Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » XI. Nemzetközi Amerikai Autó Fesztivál KOMÁROM fórum

XI. Nemzetközi Amerikai Autó Fesztivál KOMÁROM (beszélgetős fórum)


2012. aug. 8. 13:27
Úgy néz ki nem sok hoxást érdekel:-D
2012. aug. 7. 17:30
Aha.ezt a honlapot már akartam nézne de csak regisztráció után lehet.legalább is nekem azt adja ki.
7. kaaskopje (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2012. aug. 7. 16:33

Szerintem egyszer érdemes megnézni. Mi egyszer voltunk, pár évvel ezelött. Akkor még nem volt ekkora rendezvény, kevesebb résztvevö volt. Maga a fesztivál a Monostori erödben van. Mikor mi voltunk voltak nagy sátrak, ahova be lehetett ülni enni, inni, gondolom ilyen most is lesz. Tavaly csak a felvonulást láttuk. Rengetegen voltak :) Itt találsz több információt: [link]

Ez pedig egy filmecske a tavalyiról: [link]

2012. aug. 7. 13:46
Szia még mi sem tudjuk 100%ra ezért érdeklődőm:-D
5. 9554ed1dc0 (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2012. aug. 7. 12:46

Szia!


Mi még nem tudjuk,hogy elmegyünk e de készülünk.

Mi se lakunk közel...


Itt a Facebook oldaluk ha kérdezel sztem válaszolnak ott.


[link]

2012. aug. 7. 11:24
Senki?:-(
2012. aug. 6. 20:24

Nagyon szép a kocsid:-D

Mi csak kirándulnánk egyet,szeretjük az autókat motrokat,gondolom te "fel is lépsz".?

2012. aug. 6. 19:54
0TT leszünk, egy Insignia oPc-vel!!!
2012. aug. 6. 19:51

Sziasztok.Érdeklődnék hogy pontosan hol található majd,illetve eső esetén van-e fedett rész.meg úgy minden infó érdekelne.Pl.érdemes-e elmenni,kb 100km-re lakunk.

Árnyékos hely vagy pihenő hely mert ha úgy van egész napra mennénk.A belépő nem olcsó ezért is lenne többet tudnom róla.

Fürdési,lehetőség van?


Voltunk már Komáromban már jó pár éve Vasutas találkozón.

Az valami várnál volt.


Előre is köszönöm a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook