Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyíregyházán nyaralni fórum

Nyíregyházán nyaralni (beszélgetős fórum)


7. tulipfairy (válaszként erre: 2. - 3f5c7e70e6)
2012. aug. 7. 13:43
Korzó az a Fórum (én is sokszor összekeverem :)).
2012. aug. 7. 13:24
Köszönöm, nagyon hasznosak voltak a hozzászólások.
5. homern (válaszként erre: 3. - 3f5c7e70e6)
2012. aug. 7. 13:21
na,amikor elkezdtem írni az enyémet még nem volt itt ez a hozzászólásod,azért írtam bele a km-t,az 50-et nem javítottam volna 46-ra :D
2012. aug. 7. 13:19

Ha a gyerekek szeretik az ilyesmit a lovastanyára is érdemes kinézni.

Az állatkert mellett van a tó és egy játszótér,mi most hétvégén csónakáztunk ott,2,5 éves a picur,nagyon élvezte.A gyerekeknek adnak mentőmellényt.

Jól leírta Kisdoca,kb ezeket érdemes megnézni.

Ja,Sóstón kisvonat is van,az állatkert környékén is fel lehet szállni ha jól láttam.


(Kisvárda 46km Nyíregytől,autóval 30-45 perc,mikor hogy.. :) )


A tiszapartot én is csak ajánlani tudom,most nagyon jó a víz,nem hideg,nagyon lassan mélyül, 300 ft a napi belépő pl Dombrádon.Vittünk homnokozókészletet is,alig lehetett hazavinni a fiamat,pedig már sötétedett. Sok 1 év körüli baba volt,imádták a helyet.Közvetlenül a parton van egy jó étterem,érdemes ott megvacsorázni.Nagyon kedvesek,mindent megoldanak.Nekem ételallergiás a kicsi,a szakács külön főzött rá :)

2012. aug. 7. 13:07

Bocsánat Kisvárda 50 km.

És az utazási hajlandóságtól és kedvtől, érdeklődési körtől függően, meg lehet nézni Szatmárcsekén a temetőt, csónakalakú fejfái vannak. Vagy a Korányi emlékházat Nagykállóban.

2012. aug. 7. 13:02

A strand az nagyon jó. Most lett felújítva nem régen, és állítólag Magyarország legtisztább strandja. Nem messze Nyíregyházától, Sóstón a tó környéke is kellemes időtöltés lehet.

Ott van a strandhoz és az állatparkhoz közel a múzeumfalu. Érdekes és el lehet sétálgatni.

Ott a pláza és a fórum. van mozi, színház. A főiskola területe is szép lehet, szőkőkút van és csak úgy sétálgatni ott is lehet.

Meg van valami tűzoltó múzeum vagy gyűjtemény is valahol, de azt nem tudom pontosan.


Ha bevállaltok egy kis utazást,akkor Nyíregyházától kb. 5 km-re van Kisvárda, ott van egy várrom, várkerttel és egy kis tóval. Füves réttel, egy piknikre, focizásra alkalmas. Ott is van strand. Élményfürdő de ez csak a gyerekek számára lett kitalálva, tehát nekik van csúzda meg ilyesmi. Kisvárdán van a Rétköz Múzeum is.


Meg persze itt vannak a Tisza menti falvak, a Tisza part is jó kis hely, lehet fürödni, gyerekek játszahatnak. Stb.


Jó nyaralást nektek!!!! Remélem tudtam segíteni!

2012. aug. 7. 12:47
Nyíregyházára megyünk egy hétre, két gyerekkel. A kicsi másfél, a nagy 5 éves fiú. A vadasparkon kívűl ki, milyen program ajánlatot tudna leírni a környékre. Mit érdemes megnézni, stb. Szeretünk sétálni, fürödni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook