Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gépjármű üzembentartói átírás mennyibe kerül? Mi kell hozzá? fórum

Gépjármű üzembentartói átírás mennyibe kerül? Mi kell hozzá? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 6. 16:03

Nekem volt egy C7 bónuszom, jött az AH ügynöke megígért fűt, fát bogarat.

Apámnak rá pár napra volt egy sürgősségi életmentő agyműtéte, kellett a casco volt egy csekkem és befizettem, A bónuszfokozatom eltűnt a szerződésben és vissza sem kapom.

Most meg azzal jönnek, hogy nem kapták meg a felmondásomat...

7. Pan Dóra (válaszként erre: 5. - Kamuka75)
2012. aug. 6. 15:56
Engem is ezzel fenyegettek, és nem érdekelte őket, hogy nem tudom befizetni. Igaz, a nem tudomnál a nem akarom volt a nagyobb, de ha tényleg nem tudtam volna, behajtották volna :(((
6. kamuka75 (válaszként erre: 4. - Pan Dóra)
2012. aug. 6. 15:45
Nem elég, hogy átvertek és miattuk ugrott az összes bónuszpontom...:(
2012. aug. 6. 15:43
Felmondtam, de nem kapták meg, átmentem egy másik céghez és most be akarnak perelni és behajtani az éves díjat.
4. Pan Dóra (válaszként erre: 2. - Kamuka75)
2012. aug. 6. 15:32
Cascot csak évfordulóval lehet felmondani, és azt is csak úgy, hogy az évforduló napja előtt 30 nappal beér a felmondólevél. Most futottam bele én is ebbe, úgyhogy ez tuti :(((
2012. aug. 6. 15:21
Bővebben? Miért nem mondod fel a biztosítást?
2012. aug. 6. 15:18

Sziasztok!

Problémám adódott a casco biztosítással és valahogy meg kell szabadulnom tőle. Egyéb ötleteket is szívesen fogadok.

2012. aug. 6. 15:14
Gépjármű üzembentartói átírás mennyibe kerül? Mi kell hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook