Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan üzleteket keresek ahol jó minőségű és nagy méretű melltartót lehet kapni, segítenétek? fórum

Olyan üzleteket keresek ahol jó minőségű és nagy méretű melltartót lehet kapni, segítenétek? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 7. 11:24
Az Anita márkájú melltartók nagyon jók, és egészen nagy kosárméretekben is gyártják típusokat. Nekem és az anyukámnak már több is volt, (én is E kosarasat hordok) nagyon meg vagyunk velük elégedve. Viszont az áruk sajnos 10-15 e Ft. körül van... Bp-en a Kék golyó utcában van üzletük,de már több internetes webáruház is árulja ezt a márkát, és szoktak lenni akciós darabok. Nem csak kismama melltartók, hanem van normál melltartó is. Most épp cserélhető pántosat vadászok, mert azt be tudnám úgy állítani,hogy nyakbakötős ruhához is hordjam :))))
13. Picifancsi (válaszként erre: 12. - Haaeen)
2012. aug. 6. 15:35
általában én is minimizer-t veszek :)
12. haaeen
2012. aug. 6. 14:28
triumph nekem is az egyik kedvencem. es van "minimizer" tipus is, ami egy szammal kisebb melleket varazsol :)
2012. aug. 6. 12:42
Ezek nagyon jók, de iszonyatosan drágák... Én mostanában a KIK-benn tudtam venni olcsón jó minőségű melltartókat, nagy méretben.
2012. aug. 6. 12:18
Triumph tudom én is csak ajánlani én csak ott találok ( 75 E) de nem olcsó...
2012. aug. 6. 11:13
Bocsi, lehet, hogy ez reklámozásnak mínősül?Nem volt szándékos, látszik, hogy még kezdő vagyok.:)
8. Ficánka5 (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2012. aug. 6. 11:06
A lényeget lehagytam: ami hozzánk a legközelebbi az az ÁRKÁDban lévő üzletük. Ott szoktam vásárolni. Nagyon szép, igényes dolgaik vannak, de a honlapjukat is megnézheted. az árak ott euróban vannak.
2012. aug. 6. 11:02
Budapesten a volt Skála áruház melletti kis utcában 8Jókai utca, ha jól emlékszem) van egy üzletház ahol van egy esküvői ruha bolt, na ott találsz magadra való melltartókat. nagyon szépek, nagyon jók és szerintem jó áron vannak. én is ott szoktam vásárolni :)
2012. aug. 6. 11:01
Triumph, ráadásul tudok egy helyet ahol nagyon jó áron tudod megkapni, a törökbálinti Depo mellett, tömegközlekedéssel is gyorsan ott lehetsz.
2012. aug. 6. 10:59
Budapest, Nyugati tér, a Skála mellett balra van egy átjáróház-szerűség, közvetlenül. Valentina fehérnemű üzlet, elég sok ismerősöm vásárol ott, az üzlet kínálata nagy, a minőség nagyon jó és az ott dolgozó eladónő is nagyon érti a dolgát.
2012. aug. 6. 10:59
A bonprix-nek nagyon jo minosegu melltartoi vannak es nagymeretueket is talalsz. Igaz hogy ez nem uzlet hanem csomagkuldo szolgalat a neten is megtalalhatod oket. En evek ota toluk vasarolom a melltartoimat.
2012. aug. 6. 10:58
Ulla-Popken, nagyon jók, viszont az árai sajnos borsosak.(nekem legalábbis)
2012. aug. 6. 10:56
Sajnos folyton azzal küzködök hogy találjak magamra megfelelő mératű és kényelmes, jó minőségű melltartót, ez elég nehéz mivel 105-110 E a méretem. Bármi érdekelne aki tudna ajálnai akár Pest megyében és Budapesten üzleteket ahol kaphatnék magamramelltartókat. Akadt olyan is hogy találok magamra egy egy kínai üzetben de, azok nem hosszú életűek, hamar elszakad az anyag és a csípke:S.
2012. aug. 6. 10:53
Olyan üzeleteket kesresek ahol nagy jó minőségű és nagy méretű melltartót lehet kapni, segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook