:08
Soha többé nem állnék szóba vele,megszűnne létezni az ilyen "ember".
2012. aug. 8. 08:01
Megmondanám,hogy ha még egyszer előfordul,akkor feljelentem,és meg is tenném.Gyereketek van nem????Akkor nem ártana kicsit felelősség teljesebben élni...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook