Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvált gyermekes szülők fórum

Elvált gyermekes szülők (beszélgetős fórum)


10. hoana (válaszként erre: 9. - E7c86bb5e3)
2009. febr. 24. 14:24

Nekem mindenki azt mondta,h csak a papirok miatt vett el :( Nálunk biztos,h nem igy volt.Nagyon romantikus volt :) megkérdezte,h hozzámegyek v megy németbe mert lejártak a papirjai.Hozzámentem.

A válásunk után én mindig attól féltem,h kiviszi a fiamat az országból.akkor téged még 9évig boldogit?!Nem szeretnélek elkeseriteni de harmónia addig mig a közeletekben van nem lesz :(

9. e7c86bb5e3 (válaszként erre: 8. - Hoana)
2009. febr. 24. 14:10

Szia! Nem hiszem hogy szeretett-szeretne az exem. Ami fontos volt számára,a papírok,azt megkapta.

Tudtam már elötte hogy milyenek az indiaiak,sokat voltam ott szabadságon.Engem az zavart hogy a családja mindenek elött volt.Ès ez így van a mai napig.Pedig elég jól állnak anyagilag otthon,itt nincs szinte semmilye az exemnek.Ami zavar még hogy állandóan mondja,hogy csak addig marad Európában míg a gyerek 18éves lesz.Ès azután?

Van egy barátnöm,akinek egy fülöpszigeteki a gyerek apja.Ö is hazautazott már.közel 7 éve felsem hívja a kislányt.Ezek szerint örüljek ennek is ami nálunk van? Szeretnék már egy kis harmóniát az életemben.Az anyagiakat megpróbálom valahogy megoldani,de nálam is vannak idöszakok mikor nagyon nehéz..Szia!

8. hoana (válaszként erre: 7. - E7c86bb5e3)
2009. febr. 24. 13:48

Szia!

Az én férjem vietnámi volt,nem akart válni mert még non szeretett,de én már nem birtam tovább a féltékenykedését.Imádta a fiát,de már 5éve elhagyta az országot.Mind a hármunkat megviselte a válás.

Az exed lehet,h még mindig szeret és azért neheziti meg az életed.Más kultura,más életfelfogás és az emberek nagyon megtudnak változni.

Tiltani nem szabad a fiadat az apjától, mert akkor te leszel a rossz a gyerek szemében is.

Ezek a dolgok olyan ismerősek,mikor a fiam az apjánál volt mindent megengedett neki/nem kellett fürdeni,megcsinálta helyette a leckét,játékterembe vitte/teljesen kiboritott.A fiam szivesebben volt vele mint velem mert ott mindent lehetett :(

Nehéz időszak ez.Nekünk igy már jobb/igaz anyagilag nem,sejtheted 5éve nem kapok gyerektartást :(/ de nyugodtabb az életünk.

Szép napot.szia

7. e7c86bb5e3 (válaszként erre: 6. - Hoana)
2009. febr. 24. 12:36
Szia! Mi az exemmel szinte barátok maradtunk,imádtam de nem tudtunk együtt élni.Indiai,a fiunkat szokta magával szabira is vinni.Ùjra nösült,a mostani felesége is indiai,nem igen jön ki a fiammal.Az apja sok mindent megenged neki,1 szem fia,nem is óhajt több gyereket.Ha van ideje,ö hozza el a napköziböl,régebben sokat aludt nála,de mióta nös nem akar.Anyagiak miatt sokat veszekszünk.November óta nem dolgozom(eü.okok miatt).Addig persze sokat segítettem neki,szinte nem is fizetett.ha ismét rendbe jöttem majd megmutatom neki.Szereti a gyereket,de nem igazán ért a neveléshez.Néha hülyét kapok töle,pl.megveszem a téli ruhákat,erre ö vesz még 1 kabátot.Minek 1 gyereknek 3 téli kabát? Már elvittem a gyereket egy psychológushoz is.Èn próbálom nevelni,rendszert kialakítani a gyereknél,nála meg mindent lehet.Nem tudom mi a jobb a gyerek számára.Nem akarom töle az apját elvenni,de néha nagyon nehéz..Szia
6. hoana (válaszként erre: 5. - E7c86bb5e3)
2009. febr. 23. 20:41

Szia!

Akkor még az elején jársz :) az én fiam 15.

Nem tudom te tartod-e a kapcsolatott az apjával,mi sajnos nem igy elég nehéz.Sokmindent nem akar velem megbeszélni. Ti,hogy élitek meg a válást? Ha szeretnél beszélgetni én itt vok :)

5. e7c86bb5e3 (válaszként erre: 4. - Hoana)
2009. febr. 23. 12:38
Èn is egyedül vagyok a fiammal(nyáron lesz 9 éves).
2009. febr. 22. 11:37
Én egyedül nevelem a kamaszodó "kisfiamat" szivesen beszélgetnék hasonló szülövel.
3. ab31092128 (válaszként erre: 2. - 7004ca251b)
2008. jan. 22. 20:40
köszönöm szépen a gondolataidat e téren . igazad lehet , én már közöset nem akarnék senkitöl ,más gyermekét nevelném viszont de igy sem könnyű az élet
2008. jan. 22. 18:47

Talán attól tartanak,hogy így hogy már van gyereked,későbiekben egy közös gyerek vállalástól már elzárkóznál.A legtöbb nőben kódolva van,hogy ha kiszúr magának egy pasit,rögtön lepörgeti maga előtt,mi lesz ha jól kijönnek eymással és hosszú távon is működik a kapcsolat,hogy majd vajon eleségül vesz e?lesz e gyerekünk?hol élünk majd?stb?és lehet sokan egy más meglévő gyereket korlátnak éreznek.

De szerintem azért rengeteg belevaló nő is van,akinek vagy szintén van már gyereke,és tisztában van vele,hogy ez semmiben nem korlátozza majd a közös jövőtöket,vagy egyszerűen úgy érzi hogy még ugyan nincs saját gyereke,de tudná szeretni a tiédet a sajátja ként...

Úgyhogy valószínű nem arról van szó,hogy nem vagy kelendő,csak nehezebben mennek bele egy ilyen kapcsolatba a nők,mert egy ilyen tipusú kapcsolat eleve komprumisszummal kell hogy induljon,és nem elég beléd szeretni,a lányodat is meg kell szeretnie...különben úgyse működne

2008. jan. 22. 18:42
sziasztok ! érdekelne a véleményetek e témában . köszike . szereintetek egy apuka aki egyedül neveli 6 éves gyermekét miért nem kelendő a hölgyek körében : ti mit gondoltok erről ????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook